2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

توی هفته ی گذشته یک اتفاق عجیب مشاهده می کنم که خواستم نظر شما رو هم بدونم

آمار کاربران یکی از سایت های بنده دچار اختلاف شده، طبق تصویر پایین، طبق گوگل کنسول مثلا در روز 24 سپتامبر بیش از 340 کلیک از گوگل داشتم اما طبق آمار بازدید گوگل آنالیتیکس و همینطور یک امارگیر دیگر، کل بازدیدهای اون روز به 200 نفر هم نمی رسه!

Untitled-1.jpg.88dbd7987d21e5770108e4dbf48a7534.jpg

مگر چنین چیزی ممکن هست؟ یعنی آمار گوگل کنسول به مشکل خورده؟

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/27/2018 at 09:44، Mr-Tarah گفته است :

سلام به همه

توی هفته ی گذشته یک اتفاق عجیب مشاهده می کنم که خواستم نظر شما رو هم بدونم

آمار کاربران یکی از سایت های بنده دچار اختلاف شده، طبق تصویر پایین، طبق گوگل کنسول مثلا در روز 24 سپتامبر بیش از 340 کلیک از گوگل داشتم اما طبق آمار بازدید گوگل آنالیتیکس و همینطور یک امارگیر دیگر، کل بازدیدهای اون روز به 200 نفر هم نمی رسه!

Untitled-1.jpg.88dbd7987d21e5770108e4dbf48a7534.jpg

مگر چنین چیزی ممکن هست؟ یعنی آمار گوگل کنسول به مشکل خورده؟

باتشکر

سلام . شاید یکی  امار بازدیدش بر اساس اسپمر , ربات و کاربر و .... همه رو با هم هست  و یکی دیگه فقط بر اساس مثلا کاربر تعداد بازدید حساب می کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط میلاد صادقی
      سلام دوستان
      یک سایت هست که حدودا دو ماه راه اندازی کردم (برای سئو سایت از yoast استفاده کردم) ولی  کلمات کلیدی که انتخاب کردم و در سایت گذاشتم گوگل اصلا نشون نمیده و حتی از سایت هایی که سئو سایت بررسی می کنن استفاده کردم چیزی نشون داده نمی شه .
      میخواستم بدونم مشکل از چی هست ؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام وب سایت من در نتایج جستجوی گوگل به شکل تصویر زیر نمایش داده بشه ولی نه میدونم چیه و نه میدونم چطور میتونم از این امکان گوگل استفاده کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.
    • توسط sydvza
      باسلام و درود.
      من مشکل دارم و مشکل من دیده نشدن دسته بندی هایم در نتایج جستجو گوگل هست.
      بلفرض مثال یکی از دسته بندیام که با کلیدواژه افزونه وردپرس سئو کردم متاسفانه حتی جز ده صفحه هم نیستم
      سایتم جهت انالیز
      https://dackeh.com
    • توسط hamgamseo

در این صفحه 4 نکته از مهمترین ها را جهت بهبود وضعیت سئو سایت ذکر خواهیم کرد که حتما این مقاله را مطالعه نمایید .
      آیا این 4 نکته در بهبود وضعیت سئو سایت تاثیر گذار است ؟
      این 4 نکته ای که در ادامه ذکر خواهیم کرد را می توان مهمترین موارد سئو نام برد که به صورت کامل توضیح خواهیم داد . توصیه می کنیم حتما برای بهبود این موارد سریعاً اقدام نمایید تا خیلی سریع نتیجه اثر بخش آن را مشاهده نمایید .

1 – تاثیر رفع ارور های سایت در بهبود سئو سایت
      برای هر سایت ارور های مختلفی وجود دارد که می توان برخی از آنها را به شرح زیر نام برد :
      صفحات پاک شده شده که باعث به وجود آمدن ارور های 400 می شوند که یکی از رایج ترین آنها ارور 404 می باشد . مطالب تکراری در متا دسکریپشن ها و … که باعث به وجود آمدن ارور Duplicate Content ها می شوند . ارور ها در کد نویسی داده های ساخت یافته که باعث به وجود آمدن ارور های داده های ساخت یافته می شود . به اینگونه ارور ها اگر توجه ای نشود , انباشته می شوند و بعد از مدتی تعداد بسیار زیادی ارور برای سایت شما موجود می باشد که باعث از بین رفتن اعتماد گوگل به شما می شود .
      شما باید برنامه ریزی منظم و مشخصی برای پاکسازی و بهبود این ارور ها داشته باشید تا وضعیت ارور های سئو سایت شما بهبود یابد .
      بهتر است از همان اول شروع کار سایت بر روی بهبود این ارور ها حساس باشید و نگذارید تعداد آنها زیاد شود .

2 – انتخاب هاست یا سرور مناسب برای سایت
      یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در بهینه سازی سایت که خیلی ها به آن توجه نمی کنند و متوجه تاثیر آن بر روی رتبه بندی سایت نیستند انتخاب هاست یا سرور مناسب می باشد .
      شما باید هنگام راه اندازی سایت نسبت به مصرف سایت شما و میزان بازدید کننده سایت , سرور با سخت افزار مناسبی برای آن در نظر بگیرید .

3 – آنالیز و بررسی وضعیت بهبود سئو سایت
      یکی از مهمترین مواردی که باید به صورت ماهیانه و هفتگی به آن توجه کرد بررسی سئو سایت می باشد که بسیار تاثیر گذار در روند رشد سایت شما می باشد .
      برای مثال شما باید به صورت مداوم وضعیت رشد رتبه های صفحات سایت خود را و همچنین رفتار بازدید کنندگان خود را بررسی کنید تا بتوانید این موارد را بهبود بخشید .
      موارد زیادی هستند که باید ماهیانه بررسی و آنالیز شوند که حتما باید به آنها دقت کرد .

4 – تولید محتوا سئو شده
      تولید محتوا را می توان ابتدایی ترین بخش سئو نام برد . شما باید برنامه ریزی بلند مدتی برای تولید محتوا سئو شده در سایت خود داشته باشید .
      برای بهبود سئو سایت خود حتما باید به صورت مداوم و روزانه سایت خود را با محتوای تولید شده ی جدید بروزرسانی کنید و همچنین مطالب قدیمی که تولید کرده اید را بروزرسانی کنید .
      به صورت روزانه محتوا تولید کنید و تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید .

منبع : hamgamseo.ir