رفتن به مطلب

ران دامنه و شروع کدام مراحل

پست های پیشنهاد شده

سلام 

میخوام از تجربه دوستان استفاده کنم و یک پست مناسبی برای افرادی که قصد راه اندازی سایتشون رو دارن مفید باشه 

گاهی اوقات با پیشرفت و افزایش معلومات ادم میبینه که باید تو مراحل اول این کارا رو انجام میداد و اگر دوباره شروع کنه سایتی بهتر از این رو میسازه  

میخواستم تجربه خودتون رو برام بگید تا این سایتم رو با اصول بیشتر راه اندازی  کنم 

با تشکر 

قصد راه اندازی با وردپرس هست با هاست اشتراکی   دانش بالای مبتدی   اشنا با سئو و بهینه سازی  

لینک به ارسال

@nanesalemtabriz

سلام 

شیوه کار هر شخص ممکنه متفاوت باشه ولی بطور کلی من فکر میکنم که باید اینطور باشه.

1. مشخص کردن هدف سایت
  2. با توجه به هدف مشخص شده تعیین دامنه برای سایت
  3. تهیه دامنه 
  4. تهیه هاست باتوجه به منابعی که مورد نیاز هست
  5. تشخیص بهترین راه برای اجرا پروژه که این میتونه با توجه به هدف تولید پروژه متفاوت باشه. مثلا اگه پروژه ای باشه که شخص نیاز داشته باشه سایتی مثل youtube داشته باشه دیگه اینجا وردپرس یک انتخاب اشتباه میتونه باشه
  6. راه اندازی سیستم مدیریت محتوا یا شروع کدنویسی بستر مورد نیاز برای ران کردن سایت 
  7. نصب قالب و پلاگین های مورد نیاز یا کدنویسی  frontend و امکاناتی که سایت باید داشته باشه
  8. تست 
  9. رفع اشکالات احتمالی 
  10. رونمایی

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

@nanesalemtabriz

سلام 

شیوه کار هر شخص ممکنه متفاوت باشه ولی بطور کلی من فکر میکنم که باید اینطور باشه.

1. مشخص کردن هدف سایت
  2. با توجه به هدف مشخص شده تعیین دامنه برای سایت
  3. تهیه دامنه 
  4. تهیه هاست باتوجه به منابعی که مورد نیاز هست
  5. تشخیص بهترین راه برای اجرا پروژه که این میتونه با توجه به هدف تولید پروژه متفاوت باشه. مثلا اگه پروژه ای باشه که شخص نیاز داشته باشه سایتی مثل youtube داشته باشه دیگه اینجا وردپرس یک انتخاب اشتباه میتونه باشه
  6. راه اندازی سیستم مدیریت محتوا یا شروع کدنویسی بستر مورد نیاز برای ران کردن سایت 
  7. نصب قالب و پلاگین های مورد نیاز یا کدنویسی  frontend و امکاناتی که سایت باید داشته باشه
  8. تست 
  9. رفع اشکالات احتمالی 
  10. رونمایی

موفق باشید...

به نظر شما تغییر تو وردپرس و کدام افزونه ها رو باید نصب بشه چطور نظر شما چی هست 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، nanesalemtabriz گفته است :

به نظر شما تغییر تو وردپرس و کدام افزونه ها رو باید نصب بشه چطور نظر شما چی هست 

ببینید دوست عزیز شما باید باتوجه به امکاناتی و خدماتی که قصد دارید توی سایت داشته باشید پلاگین نصب کنید.

ممکنه سایت شما بخش فروشگاهی٬‌شرکتی یا آموزشی باشه که هر کدوم از این سایت ها خب میتونن خدمات خاص خودشون رو داشته باشن نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید.

ولی مثلا یه سایت خوب حتما نیاز به پلاگین seo داره

یه سایت خوب حتما باید بهینه باشه 

یه سایت خوب باید از هاست خوب و با کیفیتی استفاده کنه

یه سایت خوب باید اورجینال باشه و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...