رفتن به مطلب

مدیریت پایگاه داده

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

من در سایتم یک فرم استخدام دارم. که هر لحظه رکورد هاش بیشتر میشه و همچنین نمیخوام این اطلاعات روی پایگاه داده هاست ذخیره بشه و سنگین بشه.

میخواستم بدونم امکانش هست اطلاعات فرم رو در یک پایگاه داده دیگه ذخیره کنم؟ مثلا پایگاه داده ای که روی سیستم خودم از قبل درست کردم.

یا اینکه بعد از پر شدن فرم مستقیم خروجی بگیرم و دیگه روی پایگاه داده وردپرس ذخیره نشه؟ و در کل هر ایده ای که باعث بشه اطلاعات کمتری روی دیتابیس وردپرس ذخیره بشه

خیلی ممنون

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، zahra_95 گفته است :

سلام و وقت بخیر

من در سایتم یک فرم استخدام دارم. که هر لحظه رکورد هاش بیشتر میشه و همچنین نمیخوام این اطلاعات روی پایگاه داده هاست ذخیره بشه و سنگین بشه.

میخواستم بدونم امکانش هست اطلاعات فرم رو در یک پایگاه داده دیگه ذخیره کنم؟ مثلا پایگاه داده ای که روی سیستم خودم از قبل درست کردم.

یا اینکه بعد از پر شدن فرم مستقیم خروجی بگیرم و دیگه روی پایگاه داده وردپرس ذخیره نشه؟ و در کل هر ایده ای که باعث بشه اطلاعات کمتری روی دیتابیس وردپرس ذخیره بشه

خیلی ممنون

1.بستگی به طراحی جداول مربوط به فرم استخدامتون اگه درست طراحی شده باشن تا رکوردهای میلیونی هم نباید مشکل داشته باشین

2.میتونین خروجی بگیرین و منتقلش کنین به پایگاه دیگه
3. میتونین بجای ذخیره در دیتابیس ایمیل کنین فرمها رو به ایمیلتون مثل contact form 7

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...