unid_user

طراحی قالب با رتبه A در جی تی متریکس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و درود

دوستان گرامی میخواستم یک قالب برای خودم طراحی کنم که در رتبه A تا B جی تی متریکس باشه. لطفا راهنمایی کنید چه فاکتورهایی رو باید در طراحی این قالب رعایت کنم. ممنون.

با تشکر و سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی میخواستم یک قالب برای خودم طراحی کنم که در رتبه A تا B جی تی متریکس باشه. لطفا راهنمایی کنید چه فاکتورهایی رو باید در طراحی این قالب رعایت کنم. ممنون.

با تشکر و سپاس

سلام . خب به بخش های زیادی باید توجه شه .

به عنوان مثال باید بدونید تو هر صفحه چه تگی  حتما استفاده کنید . و همچنین از  حداقل تگ  ها استفاده . حجم عکس ها ... و اینکه استایل inline استفاده نکنید . دقت داشته باشد در استفاده کردن تگ ها به عنوان مثال تگ های block تو inlineقرارندید . بعد اتمام کار فایل css , js minify بشن و سعی کنید از html 5 استفاده کنید چون برای هر قسمت تگ مرتبط با آن داره و .....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

و همچنین از  حداقل تگ  ها استفاده

منظورتون از استفاده حداقل تگ چیه؟ چطور میشه از تعداد تگ های کمتری استفاده کرد و آیا شامل تمام تگها میشه یا تگ های خاصی هست؟

مثلا کمتر از تگ div استفاده کنیم و بجاش از تگ معادل html5 استفاده کنیم؟ درسته؟

اگه منظور شما چیزی بیشتر از این هست لطفا توضیح بدید ممنون می شم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/7/2018 at 23:32، unid_user گفته است :

منظورتون از استفاده حداقل تگ چیه؟ چطور میشه از تعداد تگ های کمتری استفاده کرد و آیا شامل تمام تگها میشه یا تگ های خاصی هست؟

مثلا کمتر از تگ div استفاده کنیم و بجاش از تگ معادل html5 استفاده کنیم؟ درسته؟

اگه منظور شما چیزی بیشتر از این هست لطفا توضیح بدید ممنون می شم.

بر فرض مثال شما قرار ی باکسی رو ی قسمت از صفحه نمایش بدید شاید شما اونو با دو المان و استایل اوکی کنید و من همونو با چهار تا المان و استایل کمتر اوکی کنم . درستش اینکه تا حد امکان از المان های کمتری از html استفاده بشه . موضوع مهم تر اینکه باید بدونید که مثال در هر صفحه فقط می تونیم از یک تگ h1 استفاده کنید و باید بدونید که عنوان هر صفحه در این تگ قرار می گیره یا اینکه متن های که حالت مقاله ی دارند در article قرار بگیره . مطلب مهم در strong ,.....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

بر فرض مثال شما قرار ی باکسی رو ی قسمت از صفحه نمایش بدید شاید شما اونو با دو المان و استایل اوکی کنید و من همونو با چهار تا المان و استایل کمتر اوکی کنم . درستش اینکه تا حد امکان از المان های کمتری از html استفاده بشه .

یعنی فقط کدهای html باید کمتر بکار بره و برای css محدودیتی نداریم؟ درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، unid_user گفته است :

یعنی فقط کدهای html باید کمتر بکار بره و برای css محدودیتی نداریم؟ درسته؟

خب اولویت html  هست . طبیعی استایل کمتر سرعت لود بیشتر میشه پس اهمیت داره . تا اونجا می تویند کلاس تعریف کنید تا بتونید جاهای بیشتری از ش استفاده کنید و از اضافه نویسی استایل جلوگیری کنید .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه اعضای وردپرس فارسی
      یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده در طراحی قالب وردپرس وقتی main سایت رو ارتفاعش رو auto قرار میدم دیگه از header سایتم جلوتر نمیره و content رو در بر نمیگیره.
      هرچی چک میکنم دایو رو جای درستی بستم ولی بازم نمیدونم مشکل کجاس عکس مشکلمم این زیر میذارم
      میبینید تو عکس که main از قسمت باکسی که مطلب درباره داره پایین تر نیومده با اینکه من بهش گفتم auto و پست های من رو در بر نگرفته

• توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.
    • توسط msh2011
      سلام دوستان.
      آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟
      اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟
      صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.
      ممنون از شما.
    • توسط win4win63

با سلام خدمت شما ، طراحی وبسایت شما با بهترین قیمت و کیفیت ، بیشتر کارهایی که تا به حال انجام دادم وردپرس بوده . بنده مهدی راستی هستم و این هم دو نمونه کار :

رسانه ی صداباز
      بیرصدا

طراحی وبسایت دوستان تقریباً در یک هفته به پایان خواهد رسید ، PSD هم به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد .

هزینه رو هم برای هر فرد به صورت مشخص بنا به چیزی که از بنده می خواد ، اعلام می کنم . قیمت پایه 100 هزارتومن هست .

در خدمتم ، دوستان می تونند در یاهو نیز با ایمیل
      win4win63@yahoo.com

با بنده مکاتبه کنند .

• توسط دکتر مهندس
      با سلام
      من میخوام که برای یک فروشگاه اینترنتی چای و دمنوش گیاهی، یک سایت ووکامرسی بزنم.
      فقط قالب رو نیاز داریم و بقیه مسائل رو داریم.
      اگر کسی بتونه یکی از این قالبها رو فارسی سازی کنه (همراه با کنترل پنل) و یا یک قالب کاملا حرفه ای به ما ارائه بده، میتونه قیمت و زمان رو به من در پیام خصوصی بده.
      نمونه های مد نظر ما:
      http://www.republicoftea.com/
      http://www.teavana.com/
      http://www.teaforte.com/?
      لطفا توجه داشته باشید که گرافیک برای ما فوق العاده مهم هست وگرنه قالبهای ساده رو خودمون میتونیم نصب و راه اندازی کنیم.
      متشکرم