رفتن به مطلب

ثبت اطلاعات یک فرم به خصوص برای ثیت نام و گرفتن اطلاعات وو نشان دادن اطلاعات اون فرم در یک صفحه از ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

یه فرم میخام برای ثبت نام یه گروه از مشاغل خاص مثلا اشپز . میخام اطللاعات این کاربر ثبت بشه در دیتا بیس و با یه تابعی این اطلاعات رو دریافت کنه و در یک پست در ورد پرس نمایش بده
میخام بدون افزونه پیاده سازی بشه
و اینکه با همون جدول مربوط  به یوزر در ورد پرس میشه کارکرد یا باید یه جدول جدید در ورد پرس ایجاد کنم ؟ باتوجه به اینکه چند تا فرم میشه که هر کدوم مال کاربران خاصه؟ یکی کاربر عادی، یکی اشپز ، و یکی هم کار فرما ها
من خودم دوست دارم تابع جدا و یک فایل پی اچ پی خام و یا حتی پلاگین جدا بنویسم ولی برای ایجاد یک پست تایپ معمولی ورد پرس ارور میده.
من نمیدونم چطوری باید  در ورد پرس برنامه بنویسم که درست اجرا شه. یعنی تابع رو چطوری در ورد پرس تعریف کنم تا ارور نده
ممنونم
لطفا دوستانی که میدونن دریغ نکنن موضوع بحرانی هست

ویرایش شده توسط hodabanoo
ابهام
لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، hodabanoo گفته است :

یه فرم میخام برای ثبت نام یه گروه از مشاغل خاص مثلا اشپز . میخام اطللاعات این کاربر ثبت بشه در دیتا بیس و با یه تابعی این اطلاعات رو دریافت کنه و در یک پست در ورد پرس نمایش بده
میخام بدون افزونه پیاده سازی بشه
و اینکه با همون جدول مربوط  به یوزر در ورد پرس میشه کارکرد یا باید یه جدول جدید در ورد پرس ایجاد کنم ؟ باتوجه به اینکه چند تا فرم میشه که هر کدوم مال کاربران خاصه؟ یکی کاربر عادی، یکی اشپز ، و یکی هم کار فرما ها
من خودم دوست دارم تابع جدا و یک فایل پی اچ پی خام و یا حتی پلاگین جدا بنویسم ولی برای ایجاد یک پست تایپ معمولی ورد پرس ارور میده.
من نمیدونم چطوری باید  در ورد پرس برنامه بنویسم که درست اجرا شه. یعنی تابع رو چطوری در ورد پرس تعریف کنم تا ارور نده
ممنونم
لطفا دوستانی که میدونن دریغ نکنن موضوع بحرانی هست

سلام ، چون میخواین چندتا فرم بسازید بهتره از پلاگین contact form 7 استفاده کنید ، در مورد چگونگی نوشتن تابع تو وردپرس لینک ساختن پست تایپ و براتون فرستادم مطالعه کنید.وردپرس توابع زیادی داره که میتونید ازش استفاده کنید.

https://codex.wordpress.org/Post_Types

لینک به ارسال

در تکمیل صحبتهای Ghasemi عزیز شما علاوه بر  contact form 7  میتونین از افزونه Advanced Custom Fields هم استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/advanced-custom-fields/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...