amintoudehzaeim

آیا افزونه اشتراک گذاری شبکه اجتماعی سرعت گیر هستند؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام رفقا

سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

سلام رفقا

سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟

وقت بخیر

در مورد سرعت سایت شاید تاثیر بزارن ولی در ایندکس شدن مطالب سایت به صورت مستقیم نمیتونن تاثیر بزارن

اینو در نظر بگیرین که هر افزنه ای که نصب سایت میشه یه سری رکوئس هارو به سرور میفرسته و تا حدودی در سرعت سایت تاثیر میزاره

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 3pd
      با سلام خدمت دوستان
      ممنون میشم راهنمایی کنید که با چه افزونه ای این امکان وجود داره که بدون ایجاد برگه برای گالری ها ، بتونیم با استفاده از تصویر شاخص چندین گالری رو مثلا در صفحه اصلی سایت نمایش بدیم؟ افزونه ای میخوام باشه که برای گالری ها بشه دسته بندی ایجاد کرد.
      من با استفاده از افزونه ی foogallery، چند گالری ایجاد کردم و طرح شبکه بندی رو هم انجام دادم. با استفاده از ویژوال کامپوزر ردیف ایجاد کردم و از المان شبکه بندی استفاده کردم، در قسمت تنظیمات شبکه بندی نمایش گالری رو انتخاب کردم اما نمیشه انتخاب کرد که کدوم گالری! و صرفا میشه انتخاب کرد که چندتا از جدیدترین ها یا قدیمی ترین ها رو نمایش بده..
    • توسط ahmad25532
      سلام. برای بهینه سازی وردپرس شما کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟
      WP Rocket یا wp optimize
      جفتشم نسخه ی پروشون رو خریداری کردم و دارم. 

• توسط joyford
      با درود
      من یک افزونه ی سفارش گیری میخوام ، دارم از سیستم edd استفاده می کنم
      چیزی که من می خوام به این شرحه :
      مشتری بیاد رو لینک " ثبت سفارش کلیک کنه " ، بعد انتخاب کنه مثلا کارت ویزیت می خواد ، بعدش تحریر رو انتخاب کنه مثلا 80 گرم می خواد یا 100 گرم ، بعدش تعداد تیراژ رو انتخاب کنه و به همین ترتیب ، آخرش هم فایلشو آپلود کنه و با توجه به انتخاب هایی که کرده هزینه رو بره درگاه پرداخت کنه
      چه افزونه ای پیشنهاد میدید ؟
      نکته : ووکامس نیستم ! EDD هستم
      سپاس از شما
    • توسط MatinRz
      با سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید عزیز
      تیم استارتاپی ما قرار هستش یک سایت ساز مثل (see5 و کاموا و ...) درست کنیم با cms وردپرس، که در این صورت حتما باید از وردپرس شبکه استفاده بشه، ما اسپانسر داریم و از سرورهای اختصاصی بسیار قوی استفاده میکنیم پس مشکلی در امنیت و سرعت و حجیم بودن دیتابیس نخواهیم داشت، سوال بنده از شما اساتید اینه که :
      آیا وردپرس شبکه با تمامی افزونه های مطرح و محبوب هماهنگ هستش ؟ 
      در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟
      آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟
      معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

خیلی ممنون میشم به تمامی سوالات پاسخ دهید
    • توسط dokanfile
      سلام...
      بنده قسمت ورود با شبکه های اجتماعی وبسایتم مدتی هست غیر فعال شده اما دلیلش رو نمیدونم...تنها کاری که تو چند روز کردم اپ دیت به وردپرس 5.2 بوده...
      ادرس سایتم:
      dokanfile.com