رفتن به مطلب

لطفا هاست مناسب ایران معرفی کنید

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم تبلیغات میشه یا نه،ولی من که از ایران سرور هاست دارم.خیلی ازش راضی هستم.... گرچه تبلیغات نمیشه چرا که چیزی به من نمیرسه که بخوام تبلیغ کنم!!!! من فقط پیشنهادم رو دادم!!!

راستی ایران سرور دوتا داریم، این اسم انگلیسیش هست.... ادرس هم نمیزارم iranserver

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اگه منظورتون iranserver.com هست که الان خودم از اونجا سرویس دارم و بنا به دلایلی که از گفتنش معذورم دنبال یه هاستینگ دیگه هستم. دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارید؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

افرانت - دیتاسنتر - البته قیمت های خودش بالاست که میتونید از نمایندگی ها تهیه کنید - نگاه روشن پارس

گرچه فکر می کنم اگر تو فروم های مخصوص هاستینگ مطرح کنید جواب های دقیق تری میگیرید

ویرایش شده توسط isk
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام.

از کجا می تونم هاست مناسب ایران تهیه کنم که قطعی نداشته باشه و برای مشتری ارزش قائل باشند؟

سلام عزیزم

اگه از بنده میشنوی اصلا هاست از ایران نگیر چون اگه از بهترین هاستینگ ایرانی هم بگیری با اذیتت میکنن.

من با همشون کار کردم .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من الآن 2 تا از سایت های مشتری هام از هاست ایران هست مشکلی ندارن به جز پهنای باند

من پارس پک رو پیشنهاد میکنم parspack.com که به جرات میگم اولین تو پشتیبانی هستن 24 ساعته واقعی و در خدمات هم بهتره بری و خودت تحقیق کنی

از هر جایی که میخوای بگیری ، گوگل کن اطلاعات خوبی توی انجمن های مختلف به دست میاری

توی وب هاستینگ تاک هم نرو چون همشون فقط به جای کمک کردن سرویسای خودشون رو پیشنهاد میکنن یا با یوزرای مختلف بازم سرویسای خودشون رو پیشنهاد میدن

بازم میگم گوگل بهترین جاییه که میتونی اطلاعات خوبی از شرکت ها به دست بیاری

• امتیاز 2
لینک به ارسال

parspack.com هزینه هاش خیلی بالا هست و برای من که 20 تا سایت دارم نمیصرفه البته اگه کیفیت سرویس هاش مناسب باشه و در حد جهانی خوبه. نگاه روشن پارس هم همینطور.

بنا به همون دلایلی کسرا جان گفتم اینجا مطرح کردم این موضوع رو.

از همگی تشکر می‌کنم به خاطر راهنمایی و فعلا برای تست تصمیم گرفتم یکی از سایت ها رو منتقل کنم روی پارس پک.

لطفا دیگه پیشنهاد ندید و اگر ادمین ها صلاح دونستند این موضوع رو ببندید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...