unid_user

تشخیص تعداد بازدید سایت های رقیب

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و درود

دوستان گرامی آیا راه و روش یا ابزاری برای تشخیص تعداد بازدید کننده گان سایت های دیگر وجود دارد؟ مثلا روزانه یا ماهانه چند نفر بازدیدکننده دارند؟

با تشکر و سپاس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیر، چون دسترسی به سایت ندارید پس نمیشه آمار درست و خاصی ازش درآورد. شاید حدودش رو بتونید از طریق الکسا دربیارید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط drmajidghiasi
      با عرض سلام وخسته نباشید
      من در عرض سه روز رتبه سایتم در الکسا 4 هزار ریزش داشته است
      البته از موقعی که سرعت سایت را slow نشان داد ولی من که با gtmetrix سایت را بررسی می کنم سرعت 3 ثانیه است 
      میشه راهنماییم کنید بگید علت چیه؟ وراهکار چیست؟
      امروز 14300 شده رنک ایران
      ادرس سایت:
      https://dr-majidghiasi.ir
      تصویر ضمیمه است
      با تشکر

• توسط khayamchoob97
      سلام
      قسمت پایینی الکسا که مربوط به اطلاعات بازدیدکنندگاه هست از چه روشی متوجه میشه که بازدیدکنندگان سایت چه تعداد زن و مرد هستند؟
      یا یکسری اطلاعات دیگه مثه میزان تحصیلاتشون ر نشون میده؟
      ممنون

• توسط hosein6626
      سلام دوستان، 
      می خوام یه پلاگینی معرفی کنم که یه باکس مطالب مرتبط توی صفحه های single.php نشون میده (هر جایی که بخواین می تونین مثل یه ابزارک قرارش بدین) و مقاله هایی که از نظر متن و کلیدواژه های استفاده شده بهم ارتباط معنایی دارن رو به کاربرا پیشنهاد میده بخونن. خود همین باکس باعث میشه page per view و time on site افزایش پیدا کنه. از طرفی کیفیت محتوایی سایت رو تا حدی بالا میبره. 
      از نظر گرافیکی هرطوری بخواین می تونین اون باکس رو دیزاینش کنین. مثلا تعداد ریکامندیشن ها، اینکه بعد از پاراگراف چندم توی متن پست ها بیاد. اینکه کجای صفحه بیاد و اینکه thumbnailهاش چه شکلی باشن رو هم می تونین خودتون تنظیم کنین. باید بگم خروجی اون باکس ریسپانسیو هم هست و نگرانی دیوایس ها و اسکرین های مختلف رو ندارین.
      ازش می تونین درآمد کسب کنین. در واقع اگر خواسته باشین این ریکامندیشن ها از سایت های دیگه ای هم باشن به ازای هر یه بار کلیکی که کاربرای سایت شما انجام میدن مثل مدل کلیکی بهتون درآمد اختصاص داده میشه. با این تفاوت که ظاهر وبسایت تون به هیچ وجه تبلیغات زرد نخواهد داشت.
      بازم امکانات دیگه ای وجود داره. وقتی این پلاگین رو نصب کرده باشین می تونین آمار بازدید هر کدوم از پست ها رو هم ببینین. می تونین ببینین هر کدوم از پست هاتون چند بار دیده شده و چند بار روی ریکامندیشن های اون صفحه کلیک شده.
      ضمنا اگر دو یا چند تا وبسایت داشته باشین می تونین این وبسایت ها رو باهم شبکه کنین و از طریق ریکامندیشن هایی که میده ترافیک رو بین وبسایت هاتون تبادل کنین.
      این پلاگین رو از این آدرس می تونین دانلود کنین: https://wordpress.org/plugins/congoro-widget
      نمونه اون چیزی که در خروجی نمایش داده میشه رو پیوست کردم.

• توسط Mohammad9574
      سلام، چندین روز پیش آمار ایران سایت بنده که در امضا موجود است افت کرد و کلا از دست رفت، اما آمار جهانی آن در حال پیشرفت است (کم کم)، میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟
      در ضمن اکثر بازدید ها از ایران است.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      تا مدتی همه چیز خوب بود و رنک جهانی و ایران همزمان با هم پایین میومد. ولی از سه هفته پیش رنک ایران رو به فزونی گذاشته در حالی که جهانی کماکان در حال کم شدن بود. از نزدیک یه هفته پیش به اینور رنک ایران ناپدید شده در حالی که رنک جهانی همینجور داره میاد پایین! هم اکنون هم رنک جهانی 2,496,783 هستش.
      نشانی سایت http://waterex.ir
      مشکل از کجاست؟
      پیشاپیش سپاس واسه کمک