alijahanara

گوگل آنالیز

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من در سایت Google Analytics  سایتم رو ثبت کردم ولی کدش رو داخل هدر قالب کپی نکردم به دلیل بهم ریختگی قالب

ولی قبلا در   search-console-google یه فایل html رو بهم داده بود که داخل هاست آپلود کنم و این کار انجام شده

حالا سئوال من اینه که چرا سایت Google Analytics هیچ اطلاعاتی رو نمایش نمیده و ارور نبود کد رو هم نمیده آیا دلیلش اینه که امروز تازه ثبت نام کردم و اطلاعات از چند روز دیگه نمایش داده میشه یا خیر؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، alijahanara گفته است :

سلام

من در سایت Google Analytics  سایتم رو ثبت کردم ولی کدش رو داخل هدر قالب کپی نکردم به دلیل بهم ریختگی قالب

ولی قبلا در   search-console-google یه فایل html رو بهم داده بود که داخل هاست آپلود کنم و این کار انجام شده

حالا سئوال من اینه که چرا سایت Google Analytics هیچ اطلاعاتی رو نمایش نمیده و ارور نبود کد رو هم نمیده آیا دلیلش اینه که امروز تازه ثبت نام کردم و اطلاعات از چند روز دیگه نمایش داده میشه یا خیر؟؟؟

سلام

برای اینکه اطلاعات ثبت بشه حتما باید اون کد رو در تگ هد بزارید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، alijahanara گفته است :

سلام

چون در مکان نادرست میگذارید قالبتون بهم میخوره اگر کد را قبل از شروع کدی دیگر بگذارید مشکلی نخواهید داشت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام از افزونه زیر استفاده کن درست میشه

برای قرار دادن کد در هدر و فوتر سایت هستش

Insert Headers and Footers

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری