رفتن به مطلب

شکایت هاستینگ رو به کی کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام. من هزینه هاستم رو برای مدت 6 ماه پرداخت کردم حالا یک هفته گذشته این هاستینگه میگه که تا چند روز دیگه سرویس ارائه نمیده و ایمیل داده همه مشتریاش به فکر یک هاستینگ دیگه باشند. منم بهش گفتم من به مدت 6 ماه پول دادم و یه هفته گذشته!!! بعد میگن قانون همه جا اینجوریه!!!! حالا باید به کی شکایت کنم؟

لینک به ارسال

سلام

آنچه که من اطلاع دارم توفضای سایبری پلیس فتا قوه قضائیه مسئول پیگیری هستش

اگر شرکت هست از طریق اداره ثبت > ثبت شرکتها هم قابل پیگیری هستش

ولی مورد اول را پیشنهاد می کنم

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

رسید رو اگر دارید میتونید مستقیم شکایتی هم تنظیم کنید بابت اینکه پول رو گرفتن و سرویس رو ارائه ندادن.

فقط باید سریعتر اقدام کنید.

البته قبلش بهشون اخطار بدید که یا پول رو عودت بدن یا ازشون شکایت می کنید.

لینک به ارسال

آقا منم یه همچین کاری میخواستم بکنم. این سرورپارس پدر من رو در آورده. دیقه ای یه بار سایت ها و کنترل پنلشون بالا نمیاد

تقریبا ماهی یه بار این مشکل رو دارم

حالا اینش مهم نیست، مشتری مخ آدم رو میخوره!

هرچی براش توضیح میدی، متوجه نمیشه که، حرف حرف خودشه. یه جوری با آدم حرف میزنن انگار جوی استیک هاست دست منه!!!

اولا در این زمینه هم میشه شکایت کرد؟

ثانیا یه هاست خوب و مطمءن جایگزین میتونین بهم معرفی کنین؟ (یکی دو تا تاپیک در زمینه هاست بود اما بحث به حاشیه کشیده شده بود و نتونستم ازش نتیجه گیری درستی بکنم)

ممنون بابت لطفتون

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

والا من خودم 2 تا سرویس 1 ساله داشتم واسه ماهانش 25ت دادم.

زدن بدون این که اطلاع بدن ساس کردن بعد گفتن فیلترینگ اخطار داده و .... :دی

دیگه برم به فتا چی بگم:دی

لینک به ارسال

متاسفانه در کشور ما اصلاً این موضوع پیگیری درست و حسابی نمیشه و کاربران هم میبینن دنبال کردن موضوع دردسر بیشتری براشون داره و بیخیال میشن .

هرچی براش توضیح میدی، متوجه نمیشه که، حرف حرف خودشه. یه جوری با آدم حرف میزنن انگار جوی استیک هاست دست منه!!!

بهتره خودتون یک سرور اختصاصی بگیرید و مدیریت کاملش رو خودتون بر عهده بگیرید . به مشتری هم حق بدید . اون شما رو میشناسه و از شما خرید کرده . پول رو برای شما واریز کرده و بالطبع از شما پشتیبانی میخواد .

اینجور مواقع اکثر افراد میرن در وب هاستینگ تالک در قسمت شکایات تاپیک میزنند و از شرکت مزبور شکایت میکنند . فکر کنم این کار هم خوب باشه . اما اینکه اگر سرور بخواد جمع کنه و بره دیگه سودی نداره برای شاکی . . .

همیشه باید از شرکتهای تضمین شده سرویس گرفت . درسته هزینه بالاتری میدی اما در عوض مطمئنی که کیفیت سرویس خوبه و مشکلی پیش نمیاد .

لینک به ارسال

متاسفانه در کشور ما اصلاً این موضوع پیگیری درست و حسابی نمیشه و کاربران هم میبینن دنبال کردن موضوع دردسر بیشتری براشون داره و بیخیال میشن .

بهتره خودتون یک سرور اختصاصی بگیرید و مدیریت کاملش رو خودتون بر عهده بگیرید . به مشتری هم حق بدید . اون شما رو میشناسه و از شما خرید کرده . پول رو برای شما واریز کرده و بالطبع از شما پشتیبانی میخواد .

