MoReNu

هزینه های نویسندگی

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان عزیز می خواستم بدونم برای شخصی که در موضوع آشپزی و آموزش کاردستی بخوان مطلب اختصاصی بنویسن، چقدر هزینه دریافت می کنن؟

مطلبی که مراحل ساخت غذا یا کاردستی توسط اون شخص انجام و عکس برداری بشه و در نهایت در سایت با متن انتشار پیدا کنه

و اینکه چنین افرادی رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

ویرایش شده در توسط MoReNu
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی سایت های فریلنسری دنبالشون بگردید. پونیشا , انجام میدم , پارسکدرز...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/27/2018 at 23:40، pouria7777 گفته است :

توی سایت های فریلنسری دنبالشون بگردید. پونیشا , انجام میدم , پارسکدرز...

جالبه که این همه سایت فریلنسر داریم. تو همه کاری دست زیاد شده و ایده ای که تازه اجرایی میشه سریع چند نمونه از روش میزنن این سود طرفین رو کنم نمیکنه چه فایده ای داره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/30/2018 at 00:11، unid_user گفته است :

جالبه که این همه سایت فریلنسر داریم. تو همه کاری دست زیاد شده و ایده ای که تازه اجرایی میشه سریع چند نمونه از روش میزنن این سود طرفین رو کنم نمیکنه چه فایده ای داره؟

در حال حاظر سایتهای معتبر فریلنسری که تعداد پروژه های داخلشون بالاست بیشتر از 3-4 مورد نیست. اما اگه این تعداد به ده ها عدد هم برسه طبیعتا اگر کار با کیفیت ارائه بدید مشتری تون رو دارید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اینجور زمینه کاری باید حداقلش حقوقی در نظر بگیرید که کسی حاضر باشه فعالیت کنه

بحث نویسندگی ساده فرق می کنه

اینکه کسی آشپزی کنه از خودم عکس بگیره و یا کاردستی وقت بزاره درست کنه خیلی زمان بر میشه براش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اینکه بنظرم تو سایت ها و انجمن های تخصصی مربوط به این زمینه ها درخواست بدید خیلی راحت تر میتونید همچین افرادی رو پیدا کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری