رفتن به مطلب

مشکل ریدایرکت شدن وب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

چند روز پیش وب سایت من هک شد. بعد از هک، هر چند روز یک فایل از داخل پوشه public_html حذف و وب سایت هم حدود 2 ثانیه بعد از لود به وب سایت دیگری ریدایرکت میشد.

من وب سایت را حذف و مجدد روی هاست بارگذاری کردم اما هنوز مشکل ریدایرکت شدن دامنه حل نشده. ممکن هست هکر کد مخربی خارج از پوشه publlic_html گذاشته باشد؟ 

لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

خب باید اطلاعات بیشتری بدید

بفرمایید برای راه اندازی مجدد وبسایت از فایل بک آپ استفاده کرده اید یا خیر؟ ممکن است بک آپ شما نیز ویروسی باشد

از کلید های ترکیبی ctrl+f5 استفاده کنید ببنید بازم ریدایرکت دارید

در وبسایت https://sitecheck.sucuri.net  وبسایتتون رو اسکن کنید ببنید ویروس و بدافزار کماکان باقی مونده

در صورتی که مشکلتون حل نشد آدرس وبسایتی که ریدایرکت می شید رو لطف بفرمایید که راهنمایی کنم

لینک به ارسال

بله از پلاگین Duplicator استفاده کردم. اتفاقا زمانی که درباره موضوع هک شدن وب سایت به پشتیبانی هاست تیکت زدم گفتند پلاگین Duplicator دچار مشکل شده و باید حذف یا آپدیت بشه. احتمالش زیاده که مشکل از Duplicator باشه چون من مجدد بک اپ وب سایت رو از لوکال به هاست منتقل کردم و همچنان مشکل ریدایرکت حل نشده بود. پلاگین Duplicator هم بعد از برگرداندن بک اپ، آپدیت و غیر فعال کردم اما حذف نکردم.

اگر بعد از حذف پلاگین مشکل پا برجا بود باید مجدد بک اپ وب سایت بدون استفاده از پلاگین Duplicator مجدد اپلود کنم؟

لینک به ارسال

عمدتا اینجور مشکلات مربوط به قالب است ،بد افزار ها معمولا به صورت کد شده کدهای وبسایت قرار می گیرند و باعث ریدایرکت شدن می شوند.اگر از قالب نال شده استفاده می کنید پیشنهاد می شود از قالب اورجینال استفاده کنید

لینک به ارسال

از افزونه Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall استفاده کنید و یک اسکن کلی بزنید خودش خودکار تمام بدافزارها رو پیدا ی کنه یا پاک می کنه یا قرنطینه ،من یک بار با مشکل مشابه شما برخورد کردم به کمک این افزونه رایگان کاملا مشکلم حل شد

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام منم دقیقاً این مشکلو دارم، اما مشکل داپلیکتور نیست، اسمشم این نیست، نمیتونم وارد سایت بشم که این افزونه رو نصب کنم، هرچی میزنم ریدارکت میشه، چه راه حلی وجود داره ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۲/۵ در 16:43، imendoor گفته است :

سلام وب سایت منم یک مشکل داره و اون اینه که با چند نا آدرس صفحه اولش باز میشه . این مشکل تازه به وجود آورده

باید چیکار کنم خواهشا جواب بدین

سلام. به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید. مشکل شما هیچ ارتباطی به موضوع تاپیک نداره. شما این آدرسها رو داشتید و بعد اونها رو حذف کردید و ریدایرکت ایجاد شده. اگه از یوست استفاده میکنید، منوی سئو > بازگشتی ها رو بررسی کنید. با وبسایتهایی مثل این هم میتونید ریدایرکتها رو بررسی کنید.

در صورتیکه سوال دیگه ای در این خصوص دارید لطفا تاپیک جدید ایجاد کنید.

