mhmmahdi

ساخت صفحه های ورود و 404

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر

من در قسمت برگه ها با استفاده از افزونه المنتور صفحه ورود و 404 ساختم اما چجوری باید وقتی ورود میزنه ویا صفحه 404 اون صفحه ای که ساختم بیاد؟

کلا درسته که از طریق برگه ها این صفحات بسازم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

به صورت پیشفرض می باست که فایل 404.php در قالب شما وجود داشته باشه و محتویات این صفحه به نمایش در بیاد. اگر  از page template استفاده می کنید، از افزونه زیر کمک بگیرید.

404page

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، mhmmahdi گفته است :

سلام وقت بخیر

من در قسمت برگه ها با استفاده از افزونه المنتور صفحه ورود و 404 ساختم اما چجوری باید وقتی ورود میزنه ویا صفحه 404 اون صفحه ای که ساختم بیاد؟

وقت بخیر

سعی کنید صفحه 404 رو با کد نویسی داخل فایل 404.php انجام بدین 

اگر سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، mhmmahdi گفته است :

سلام وقت بخیر

وقت بخیر .

معمولا صفحه ورود با برگه میسازن و ایجاد صفحه 404 هم با صفحه 404.php مسازن . هر مطلبی پیدا نشد خودش redirect میشه به صفحه 404 . و اگر هم ادرس صفحه می خواید همون بالا توقسمت url می تویند ادرس بگیرید استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم دوستان :wub::wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahmood77
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هم انجمنی های عزیز بنده یه مشکلی دارم اونم این که یه هاست cpanel دارم که ازش بک اپ کامل گرفتم چون میخواستم تغییراتی روش انجام بدم ولی به سایت لطمه نخوره بردمش و روی یک سایت که با لوکال هاست xampp ساخته بودم نصبش کردم هم دیتابیس رو ساختم و درون ریزی کردم و هم وردپرس رو الان تو صفحه اصلی ارور "برگه یافت نشد" میده و حتی وقتی wp-admin میزنم تا به خود وردپرس دسترسی داشته باشم هم موضوع همینه لطفا راهنماییم کنید
      راستی سایت من ssl داشت و حتی وقتی اوردمش روی local host در ابتدای ادرس https خورده بود اونم حذف کردم حل نشد!!!!! مشکل میتونه از این موارد باشه ؟؟؟؟؟؟؟ 

• توسط ariux
      سلام دوستان ، من با استفاده از این مقاله اقدام به تعبیه ورود و ثبت نام در سایتم کردم ، اما با مشکلی رو به رو شدم .
      مشکل در واقع این هستش که فرم به خوبی کار میکنه و کاربر ورود ؛ و یا ثبت نام رو انجام میده اما صفحه به صورت اتوماتیک ری لود / ری فرش نمیشه تا اطلاعات کاربر لاگین شده رو نمایش بده .
      البته بعد از ری فرش صفحه توسط بروزر اطلاعات کاربر نمایش داده میشه اما مشکل همینجاست که ری لود باید اتوماتیک انجام بشه و نه توسط کاربر . 
      مورد عجیب اما این هستش که تمام مواردی که عرض کردم روی سایت آنلاین بروز پیدا میکنه و روی نسخه لوکال که توسط wamp ایجاد شده ، تمام موارد بدون کوچکترین مشکلی کار میکنند و جواب میدهند .
      این کدهایی هستش که بنده کمی شخصی سازیشون کردم اینجا قرار میدم ، امیدوارم دوستی بتونه کمک بکنه 

function auth_user_login($user_login, $password, $login) { $info = array(); $info['user_login'] = $user_login; $info['user_password'] = $password; $info['remember'] = (isset( $_POST['rememberme'] ) && true == $_POST['rememberme'] ? true : false); $userdata = get_user_by('login', $info['user_login']); $result = wp_check_password($info['user_password'], $userdata->data->user_pass, $userdata->data->ID); if ( $result ) { auto_login( $userdata ); echo json_encode(array('loggedin'=>true, 'message'=>__('ورود موفقیت امیز بود ، در حال بارگذاری'))); } else { echo json_encode(array('loggedin'=>false, 'message'=>__(' اطلاعات وارد شده نادرست می باشد! '))); } die(); } function auto_login( $user ) { if ( !is_user_logged_in() ) { $user_id = $user->data->ID; $user_login = $user->data->user_login; wp_set_current_user( $user_id, $user_login ); wp_set_auth_cookie( $user_id ); } }  
      jQuery(document).ready(function ($) { // Display form from link inside a popup $('#pop_login, #pop_signup').on('click', function (e) { formToFadeOut = $('form#register'); formtoFadeIn = $('form#login'); if ($(this).attr('id') == 'pop_signup') { formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#register'); } formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Display lost password form $('#pop_forgot').click(function(){ formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#forgot_password'); formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Close popup $(document).on('click', '.close-any, .close', function () { $('form#login, form#register, form#forgot_password').fadeOut(100, function () { $('.close-any').remove(); }); return false; }); // Show the login/signup popup on click $('#show_login, #show_signup').on('click', function (e) { $('[canvas]').prepend('<div class="close-any"></div>'); if ($(this).attr('id') == 'show_login') $('form#login').fadeIn(100); else $('form#register').fadeIn(100); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX login/register on form submit $('form#login, form#register').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); action = 'ajaxlogin'; username = $('form#login #username').val(); firstName = ''; lastName = ''; rememberme = ''; email = ''; password = $('form#login #password').val(); security = $('form#login #security').val(); if ($(this).attr('id') == 'register') { action = 'ajaxregister'; username = $('#signonname').val(); firstName = $('#signonfirstname').val(); lastName = $('#signonlastname').val(); password = $('#signonpassword').val(); email = $('#email').val(); security = $('#signonsecurity').val(); } ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': action, 'username': username, 'password': password, 'email': email, 'firstName': firstName, 'lastName': lastName, 'security': security }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); if (data.loggedin == true) { document.location.href = auth_script_object.redirecturl; window.location.reload(true); } } }); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX forget password on form submit $('form#forgot_password').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': 'ajaxforgotpassword', 'user_login': $('#user_login').val(), 'security': $('#forgotsecurity').val(), }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); } }); e.preventDefault(); return false; }); // Client side form validation if ($("#register").length) $("#register").validate( { rules: { password2: { equalTo: '#signonpassword' } } } ); else if ($("#login").length) $("#login").validate(); if ($('#forgot_password').length) $('#forgot_password').validate(); });  
      ممنون از شما
    • توسط m3hdigh
      سلام و وقت بخیر ،
      بنده یک قالب آماده خریداری کرده ام برای آموزش آنلاین LMS . یک سرویس ارسال sms هم از کاوه نگار باری احراز هویت خریداری کرده ام . ثبت نام و ورود در دوره ها با استفاده از یک پلاگین انجام میشه . که من در قسمت account اون رو به طور کل پاک کردم و تغییر دادم ( قسمت عضویت در سایت )
      در حال حاضر یکسری مشکلات برای چک کردن اعضای ثبت نام شده دارم و همچنین فراموشی رمز عبور .
      ممنون میشم اگر کمکم کنید .
      صفحه عضویت

<h2 class="registerFormTitle">ثبت نام</h2> <div class="AuthWithMobile"> <form action="#" method="post" id="AuthWithMobileForm"> <label>کد ارسال شده خود را وارد نمایید.</label> <input type="hidden" name="AuthCodeDefault" id="AuthCodeDefault"> <input type="text" class="isNumberic" name="AuthMobileCode" id="AuthMobileCode" placeholder="کد احراز هویت" maxlength="4"> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SumbitAuthMobile" value="احراز هویت"> </form> </div> <form action="#" method="post" id="SignUpForm"> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">نام</label> <input type="text" name="register_first_name" id="register_first_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_last_name">نام خانوادگی</label> <input type="text" name="register_last_name" id="register_last_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_mobile">شماره موبایل</label> <input type="text" name="register_mobile" class="isNumberic" id="register_mobile" maxlength="11"> </div> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">کلمه عبور</label> <input type="password" name="register_password" id="register_password" > </div> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SubmitRegisterForm" value="ثبت نام"> </form>  
      javascript
      function AuthMobile(){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'mobile' : register_mobile, }, success: function (data) { if (data.status !== 'true' ) { jQuery(".AuthWithMobile").show(); jQuery("#AuthCodeDefault").val(data.auth_code); return true; return true; }else{ alert("کلمه عبور وارد شده اشتباه می باشد."); } }, error: function (errorThrown) { } }); } jQuery(document).ready(function () { jQuery("#AuthWithMobileForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var auth_code = jQuery("#AuthMobileCode").val(); auth_code = + auth_code * 3781; var Current_auth_code = jQuery("#AuthCodeDefault").val(); if(auth_code.length < 4){ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").removeAttr("style"); } if(auth_code == Current_auth_code){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'user_name' : register_mobile, 'user_password' : register_password , 'user_first_name' : register_first_name , 'user_last_name' : register_last_name , }, success: function (data) { if (data.status) { // $(".SignUpMobile#AlertAjax").hide(); // $("form#SignUpForm #SignUpBtn").val(data.message); window.location.reload(); }else{ window.location.reload(); } }, error: function (errorThrown) { window.location.reload(); } }); } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); alert("error"); } }) jQuery("body .isNumberic").on("keypress keyup blur",function () { jQuery(this).val(jQuery(this).val().replace(/[^\d].+/, "")); if ((event.which < 48 || event.which > 57)) { event.preventDefault(); } if(jQuery(this).val() == ""){jQuery(this).val()} }); jQuery("form#SignUpForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); if(register_first_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").removeAttr("style"); } if(register_last_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").removeAttr("style"); } if(register_mobile.length < 11){ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").removeAttr("style"); } if(register_password.length < 8){ jQuery("form#SignUpForm #register_password").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_password").removeAttr("style"); } if(AuthMobile()){ return true; } else{ return false; } }); });  
      sms.php

<?php function CurlSend($request,$params,$result = false){ // Generate curl request $session = curl_init($request); // Tell curl to use HTTP POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POST, true); // Tell curl that this is the body of the POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POSTFIELDS, $params); // Tell curl not to return headers, but do return the response curl_setopt($session, CURLOPT_HEADER, false); curl_setopt($session, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); // obtain response $response = curl_exec($session); curl_close($session); // print everything out if($result){ return true; } } add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_Auth_With_Mobile') ): function exir_danesh_Auth_With_Mobile(){ $mobile = sanitize_text_field($_POST['mobile']); $message = rand(1000,9999); $apiCode = "*************************************************"; $request = 'https://api.kavenegar.com/v1/'.$apiCode.'/verify/lookup.json'; $params = array(); $params['receptor'] = $mobile; $params['token'] = $message; $params['template'] = "VerifyCode"; $send_auth = CurlSend($request,$params); $code = $message * 3781; print json_encode(array("status" => true, "auth_code" => $code)); exit(); } endif; ?>  
      Function.php
      require_once get_template_directory().'/inc/ajaxcall.php'; require_once get_template_directory().'/inc/sms.php';  
      ajaxcall.php
      <?php //SignUp Mobile add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_SignUpWith_mobile') ): function exir_danesh_SignUpWith_mobile(){ $user_name = sanitize_text_field($_POST['user_name']); $user_password = sanitize_text_field($_POST['user_password']); $user_first_name = sanitize_text_field($_POST['user_first_name']); $user_last_name = sanitize_text_field($_POST['user_last_name']); $user = wp_create_user($user_name,$user_password,""); update_user_meta($user,"first_name",$user_first_name); update_user_meta($user,"last_name",$user_last_name); $login = wp_signon(array("user_login" => $user_name,"user_password" => $user_password, "remember" => "true"),true); print json_encode(array('status'=>true,'message'=>"شما با موفقیت ثبت نام شدید لطفا منتظر بمانید...")); exit(); } endif; ?>  

• توسط leotech
      سلام.
      من یه فروشگاه اینترنتی دارم که متاسفانه آدرسی که براش انتخاب کردم از قبل استفاده شده بود و من زمانی به این موضوع پی بردم که تو گوگل وبمستر 54 هزار تا خطای 404 دریافت کردم.
      که همشون پست ها و صفحاتی هستن که اصلا وجود ندارن حتی تو نتیجه گوگل. و من برای حل این مشکل تمام این صفحات رو با استفاده از برنامه Remove URL کردم و نسخه ای جدیدی از آدرس که اینبار https بود رو تو وبمستر ثبت کردم و بعد از حدود 2 ماه تمام ارورهای 404 از نسخه http پاک شدن ولی جدیدا دوباره 800 تا خطا تو https دریافت کردم که بازم مربوط به همون پست های قدیمی هست.
      جالب اینجاس که هیچ کدوم از صفحاتی که 404 دارن تو گوگل ایندکس نیستن و فقط تو نسخه گوگل وبمستر قدیمی این خطاها اومده و تو نسخه جدیدش فقط 4 تا خطای 404 دارم که طبیعیه.
      آیا این اشتباه نسخه قدیمی گوگله ؟ یا واقعا همچین مشکلی تو سایت من وجود داره؟
      آیا راه حلی هست که این مشکل رو حل کنم؟

• توسط pouria7777
      سلام وقت همه به خیر
      این آدرس سایت یکی از دوستان هست به علت یه مشکلی که ظاهرا از طرف یه افزونه بوده سایت به هم ریخته و مجبور شدن بکاپ گیری کنن اما الان لینکها همگی ارور 404 میدن. بعضی ها دستی درست شدن ولی بقیه مثل مثال زیر هنوز مشکل دارن

مثال
      https://www.takstart.com/painting/836444cf06a7dce3eed75cad4bddbd457f85049d2d7c6798ca99f82f922bf816d8836444cf06a7dce3eed75cad4bddbd457f85049d2d7c6798ca99f82f922bf816b5836444cf06a7dce3eed75cad4bddbd457f85049d2d7c6798ca99f82f922bf81/