اینجور مواقع اکثر افراد میرن در وب هاستینگ تالک در قسمت شکایات تاپیک میزنند و از شرکت مزبور شکایت میکنند . فکر کنم این کار هم خوب باشه . اما اینکه اگر سرور بخواد جمع کنه و بره دیگه سودی نداره برای شاکی . . .

همیشه باید از شرکتهای تضمین شده سرویس گرفت . درسته هزینه بالاتری میدی اما در عوض مطمئنی که کیفیت سرویس خوبه و مشکلی پیش نمیاد .

شهاب جان با این حرفتون موافق نیستم.

البته نه که موافق نیستم تو ایران این حرف معنای واقعی نداره

من با بیشتر شرکت های خارجی و ایرانی کار کردم اما واقعا تو ایران این حرفو نمیشه زد....

اما سرویس های خارجی کارشون اوکیه.

لینک به ارسال

مسائل اخیر باعث ورشکستگی بسیاری از سرویس دهنده ها شده

در مورد قوانین اجاره هاست در واقع از نظر قانون هر روزی که سرویس داشته باشید باید بدهی اش را پرداخت کرده باشید و از هر زمان ندارید باید پولتان را پس بدهند ولی قانونی مبنی بر اینکه شرکت برای شش ماه موظف است خدمات بدهد نداریم

شما در واقع هزینه ای که پرداخت کرده اید شارژ اعتبارتان بود و تا شش ماه استفاده از هاست اعتبار داشتید ولی شرکت می تواند پس از یک هفته مابقی مبلغ را محاسبه و عودت نماید و خدمات ندهد

در تهران مجتمع قضایی قدوسی در خیابان مطهری است و یک مرجع دعاوی غیر رسمی هم خیابان شهید بهشتی (پشت استانداری) که فکر می کنم مسائل مرتابط با مسدودیتها و تحریمات به آنجا مربوط می شود و زیر نظر (احتمالا) شورای حل اختلاف است

لینک به ارسال

ممنون از شما

این تاپیک رو نگار خانوم چند روز پیش ایجاد کردن و آقا مرتضی هم جواب سئوالشون رو داده بودن. منم چون سئوال مشابهی برام پیش اومده بود اومدم و زیر پست های این تاپیک سئوالات خودم رو مطرح کردم اما متاسفانه جواب سئوالاتم رو نگرفتم...

بهتره خودتون یک سرور اختصاصی بگیرید و مدیریت کاملش رو خودتون بر عهده بگیرید

در این زمینه میتونین بیشتر من رو راهنمایی کنین؟

لینک به ارسال

ممنون از شما

این تاپیک رو نگار خانوم چند روز پیش ایجاد کردن و آقا مرتضی هم جواب سئوالشون رو داده بودن. منم چون سئوال مشابهی برام پیش اومده بود اومدم و زیر پست های این تاپیک سئوالات خودم رو مطرح کردم اما متاسفانه جواب سئوالاتم رو نگرفتم...

در این زمینه میتونین بیشتر من رو راهنمایی کنین؟

من اتفاقا تجربه ی سرور اختصاصی هم داشتم

باید 1-2 هفته وقت صرف کنید برای یادگیری کانفیگ درست آپاچی

پول بیشتری باید بدید

زبانتونم باید اوکی باشه

دنبال یکی بگردید که واستون پرداخت رو انجام بده

هزینه لایسنس Cpanel یا Directadmin باید بدید...

البته میتونی از kloxo هم استفاده کنی که رایگانه اما امنیت فوق العاده پایین و باید پرت در بیاد تا باش راه بیفتی:دی

سولی هم از Kloxo داشته باشی هیچکی نی جوابتو بده چون دیگه کسی باش کار نمیکنه تو خود انجمنشم بپرسی کسی نی...

خلاصه این که سخته بخوای خودت سرور بگیری اگه این حرکت هایی که گفتمو بلدی بگیر...

لینک به ارسال
باید 1-2 هفته وقت صرف کنید برای یادگیری کانفیگ درست آپاچی

نیاز نیست . من خودم برای استفاده شخصی از شرکتی گرفتم که بخوبی برام کانفیگ کردن و همه کارش رو خودشون بدون دریافت هزینه ای انجام میدن . هر موقع سوالی داشتم هم جواب دادن و صورت دقیق و کامل پاسخگو بودن . همین الانش من میتونم از سرویسم استفاده تجاری کنم و هاست به دیگران بفروشم ام چون دردسر داره واسم و کلاً کارم این نیست بی خیالش شدم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...