unid_user

طراح سایت
طراحی سایت با تم مشکی و طلایی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و درود

دوستان گرامی می خواستم یه وب سایت با تم مشکی و طلایی برای خودم طراحی کنم بنظرتون جواب میده یا نه زیاد جالب نیست؟

با تشکر و سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@unid_user

سلام 

بنظرم من ترکیب رنگ مشکی با زرد اگه درست استفاده بشه میتونه شکل زیبایی به قالب بده.

البته این دو رنگ کافی نیست و پیشنهاد میکنم از یه رنگ سومی که از لحاظ هارمونی به مشکی و زرد میاد استفاده کنید که جذاب تر بشه.

فکر میکنم چند نمونه از قالب هایی که مطرح هستن تو تم فارست رو از لحاظ رنگبندی بررسی کنید بهتون کمک میکنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اینکه نوع این قالب چی هست؟خبری-فروشگاهی- شرکتی-شخصی؟ چون این رنگ بندی برای هر نوع قالبی مناسب نیست

رنگ بندی مشکی با طلایی یا نارنجی ترکیب خوبی داره

و یک رنگ مکمل مخصوصا برای المانها میتونه خیلی عالی باشه

و همونطور که m4xs051 گفتن دیدن قالبهای مشابه در تم فارست و غیره میتونه بهتون کمک کنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، Mobin گفته است :

اول اینکه نوع این قالب چی هست؟خبری-فروشگاهی- شرکتی-شخصی؟ چون این رنگ بندی برای هر نوع قالبی مناسب نیست

یه قالب شرکتی هست و در زمینه طراحی سایت. اما راستش من تعداد زیادی قالب با تم های مختلف و طرح های مختلفی رو طراحی کردم اما بعد از یه مدت کوتاه پیش از اونکه قالب رو بالا بیارم یعنی بریزم رو هاست اصلی منصرف شدم و با خودم گفتم که خوب که چی اونقدرها هم خاص نیست. و خوب رفتم سراغ یه طراح جدید و خلاقانه که تک باشه و بازدید کننده ها رو به خودش جذب کنه.

البته از طرفی هم با خودم میگم خیلی از وب سایت ها هستند که اصلا قالب خاصی ندارند. و زیاد هم از نظر ui روی اونها کار نشده ولی دارن توی نت کار میکنن و پول و درآمد هم دارند.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی اینترنت شما میتونین قالبهای زیادی برای شرکتهای طراحی سایت ببینین و ازشون ایده بگیرین
چیزی که مهمه اینه که کاربر برای چه چیزی به سایت شما میاد همونو براش بولد کنین.وقتی همه چیز دم دست و جلو چشم باشه کاربر ارتباط بیشتری باهاش پیدا میکنه
استفاده از عکسها و افکتهای مناسب این ارتباط رو بیشتر میکنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط bamba
      با سلام
      نیاز به یک طراح و برنامه نویس وب با تخصص های زیر دارم
      PHP , MySql , Ajax
      Html5 , Css3 , Javascript , jQuery , Bootstrap
      Photoshop , PSD to HTML
      مسلط به ساخت قالب های وردپرس
      تبدیل قالب های HTML به وردپرس
      مسلط به نوشتن انواع افزونه های وردپرس
      فارسی سازی پوسته ها و افزونه های وردپرس
      برنامه نویسی اسکریپت های اختصاصی پی اچ پی
      حقوق ماهانه 700 هزار تومان
      فرد مورد نظر حتما باید ساکن تهران باشه ولی نیازی به حضور مداوم در دفتر شرکت نیست
      در صورتیکه شرایطی غیر از شرایط اعلام شده در بالا دارید با من تماس بگیرید