3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و درود

دوستان گرامی حتما با بوت استرپ آشنا هستید و البته تعداد زیادی از این دست فریم ورک ها وجود داره. بنظرتون راه اندازی استارت اپی با مضمون فریم ورک ایرانی میتونه جواب بده یا نه کار جالبی نیست و جواب نمیده؟ در ضمن اگه کسی فریم ورک های ایرانی مشابه با بوت استرپ رو می شناسه لطفا معرفی کنه و اینکه بوت استرپ رایگانه پس این شرکت از کجا و چطور درآمد کسب میکنه؟!

با تشکر و سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی حتما با بوت استرپ آشنا هستید و البته تعداد زیادی از این دست فریم ورک ها وجود داره. بنظرتون راه اندازی استارت اپی با مضمون فریم ورک ایرانی میتونه جواب بده یا نه کار جالبی نیست و جواب نمیده؟ در ضمن اگه کسی فریم ورک های ایرانی مشابه با بوت استرپ رو می شناسه لطفا معرفی کنه و اینکه بوت استرپ رایگانه پس این شرکت از کجا و چطور درآمد کسب میکنه؟!

با تشکر و سپاس

وقت بخیر

در هر زمینه ای شروع کننده باشین میتونین فید بک خوبی بگیرین

ولی چندتا سوال پیش یاد

هدفتون از فعالیت در یک زمینه؟

قصد درآمد دارین یا کمک رسانی؟

میتونین توش پیشرفتی کنین یا نه؟

باید به این سوالا پاسخ بدین ببینین اگه با روحیاتتون سازگار بود شروع به فعالیت کنین

بازم در این موارد کمکی نیاز بود رو من حساب کنین

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 21 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

در هر زمینه ای شروع کننده باشین میتونین فید بک خوبی بگیرین

ولی چندتا سوال پیش یاد

هدفتون از فعالیت در یک زمینه؟

قصد درآمد دارین یا کمک رسانی؟

میتونین توش پیشرفتی کنین یا نه؟

باید به این سوالا پاسخ بدین ببینین اگه با روحیاتتون سازگار بود شروع به فعالیت کنین

بازم در این موارد کمکی نیاز بود رو من حساب کنین

موفق باشید

وقت بخیر

البته میدونم فریم ورکی به نام رکسانا هست که ایرانی هست. فقط هم اسمش رو شنیدم و هیچ اطلاعاتی دربارش ندارم.

راستش هدف من کسب درآمد هست. حالا نمیدونم تا چه حد میتونه موفق باشه با وجود بوت استرپ که شناخته شده و رایگانه کسی حاضر هست برای یه فریم ورک css ایرانی پول پرداخت کنه؟

ممنون

ویرایش شده در توسط unid_user
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Selno
      سلام یه سوال داشتم من قالبم بوت استرپی هست و الان به یه مشکلی خوردم برای مثال من navigation  پوسته م رو با بوت استرپ ساختم و توی اون برای li از کلاس nav-item و برای a ها از کلاس nav-link استفاده شده اما وفتی از تابع برای مثال wp_nav_menus استفاده میکنم توی اون فقط میشه کلاس ul هارو تغییر داد و کلاس های li و a رو نمیشه کاریش کرد از طرفی هم نمیشه که برم تو css بوت استرپم و اونا رو مچ کنم آیا راهی برای حل این مشکل هست ؟
    • توسط cherry
      سلام
      تقریبا چندماه پیش در یه موضوع دیگه پرسیدم برای شروع و درآمد زایی چه وبسایت هایی داشتم باشم خوبه من البته مسلط به html5 & css3 /photoshop و کمی php و کار با وردپرس رو کامل مسلط هستم
      و البته الان برای خودم یه قالب + پنل کاربری اختصاصی و واقعا پیشرفته نوشتم به نحوی که محصولاتمو بصورت اشتراکی منتشر میکنم و کاربر باید برای مشاهده یا دریافت محصولات اشتراک داشته باشه حالا نمیشه تمام امکاناتش رو گفت و تعریف از قالب نباشه اما مشابهش در ایران و بین قالب های وردپرس نیست (البته من ندیدم) 
      در موضوع قبلی دوستان پیشنهاد دادن که با وبسایت ارائه هاستینگ شروع کن اما بنده چنین درآمدی ندارم که بخوام با فروش هاست شروع کنم ، می خوام فعلا یه درآمد هرچند کم اما اولیه داشتم باشم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      پیشاپیش سپاسگزارم 
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      من با بوت استرپ به مشکل خوردم و در حالت های مختلف موبایل درست نمایش نیمده. من قالبم رو اکثرا با position های absolute و relative ساختم و واقعا برای نمایش رسپانسیو به مشکا خوردم.
      ممنون
    • توسط j1989m
      سلام
      واقعا چرا باید از بوت استرپ استفاده کرد؟ این فریمورک چه چیز ویژه ای برای طراحی وب داره؟ چندوقته دارم راجع بهش میخونم. میدونم این امکانات رو داره: ریسپانسیو، نوبار، مودال و... راستش اینها چیزایی نیست که منو به استفاده ازش ترغیب کنه.
      وقتی با css و jquery میتونم به راحتی ریسپانسیو کنم، وقتی برای منو، اسلایدر، تب اسلایدر و... میتونم از انواع مختلف پلاگین ها و کدهای آماده استفاده کنم و به دلخواه ادیتشون کنم، چرا باید از بوت استرپ استفاده کنم؟

بوت استرپ حجم خیلی کمی نداره و اغلب در یک پروژه از همه امکانات بوت استرپ استفاده نمیشه، بنابراین بخش زیادی از بوت استرپ بلااستفاده میمونه
      ضمن اینکه باید مدتی رو صرف یادگیری و تمرین و کار با بوت استرپ و کلاسهاش کرد
      بوت استرپ کدهای html رو شلوغ و پیچیده میکنه
      ادیت و کاستومایز کردن بوت استرپ هم گاهی با مشکلاتی همراهه

با اینحال خیلی معروف و متداول هست و به یکی از مهارت های اصلی طراحان وب تبدیل شده
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      من برای نمایش منوی آبشاری در حالت رسپانسیو در گوگل کروم مشکل دارم و فقط یک زیر مجموعه را نشون میده در حالی که در موزیلا هیچ مشکلی ندارم.
      تصویر اول مربوط میشه به حالت رسپانسیو در گوگل کروم و تصویر دوم فایرفاکس
      سپاس