رفتن به مطلب

افزودن کد php به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان با php یک کد برای قسمت ورود کاربرانم نوشتم که چون با فرم های لاگین عادی فرق میکنه نمی خوام از پلاگین استفاده کنم.

سوال من اینه که این فایل های مربوط به  php رو کدوم قسمت هاستم یا فایل های وردپرسم باید قرار بدم که بتونم اجراشون کنم.(سایت با وردپرس راه اندازی شده از قبل فقط این قسمتی که من با php نوشتم رو میخوام بهش اضافه کنم.)

یکم مبتدی هستم ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین.

و اینکه کل پروژه شامل 10 تا 20 فایل با پسوند php است و چند تا فولدر برای قسمت های مختلف مثل فونت و استایل و غیره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، behnazi1995 گفته است :

سلام دوستان با php یک کد برای قسمت ورود کاربرانم نوشتم که چون با فرم های لاگین عادی فرق میکنه نمی خوام از پلاگین استفاده کنم.

سوال من اینه که این فایل های مربوط به  php رو کدوم قسمت هاستم یا فایل های وردپرسم باید قرار بدم که بتونم اجراشون کنم.(سایت با وردپرس راه اندازی شده از قبل فقط این قسمتی که من با php نوشتم رو میخوام بهش اضافه کنم.)

یکم مبتدی هستم ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین.

و اینکه کل پروژه شامل 10 تا 20 فایل با پسوند php است و چند تا فولدر برای قسمت های مختلف مثل فونت و استایل و غیره.

وقت بخیر

فایل های css رو باید در فایل style.css و یا rtl.css قرار بدین

کد های نوشته شده رو باید در قسمت header.php بزارین 

فونت هارو هم باید داخل پوشه ی font قرار بدین

اگرم به مشکل خوردین دقیق تر بپرسین راهنماییتون کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 10/3/2018 at 19:27، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

فایل های css رو باید در فایل style.css و یا rtl.css قرار بدین

کد های نوشته شده رو باید در قسمت header.php بزارین 

فونت هارو هم باید داخل پوشه ی font قرار بدین

اگرم به مشکل خوردین دقیق تر بپرسین راهنماییتون کنم

موفق باشید

کل کدهای نوشته شده همونطور که عرض کردم شامل 10 الی 20 فایل با پسوند php هستش . اینها رو کدوم قسمت قرار بدم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، behnazi1995 گفته است :

کل کدهای نوشته شده همونطور که عرض کردم شامل 10 الی 20 فایل با پسوند php هستش . اینها رو کدوم قسمت قرار بدم؟

وقت بخیر

برخی مواقع راهنمایی ما نیاز به یه علم پیشین وردپرسی داره اگه متوجه عرایض بنده نشدین بفرمایید کامل تر توضیح بدم

ولی اگه متوجه شدین کدهایی ک نوشتین رو داخل فایل header.php قرار بدین

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام .

کدی که اضافه کردید  می تونید تو فایل فانکشن قرار بدید اجرا میشه .

لینک به ارسال
در در 10/7/2018 at 10:05، behnazi1995 گفته است :

خوب ظاهرا اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

الان این فایل header.php همونطور که می فرمایید خودش فایل هستش. من فایلهای خودم را چطوری به این فایل معرفی کنم؟

به نظر من بهتره که فایلی که کد php توش نوشتید رو با همه ی توابع و استایل ها و ... به شرطی که همه این تگ ها در جای خودش قرار بگیره در یک برگه با پسوند پی اچ پی ذخیره کنید و اون برگه رو به عنوان template به یک صفحه جدا که میخواین در اون صفحه کدتون اجرا بشه اعمال کنید. این برای مبتدی ها بهترین روشه.

لینک به ارسال

خوب ببینید مساله اینه که من "یک" عدد فایل ندارم، شاید بیست تا فایل با پسوند php و تعدادی هم فولدر دارم.

الان ببینید این مشکل رو میتونید حل کنید:

من یک فولدر در کنار فولدر های قالبم درست کردم و همه ی فایل ها و فولدرهای خودم رو داخلش آپلود کردم.در قسمت دیتابیس هم دیتابیس و جدولامو ایمپورت کردم و یوزر ساختم.

حالا وقتی داخل کد اسم و رسم دیتابیس رو میزنم و پیش میرم متصل نمیشه.

لینک به ارسال

مشکل من حل شد .

برای دوستانی که بعدا این پست رو می بینند مراحلی که طی کردم رو می نویسم که اگر مشکل مشابه داشتند استفاده کنند:

1-ابتدا من یک فایل به اسم دلخواه در کنار سایر فایل های قالبم (که کاری بهشون ندارم) ایجاد کردم، کل فایل ها و فولدر های پروژه ی خودم رو داخلش آپلود کردم.

2-حالا باید اتصالات دیتابیس رو ایجاد کنم، برای همین به home سی پنل رفتم و در قسمت mysql databases با پیشوند مناسب دیتابیس خودم رو ساختم، یوزر و پسورد انتخاب کردم و با انجام سایر تنظیمات از مسیر قبلی به قسمت phpmyadmin رفتم و جدول های خودمو ایمپورت کردم.

3-در آخر هم داخل کدهای php خودم هرجا که باید یوزر و پسورد یا هر اطلاعات دیگه ای راجع به دیتابیس رو تغییر میدادم ؛ تغییر دادم و سایت رو دوباره لود کردم و همه چی به خوبی اجرا شد.

مشکل خیلی ساده تر از چیزی بود که فکر میکردم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...