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

این صفحه شامل جاوا اسکریپت/iframe از storage.piterreceiver.ga است که توسط Sucuri Labs در لیست سیاه قرار گرفته است ، دلیل: تغییر مسیر مخرب ، به https://labs.sucuri.net/؟blacklist=storage.piterreceiver.ga مراجعه کنید

https://storage.piterreceiver.ga/gonext/?step=1&/wp-includes/js/jquery/jquery_min_js&ver=3.5.1

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، peyman139 گفته است :

این صفحه شامل جاوا اسکریپت/iframe از storage.piterreceiver.ga است که توسط Sucuri Labs در لیست سیاه قرار گرفته است ، دلیل: تغییر مسیر مخرب ، به https://labs.sucuri.net/؟blacklist=storage.piterreceiver.ga مراجعه کنید

سلام به دلیل استفاده از محصولات نال شده با این مشکل مواجه شدید

تایپیک جدید ایجاد کنید

لینک به ارسال

سلام ، وقت همگي بخير

سايت من هم از ديروز دچار هک ريدايرکت شده و به کليه لينک هاش به سايت هاي مختلفي ريداريکت ميشه مثل اين لينک https://brake.agency/go/gzstiodbga5dkobsgy?subid3=trimmy&subid4=faceman  ريدايرکت ميشن که البته تعداد لينک هاي زياده و همگي به پاپ آپ و recapcha  ,...منتهي ميشه ، متاسفانه دو سايت مختلف که از يه هاستينگ معروف تهيه کردم تقريبا هم زمان دچار مشکل شدند و شرکت هاستينگ هم اظهار کردند که آخرين بکاپ رو ريستور کردند و جواب نداده و با دريافت هزينه مي تونند مشکل رو رفع کنند.

سوالي  که براي  من پيش اومده اينه که شرکت خدمات هاستينگ تا چه حد در اين پيش آمد نقش و مسئوليت دارند. و اينکه پروسه رفع اين مشکل بصورت کامل و فرايند شده وجود داره؟  چرا که تاپيک هاي ورد پرسي و سايت هاي بيشمار وردپرسي که خيلي هم فعال هستند و محتواي نابي هم دارند قطعا براي مشکلي  رايجي مثل اين مطالبي  را ارائه خواهند داد... 

دوستان متخصص لطفا راهنمايي فرماييد 

متشکرم

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، arash4evere گفته است :

سلام ، وقت همگي بخير

سايت من هم از ديروز دچار هک ريدايرکت شده و به کليه لينک هاش به سايت هاي مختلفي ريداريکت ميشه مثل اين لينک https://brake.agency/go/gzstiodbga5dkobsgy?subid3=trimmy&subid4=faceman  ريدايرکت ميشن که البته تعداد لينک هاي زياده و همگي به پاپ آپ و recapcha  ,...منتهي ميشه ، متاسفانه دو سايت مختلف که از يه هاستينگ معروف تهيه کردم تقريبا هم زمان دچار مشکل شدند و شرکت هاستينگ هم اظهار کردند که آخرين بکاپ رو ريستور کردند و جواب نداده و با دريافت هزينه مي تونند مشکل رو رفع کنند.

سوالي  که براي  من پيش اومده اينه که شرکت خدمات هاستينگ تا چه حد در اين پيش آمد نقش و مسئوليت دارند. و اينکه پروسه رفع اين مشکل بصورت کامل و فرايند شده وجود داره؟  چرا که تاپيک هاي ورد پرسي و سايت هاي بيشمار وردپرسي که خيلي هم فعال هستند و محتواي نابي هم دارند قطعا براي مشکلي  رايجي مثل اين مطالبي  را ارائه خواهند داد... 

