رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود به همه دوستان

من یک سایت ورد پرسی دارم که از دیروز بدون اینکه کار جدیدی انجام بدم بالا نمی یاد ( وقتی آدرس سایت را  توی آدرس بار می نویسم فقط یک صفحه سفید نشون می ده) اما وقتی صفحه را رفرش می کنم (کنترل F5) درست میشه. این مشکل هم در قسمت مدیریت و هم سایت وجود داره .

البته دو روز قبلش چند افزونه معمول که تعداد نصب بالایی داشتند و با نسخه وردپرس من سازگار بود را نصب کردم که مشکلی هم ایجاد نشد اما فرداش یک دفعه این مشکلات ایجاد شد.

وقتی هم می خوام سایت را توی https://gtmetrix.com/  تحلیل کنم این ارور را می ده

The page returned an error: 403 Forbidden

نمی دونم یک دفعه چی شده

با سپاس از شما

ویرایش شده توسط mohamad1397
لینک به ارسال

اول به یک افزونه , کش وبسایت رو پاک کنید. حالا ببینید بدون کنترل f5 هم جواب میده یا نه (توی مرورگرهای دیگه و دستگاه های دیکه هم چک کنید) اگر ایراد پابرجا بود این خط رو به فایل wp-config.php اضافه کنید ببینید اروری مشاهده میکنید با بارگذاری سایت یا نه.

define( 'WP_DEBUG', true );

همچنین از داخل هاست . اسم پوشه Plugins رو تغییر بدید ببینید مشکل حل شده یا نه . اگر شده بود که از یکی از پلاگین هاست همین کار رو برای پوشه themes هم انجام بدید و نتیجه رو بررسی کنید. اگر مشکل پابرجا بود این خط رو به  wp-config.php اضافه کنید ببینید درست میشه یا نه. تو مرحله های قبل یادتون نره اسم پوشه ها رو به حالت قبلش برگردونید

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...