fenchool

دسته بندی محصولات در قسمت "مشخصات فنی"

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من در قالب سایتم در پایین هر محصول یک قسمتی دارم به نام "مشخصات فنی" که ویژگیهای محصول در اون درج میشه. می خوام این امکان برام وجود داشته باشه که بتونم به صورت دسته بندی شده ویژگی های محصول رو ثبت کنم. مثلا اگر محصول مربوطه موبایل باشه در قسمت مشخصات فنی بخش اول برای مشخصات دوربین، بخش دوم برای مشخصات ظاهری و.... باشه.

در حال حاضر کلیه ویژگیها پشت هم میان و امکان بخش بندی کردنشون نیست! در حال حاضر به صورت زیر است:

22.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، fenchool گفته است :

سلام.

من در قالب سایتم در پایین هر محصول یک قسمتی دارم به نام "مشخصات فنی" که ویژگیهای محصول در اون درج میشه. می خوام این امکان برام وجود داشته باشه که بتونم به صورت دسته بندی شده ویژگی های محصول رو ثبت کنم. مثلا اگر محصول مربوطه موبایل باشه در قسمت مشخصات فنی بخش اول برای مشخصات دوربین، بخش دوم برای مشخصات ظاهری و.... باشه.

در حال حاضر کلیه ویژگیها پشت هم میان و امکان بخش بندی کردنشون نیست! در حال حاضر به صورت زیر است:

22.jpg

با سلام 

شرط بذارید با id دسته بندی , مثال با آیدی دسته بندی 4

if (in_category(4)){   
    // کد شما
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب در صورتیکه شرط بذارم چه طور در قسمت تنظیماتش این رو براش تعریف کنم؟ باید یک بخش جدید به صفحه درج ویژگیهای هر محصول برای گروه بندی ویژگیهای محصول اضافه بشه. (تصویر زیر صفحه درج ویژگیهای محصول این قالبه)

44.jpg

ویرایش شده در توسط fenchool
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کدهای قالبه: میشه برام توضیح بدید از روی کدها؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطفا اگر فضای دیگه ای رو میشناسید که داخلش بتونم سوالم رو مطرح کنم و جواب بگیرم  معرفی کنید. چون این تغییر خیییلی برام مهمه و تا نتونم درستش کنم نمی تونم از سایتم استفاده در راستای هدفم کنم. تشکر

ویرایش شده در توسط fenchool
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری