رفتن به مطلب

فارسی نشدن پنل پوسته نصب شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه پوسته رایگان دانلود کردم که این پوسته پنل تنظیمات اختصاصی خودش رو به بخش «نمایش» اضافه میکنه. متاسفانه بعد از ترجمه، متوجه شدم ترجمه‌های انجام شده نشون داده نمیشه.

در پوشه پنل فایلی به نام localization.php قرار داشت که در اون نوشته شده ««پشتیبانی ترجمه برای آپشن پنل»، ترجمه‌ای که در حال جاری ساپورت میشه بر اساس اولویت این‌ها هستند: WPML, Polylang, qTranslate(no custom fields).»

آیا منظورش اینه که فقط از طریق افزونه یا سرویس‌های بالا بخش تنظیمات قابل ترجمه است؟

من polylang رو نصب کردم، اما تعداد کمی از بخش ها رو نشون میده برای ترجمه، که فایده‌ای نداره.

آیا راهی وجود نداره که بتونم ۱۰۰ درصد این پوسته رو با بخش تنظیماتش فارسی کنم؟

ویرایش شده توسط Max
لینک به ارسال

سلام

پوسته فایل زبان داره؟ در داخل کدهای تنظیمات اصلا زبان تعریف شده؟

لینک به ارسال

خود پوسته ترجمه شده و مشکل نداره. پنل تنظیمات پوسته که در بخش ادمین هست ترجمه ها رو نشون نمیده، با اینکه تمپلیت ترجمه توسط خود نویسنده ارائه شد و متن های بخش پنل رو هم میاره، اما ترجمه های انجام شده نشون داده نشد.

در هر صورت ممنونم از پاسخ. من ترجمه ها رو مستقیم در فایل پی اچ پی نوشتم، خسته شدم.

ویرایش شده توسط Max
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...