دوستان متخصص لطفا راهنمايي فرماييد 

متشکرم

هاستینگ هیچ وقت نمیاد کد مخرب بریزه تو سایت شما که واسه درست کردنش پول بگیره. این که گفته هزینه میگیره هم کار اشتباهی نیست. شما افزونه یا کدهای نال شده ای استفاده کردی که سایتت به این روز افتاده 

تنها پشتیبانی ای که هاستینگ قراره ارائه بده همونه که یا ریستور کنه یا اگر مشکل بالا امدن سایت داشته باشه برطرف کنه. مشکلات نرم افزاری شما به عهده خود شماست و اون هم مثل هر شخص ثالث دیگه که در ازای وقت گذاشتن و ویروس یابی پول میگیره، اونم کار انجام میده و پول میگیره.

اگر سایت نوپا هست و مطالب زیادی نداره ، از نو وردپرس نصب کنید و هیچ فایلی از این وردپرس قبلی منتقل نکنید. کد های ویروسی توی هر فایلی میتونه باشه. افزونه و قالبی هم اگر نال شده از سایتهای ایرانی معلوم الحال خریدید دیگه به وردپرس جدید منتقل نکنید. خودشون احتمالا منشا ویروس هستن.

اگر هم اصرار به پاک سازی همین سایت دارید باید بدید به کسی که آشنا به مسائل هک هست تا فایل های ویروسی رو پیدا کنه و پاک سازی کنه. 

هک شدن سایت یک روال مشخص نداره که در انجمن  کسی به شما بگه فلان فایل رو پاک کن. باید تمام وردپرس بررسی بشه.

لینک به ارسال

با سپاس فراوان از شما دوست عزيز بابت وقت و راهنمايي جامع و کاملتون، قطعا همينطوره و با اينکه اين روزها تجربيات ناخوشايندي از ارائه خدمات  و پشتيباني در حوزه هاي مختلف داشتم، ولي قصد اتهام زدن به کسي رو ندارم و  با عرف داستان آشنا نبودم و اينکه امنيت سايت تا چه ميزان ممکنه مربوط به تامين فضاي سکيور ، فايروال ...باشه  که به لطف شما آشنا شدم. 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arash4evere گفته است :

با سپاس فراوان از شما دوست عزيز بابت وقت و راهنمايي جامع و کاملتون، قطعا همينطوره و با اينکه اين روزها تجربيات ناخوشايندي از ارائه خدمات  و پشتيباني در حوزه هاي مختلف داشتم، ولي قصد اتهام زدن به کسي رو ندارم و  با عرف داستان آشنا نبودم و اينکه امنيت سايت تا چه ميزان ممکنه مربوط به تامين فضاي سکيور ، فايروال ...باشه  که به لطف شما آشنا شدم. 

امنیت سرور رو معمولا کار میکنند روش. یعنی مجبورن وگرنه با یه کد مخرب یه شخص ناشی مثل من، ممکنه تمامی سرور درگیر بشه و هزینه های بالا رو دستشون بزاره.

حتا اون هاستینگ هایی که میبینید چندان معروف نیستن یا چیزی حالیشون نیست، همونا هم اینجوری نیست که خودشون سرور و دیتاسنتر تامین کنن. معمولا همه این خرده پا ها نمایندگی از همون شرکت های اصلی هستن و هیچ دخل و تصرفی روی کانفیگ سرور ندارن و امنیت سرور رو همون شرکتهای اصلی تامین میکنن و اصول و قواعد اصلی و مهم رو برای امنیت و فایروال تامین میکنن. 

نمیخام بگم سرورهای هیچ هاستینگی هک نمیشه یا نمونه ای نداشتیم... نه اینطور نیست. نمونه هایی که نتونستن امنیت خیلی عالی تامین کنن هم هست. ولی اینجور چیزا معمولا بخاطر ضعف امنیت سرور نیست و اشکال از فایلهای ناسالم خودتون بوده.

