7 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

ما از وردپرس شبکه استفاده کردیم و خواستیم ssl هم نصب کنیم که هاستینگ برای ما این کار را انجام داد (ssl رایگان) ولی از آنجایی که ساب دامنه هایی که با استفاده از وردپرس شبکه ایجاد می شوند در هاست نمایش داده نمی شوند هاستینگ ما گفته است باید از ssl wild card استفاده شود و هزینه آن با توجه به نرخ روز ارز 4 میلیون تومان برای هر سال می باشد!!!

دوستانی که وردپرس شبکه نصب کرده اند آیا ssl برای سایت خودشون اضافه کرده اند؟  لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، M a H D i گفته است :

باسلام

ما از وردپرس شبکه استفاده کردیم و خواستیم ssl هم نصب کنیم که هاستینگ برای ما این کار را انجام داد (ssl رایگان) ولی از آنجایی که ساب دامنه هایی که با استفاده از وردپرس شبکه ایجاد می شوند در هاست نمایش داده نمی شوند هاستینگ ما گفته است باید از ssl wild card استفاده شود و هزینه آن با توجه به نرخ روز ارز 4 میلیون تومان برای هر سال می باشد!!!

دوستانی که وردپرس شبکه نصب کرده اند آیا ssl برای سایت خودشون اضافه کرده اند؟  لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر

وقت بخیر

نصب اس اس ال اجباری نیست ولی اگه نصب کنین بهتره

در مورد هزینه هم عرض کنم خدمتتون که قیمتش 4 ملیون نمیشه و میشه از اون کمترم خرید کنید

اگه نیاز ب اس اس ال هم داشته باشید خصوصی در تماس باشید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 39 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

نصب اس اس ال اجباری نیست ولی اگه نصب کنین بهتره

در مورد هزینه هم عرض کنم خدمتتون که قیمتش 4 ملیون نمیشه و میشه از اون کمترم خرید کنید

اگه نیاز ب اس اس ال هم داشته باشید خصوصی در تماس باشید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

با درود

سایت همیار وردپرس هم ظاهرا از همین ssl رایگان Let's Encrypt استفاده میکنه و شکبه هم هست.

سایت اصلی ما که example.ir می باشد با https باز می شود (اس اس ال رایگان نصب می باشد) ولی سایت هایی که با استفاده از وردپرس شبکه ایجاد شده اند هنگام باز شدن خطای ssl می دهند ما میخواهیم این مشکل را حل کنیم و نمیخواهیم از ssl پولی استفاده کنیم.

اگر می توانید راهنمایی کنید

باتشکر از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، M a H D i گفته است :

با درود

سایت همیار وردپرس هم ظاهرا از همین ssl رایگان Let's Encrypt استفاده میکنه و شکبه هم هست.

سایت اصلی ما که example.ir می باشد با https باز می شود (اس اس ال رایگان نصب می باشد) ولی سایت هایی که با استفاده از وردپرس شبکه ایجاد شده اند هنگام باز شدن خطای ssl می دهند ما میخواهیم این مشکل را حل کنیم و نمیخواهیم از ssl پولی استفاده کنیم.

اگر می توانید راهنمایی کنید

باتشکر از شما

درود

از مدیر سرور خود بخواهید طبق آموزش زیر ssl رایگان را در هاست شما نصب کنن

آموزش نصب ssl رایگان در سرور لینوکس

در این صورت می توانید در ساب دومین ها و وردپرس شبکه هم ssl رو فعال کنید

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

از مدیر سرور خود بخواهید طبق آموزش زیر ssl رایگان را در هاست شما نصب کنن

آموزش نصب ssl رایگان در سرور لینوکس

در این صورت می توانید در ساب دومین ها و وردپرس شبکه هم ssl رو فعال کنید

موفق باشید

باتشکر

اما با توجه به اینکه ما از سی پنل استفاده می کنیم امکان استفاده از راه حل شما وجود ندارد.

اگر راه حل دیگری میشناسید لطفا معرفی کنید

ویرایش شده در توسط M a H D i
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود

دوستان ظاهرا این سایت رایگان اون چیزی که میخوایم رو در اختیار میذاره کسی انجام داده؟؟  ( ssl wild card )

https://www.sslforfree.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بادرود

دوستانی که مثل ما سایت وردپرسی بصورت شبکه دارن میتونن از سایت https://www.sslforfree.com اس اس ال رایگان دریافت کنند که بصورت 90 روزه صادر میشه و 7 روز مونده تا تمام بشه برای شما ایمیل میاد و خیلی راحت میتونید تمدید کنید...

بصورت تصویر زیر در سایت ارائه دهنده آدرس سایتتون رو وارد کنید:
Untitled.png

هزینه این نوع ssl ها با توجه به نرخ ارز فکر کنم چیزی حدود 500 هزار تومان تا 4/5 میلیون تومان باشه ولی با این سایت میتونید خیلی رحت برای سایت اصلی و تمام ساب دامین هاتون به رایگان فعالش کنید.

ویرایش شده در توسط M a H D i
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kamalwp
      سلام 
      دوستان خیلیا میگن که باید برای طراحی قالب وردپرس از نسخه 1.12.4 استفاده کنیم ، این درسته؟ البته من نگاه کردم هرچی سایت وردپرسیه از نسخه 1.12.4 استفاده کردن
      دلیل اینکار چی هست واینکه نمیشه از تسخه بالاتر استفاده کرد
    • توسط omidtt
      سلام خسته نباشید
      برای وب سایت https://perfectmoney24.com  نیاز به افزونه ای دارم که سایت و به کانال تلگرام متصل کنم . امکانپذیر این مورد ؟ راهنمایی کنید لطفا

• توسط Enzo
      سلام ، من مشکل عجیبی دارم و سایتم با فیلتر شکن باز نمیشه ! 
      کسی کیتونه راهنمایی کنه ؟
      آدرس سایت
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، می خوام وقتی وارد حساب کاربریم میشم اون قسمتی که نوشته ورود به سیستم نمایش داده نشه.
      با تشکر و سپاس

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام اساتید و دوستان عزیز؛
      من یک وب سایت دارم که چندماهی میشه بارگذاری شده ولی چندتا مشکل باهاش دارم.
      اول سرعت لود سایته، با اینکه افزونه wp rocketرو نصب کردم ولی یکم سایتم کنده
      مشکل دوم با اینکه هیچ مشکلی تو نسخه موبایلش وجود نداره و از تگ og استفاده کردم ولی بازم پیشنمایشی داخل تلگرام نداره (دامین آتوریتی :8، پیچ آتوریتی:3)
      با اجازه آدرس سایت به همراه عکس بررسی آن داخل gtmetrix رو قرار میدم لطفا من رو راهنمایی کنید. (bonianservice.com)
      بنظر شما چه هاستی تهیه کنم بهتره؟ اگه هاست خوبیم سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

با تشکر