رفتن به مطلب

باز کردن فایل زیپ رمزدار

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم چطور میشه یه فایل زیپ که رمزش رو نمیدونیم رو Extract کنم ؟

مشکل حل شد

لطفا مدیران تاپیک رو حذف کنند

لینک به ارسال

اگر زحمتی نیست روشی که پیدا کردید رو اینجا بیان کنید ، فک کنم به درد خیلی ها بخوره ( یکیش خودم :D )

لینک به ارسال

اگر زحمتی نیست روشی که پیدا کردید رو اینجا بیان کنید ، فک کنم به درد خیلی ها بخوره ( یکیش خودم :D )

اینکه یک فایل با چه نرم افزاری رمزگذاری شده خیلی مهمه ولی برای فایلهایی که به طور معمول با winrar رمز می شند بیش از ده ها نرم افزار رایگان وجود داره که با یک جستجو پیدا می کنید و با توجه به اینکه اینگونه رمز ها معمولا صرفا تبلیغاتی است و هدف یاد آوری آدرس سایت اگر زیپ کننده حرفه ای عمل کند یا در بخش comment یا در نام فایل رمز را که اغلب آدرس سایت است می نویسد برای دیدن comment روی فایل راست کلیک کنید و پروپرتیز بگیرید و به تب مربوطه برید

لینک به ارسال

من یه سرچ کردم،نتایج خوبی بدست اومد ;)

https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D8%A7%D8%B2+%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86+%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84+%D8%B2%DB%8C%D9%BE+%D8%B1%D9%85%D8%B2+%D8%AF%D8%A7%D8%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=fflb

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...