لینک به ارسال

با تشکر فراوان از شما جناب مرادی عزیز ، قطعا هکرهای مشتاق راهشون رو باز میکنند، امروز صبح که گوشیم رو باز کردم نوتفیکیشن یه ایمیل تست که قبلاً از سایت واسه خودم فرستاده بودم برام از سایت ریسند شد با مضمون "? chetori" من به سایت دسترسی ندارم احتمالا یه باگی چیزی بوده یا هکره شوخیش گرفته :-)

حالا سوالم اینه که اگه کلا همه رو پاک کنم و  از نو بریزم امکان استفاده از بک‌آپ های قدیمی تر وجود داره؟ اصولاً میشه تشخیص داد که نفوذ کی و از کجا بوده؟ 

و مورد دیگه اینه که هردو سایت قالب فارسی استاد یار بوده که از یه سایت معروف ایرانی تهیه کردم حالا اگه مشکل رو حل کنم آیا هیچ تضمینی هست که دوباره این مسئله تکرار نشه؟ابزارک span

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، ari4evere گفته است :

آیا هیچ تضمینی هست که دوباره این مسئله تکرار نشه؟

سلام

فقط باید از نسخه های اصلی استفاده کنید

برای مثال استادیار رو باید از اینجا خریداری کنید

https://themeforest.net/item/studiare-education-wordpress-theme-for-univeristy-online-courses/22130279

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، ari4evere گفته است :

و مورد دیگه اینه که هردو سایت قالب فارسی استاد یار بوده که از یه سایت معروف ایرانی تهیه کردم حالا اگه مشکل رو حل کنم آیا هیچ تضمینی هست که دوباره این مسئله تکرار نشه؟

منظورتون از سایت معروف همون راست چین یا ژاکته دیگه!! اینا 99 درصد محصولاتشون نال شده اس و هیچ چیز اورجینالی توش نیست. سایتی اگر بازدید زیاد داره دلیل نمیشه لزوما اینکاره باشه. 

هفته ای حداقل 2 -3 نفر مثل شما تو این انجمن میگن هک شدن و همشون هم از همین کدهای مخرب افزونه و قالب این سایتا استفاده کردن.

شما اگر اورجینال میخای و سایتت واست مهمه باید هزینه کنی و از سایت اصلی خارجی قالب و افزونه بخری. 

اگر نمیخای هزینه کنی و باز هم سایتت واست مهمه، باید با قالب و افزونه های رایگان پیش بری. 

اگر نمیخای هزینه کنی و سایتت هیچ ارزشی نداره و فقط واسه سرگرمیه.. سورس نال استفاده کن. 

راه ترکیبی ای  بین این 3 راه وجود نداره. 

من پول مزدا 3 ندارم ولی پراید بزک شده با آرم مزدا3 پشتش بخرم همون کارو میده ، نداریم همچین چیزی.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، ari4evere گفته است :

حالا سوالم اینه که اگه کلا همه رو پاک کنم و  از نو بریزم امکان استفاده از بک‌آپ های قدیمی تر وجود داره؟

ببین عرض کردم... اگر سایتی از نو میخای بسازی و دیگه این سایت فعلی و بررسی هم نکنی .... که دیگه نه از بکاپ باید استفاده کنی، نه قالب این سایت رو به اون جدیده منتقل کنی، نه افزونه ها و نه هیچ چیز دیگه.

شما اگر بکاپ ریستور کنی در واقع داری فایلهای سایت قدیم رو به سایت جدید انتقال میدی.

در صورت ساخت سایت جدید، یه وردپرس از صفر میسازی و فقط و فقط پست ها رو دستی کپی میکنی اونجا. یا اگر پست ها زیاده یه بکاپ xml فقط از نوشتار میگیری و منتقل میکنی به سایت جدید پوشه آپلود هم خیلی با احتیاط! فقط فایلهای png ... هیچ عکس .ico یا .svg یا .webp نباید منتقل کنی . باقی سایت قدیم هم میریزی دور.

اگر هم میخای مشکل یابی کنی و بفهمی ویروس کجاست که باید بدید سایت رو کامل بررسی کنن.

یکی از این دو راه رو باید پیش بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...