رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در در 9/30/2018 at 14:37، leotech گفته است :

سلام.

من میخوام فرای فروشگاه اینترنتی لئوتک بک لینک های مفید تهیه کنم، لطفا دوستانی که تجربه دارن بگن بیشتر کدوم نوع سایت ها برای اینکار بهتره.

سلام و درود @leotech

به نظر من اول باید لینک سایت خودتون رو در یک سری سایت های edu ثبت کنید ، بعد هم با خرید رپورتاژ های آگهی و بک لینک به صورت منظم و زمانبندی شده از سایت های دارای دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین به دامنتون قدرت بدید. در ضمن از ثبت لینک سایتتون در سایت های تبادل لینک به شدت خودداری کنید چون اسپم اسکور این سایت ها بالاست و میتونه به سایتتون ضربه شدیدی وارد کنه

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، پویه گفته است :

سلام و درود @leotech

به نظر من اول باید لینک سایت خودتون رو در یک سری سایت های edu ثبت کنید ، بعد هم با خرید رپورتاژ های آگهی و بک لینک به صورت منظم و زمانبندی شده از سایت های دارای دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین به دامنتون قدرت بدید. در ضمن از ثبت لینک سایتتون در سایت های تبادل لینک به شدت خودداری کنید چون اسپم اسکور این سایت ها بالاست و میتونه به سایتتون ضربه شدیدی وارد کنه

ممنون بابت پاسختون.

میشه بپرسم منظورتون از سایت های edu چیه؟ منظورتون سایت های هست که دامین edu. استفاده میکنه؟

و چجوری میشه ثبت کرد.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، leotech گفته است :

ممنون بابت پاسختون.

خواهش میکنم

در 13 دقیقه قبل، leotech گفته است :

میشه بپرسم منظورتون از سایت های edu چیه؟ منظورتون سایت های هست که دامین edu. استفاده میکنه؟

بله ، سایت هایی که دامینیشون پسوند edu داره.

در 14 دقیقه قبل، leotech گفته است :

و چجوری میشه ثبت کرد.

مثلا وارد سایتی مثل سایت زیر بشید و در قسمت نظرات لینک سایت خودتون رو بزارید :

http://blogs.harvard.edu/louisalawharvardedu/about/comment-page-21/

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، پویه گفته است :

خواهش میکنم

بله ، سایت هایی که دامینیشون پسوند edu داره.

مثلا وارد سایتی مثل سایت زیر بشید و در قسمت نظرات لینک سایت خودتون رو بزارید :

http://blogs.harvard.edu/louisalawharvardedu/about/comment-page-21/

به نظر شما اینکه چند هزار نفر برن تو بخش نظرات یه سایت لینک سایتشون رو بزارن بیشتر به امتیاز منفی ختم نمیشه؟

حدودا چهار هزار نفر تو همین صفحه که گذاشتین لینک گذاشتن!

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، leotech گفته است :

به نظر شما اینکه چند هزار نفر برن تو بخش نظرات یه سایت لینک سایتشون رو بزارن بیشتر به امتیاز منفی ختم نمیشه؟

حدودا چهار هزار نفر تو همین صفحه که گذاشتین لینک گذاشتن!

درسته ، تعدادی خیلی زیادی لینک در این صفحه وجود داره، اما اگه آمار این صفحه رو در سایت ماز مشاهده کنید می‌بینید که دامین اوتوریتی فوق العاده بالا و اسپم اسکور پایینی دارن که این نشون از اسپم نبودن اون سایته و در نتیجه ثبت بک لینک در چنین سایت هایی موجب بهبود قدرت دامنتون می‌شه :

Capture.jpg

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...