onyx

مشکل ریدایرکت شدن وب سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر

چند روز پیش وب سایت من هک شد. بعد از هک، هر چند روز یک فایل از داخل پوشه public_html حذف و وب سایت هم حدود 2 ثانیه بعد از لود به وب سایت دیگری ریدایرکت میشد.

من وب سایت را حذف و مجدد روی هاست بارگذاری کردم اما هنوز مشکل ریدایرکت شدن دامنه حل نشده. ممکن هست هکر کد مخربی خارج از پوشه publlic_html گذاشته باشد؟ 

لطفا راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب باید اطلاعات بیشتری بدید

بفرمایید برای راه اندازی مجدد وبسایت از فایل بک آپ استفاده کرده اید یا خیر؟ ممکن است بک آپ شما نیز ویروسی باشد

از کلید های ترکیبی ctrl+f5 استفاده کنید ببنید بازم ریدایرکت دارید

در وبسایت https://sitecheck.sucuri.net  وبسایتتون رو اسکن کنید ببنید ویروس و بدافزار کماکان باقی مونده

در صورتی که مشکلتون حل نشد آدرس وبسایتی که ریدایرکت می شید رو لطف بفرمایید که راهنمایی کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله از پلاگین Duplicator استفاده کردم. اتفاقا زمانی که درباره موضوع هک شدن وب سایت به پشتیبانی هاست تیکت زدم گفتند پلاگین Duplicator دچار مشکل شده و باید حذف یا آپدیت بشه. احتمالش زیاده که مشکل از Duplicator باشه چون من مجدد بک اپ وب سایت رو از لوکال به هاست منتقل کردم و همچنان مشکل ریدایرکت حل نشده بود. پلاگین Duplicator هم بعد از برگرداندن بک اپ، آپدیت و غیر فعال کردم اما حذف نکردم.

اگر بعد از حذف پلاگین مشکل پا برجا بود باید مجدد بک اپ وب سایت بدون استفاده از پلاگین Duplicator مجدد اپلود کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عمدتا اینجور مشکلات مربوط به قالب است ،بد افزار ها معمولا به صورت کد شده کدهای وبسایت قرار می گیرند و باعث ریدایرکت شدن می شوند.اگر از قالب نال شده استفاده می کنید پیشنهاد می شود از قالب اورجینال استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قالب زنبیل استفاده میکنم. اطلاع ندارم در چه حد، طی فرایند طراحی، مسائل امنیتی رعایت شده.

ممنون از راهنمایی شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall استفاده کنید و یک اسکن کلی بزنید خودش خودکار تمام بدافزارها رو پیدا ی کنه یا پاک می کنه یا قرنطینه ،من یک بار با مشکل مشابه شما برخورد کردم به کمک این افزونه رایگان کاملا مشکلم حل شد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی خیلی ممنونم.

نصب کردم و در حال اسکن هستم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری