رفتن به مطلب

رتبه و رنکینگ وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

خب اینم تاپیک رتبه الکسا انجمن و سایت که هر روز سعی میکنم خودم آپدیتش کنم {به امید سه رقمی شدن }

رتبه امروز وردپرس پارسی ؟(30 دی)

ir.2ac099e190547501704d309d59831d2b.png 1,447 ///// globe-sm.jpg 94,823

به نام خدا

این رتبه امروز هست که برای شروع کار خوب هستش ایشال که به رده های بالاتر برسیم

توضیحاتی در مورد الکسا و سرفصلهای موجود در این وبسایت

الكسا، شركت اطلاعات وبي است كه شما مي توانيد رتبه ترافيك (traffic rank) هر وب سايت يا وبلاگ را در آن ببينيد. اين رتبه ترافيك، نشان دهنده محبوبيت وب سايت و ترافيك وارده به صفحات آن است.

TrafficStats

1. TrafficRank

رتبه ترافيك بر پايه آمار بازديد (hit) كاربران (reach) و صفحات مشاهده شده (page views) سايت شكل مي گيرد به طوري كه شما مي توانيد رتبه هاي متفاوتي را در طول دوره هاي زماني متفاوت مانند ديروز، هفت روز، يك ماه و ... مشاهده نمائيد. الكسا، ميانگين رتبه ترافيك در طول سه ماه گذشته ]كه از ميليون ها نوار ابزار الكساي كاربران و داده هايي كه از منابع ديگر بدست مي آيد[ را به عنوان رتبه ترافيك يك وب سايت در نظر مي گيرد.

2. Reach

Reach در واقع تعداد كاربران را مي سنجد يعني درصدي از كاربران اينترنت كه از سايت مورد نظر، بازديد مي نمايند

3. Pageviews

Pageviews در واقع تعداد صفحات مشاهده شده توسط بازديدكنندگان را مي سنجد يعني درصدي از تمام صفحات مشاهده شده در اينترنت كه مربوط به سايت مورد نظر است

4. Pageviews/user

اين پارامتر مربوط به صفحات مشاهده شده توسط يك كاربر در يك روز (روزانه) است بدين معني كه چه تعداد صفحه توسط يك كاربر تنها در يك بازه زماني مشخص مشاهده مي گردد.

5. Bounce %

درصدي از بازديدكنندگان كه به سايت مورد نظر آمده و بلافاصله با يك بازديد، از سايت خارج مي شوند

6. Time on Site

زمان سپري شده روزانه توسط يك كاربر در سايت.

7. Search

درصدي از بازديدكنندگان سايت مورد نظر، كه از موتور جستجوهاي مختلف مانند گوگل، بينگ، ياهو و ... به سايت وارد مي شوند.

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

من اعتقاد زیادی به آمار الکسا ندارم

اما امروزه تو ایران الکسا ملاک جزب تبلیغات شده متاسفانه

لینک به ارسال

خب اینم تاپیک رتبه الکسا انجمن و سایت که هر روز سعی میکنم خودم آپدیتش کنم {به امید سه رقمی شدن }

رتبه امروز وردپرس ؟(30 دی)

ir.2ac099e190547501704d309d59831d2b.png 1,447 ///// globe-sm.jpg 94,823

درود

وردپرس پارسی نه وردپرس فارسی :D

لینک به ارسال

سلام

تاپی خلاف قوانین نیست و در بخش ازاد زده شده. تاپیک میتونه ادامه پیدا کنه.

البته بهتر بزاه های زمانی بزرگتر باشه مثلا ماهانه چون معقولتر هست. اینچوری تا یکماه تاپیک 3 صفحه میره جلو.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...