رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ارتقای هاست

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام

حدود 15 سال هست که سایت دارم تجربه کار با چندین شرکت داشتم که هر کدوم بنا به دلایل عدم کیفیت ترک کردم و به شرکت های دیگه انتقال دادم تا اینکه حدود 4 سالی هست از میهن وب هاست استفاده می کنم. تا اینکه حدود 1 ماهی هست که واقعا کیفیت سرعت لود سایت و زمان پاسخگویی سرور های اون افتضاح شده

سرور من اشتراکی هست بهشون تیکت زدم میگه هاست های اشتراکی نهایت تا 10 کاربر انلاین جواب میده در حالی که من حداقل 30 کاربرد انلاین در هر زمان دارم. حال خودشون میگن باید از هاست پرپازدید استفاده کنید. 

سوالم اینه که واقعا هاست های اشتراکی این مشکل دارند؟ چون تو این 4 سال اصلا این مشکل نداشتم

و اینکه اگه جواب اری هست کسی از هاست های پر بازید میهن وب هاست استفاده میکنه؟ کیفیت اونها چطوره؟

و اگه بخوام به شرکت های دیگه مثل هاست ایران و هاست دی ال برم و از هاست های اشتراکی اونها استفاده کنم چطور؟

ممنون میشم نظرات و پیشنهادات خودتون رو بفرمایید

لینک به ارسال

نت افراز رو تست کردین؟ راضی بودین؟

هاست دی ال رو به شخصه توصیه می کنم ولی تو قبول مشتری یکم وسواس دارن 

هاست اشتراکی اگه تعداد سایت روش زیاد نباشه ، منابع سخت افزاریش خوب باشه و کانفیگش درست باشه 30 تا چیه 300 تا انلاینم ساپورت می کنه

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

نت افراز رو تست کردین؟ راضی بودین؟

هاست دی ال رو به شخصه توصیه می کنم ولی تو قبول مشتری یکم وسواس دارن 

هاست اشتراکی اگه تعداد سایت روش زیاد نباشه ، منابع سخت افزاریش خوب باشه و کانفیگش درست باشه 30 تا چیه 300 تا انلاینم ساپورت می کنه

آره نت افزار هم بودم

اوایل خوب بود اما بعد از مدتی اون هم کیفیت چندانی نداشت

واقعا هم همین طوره حداقل 50 نفر کاربر انلاین اصلا چیزی نیست

اره خودم هم نظرم روی هاست دی ال هست

دوستان کسی هاست های اشتراکی خارج کشور هاست دی ال داشته؟ یا داره؟

منتظر نظر سایر دوستان

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، chem گفته است :

دوستان عزیز سلام

حدود 15 سال هست که سایت دارم تجربه کار با چندین شرکت داشتم که هر کدوم بنا به دلایل عدم کیفیت ترک کردم و به شرکت های دیگه انتقال دادم تا اینکه حدود 4 سالی هست از میهن وب هاست استفاده می کنم. تا اینکه حدود 1 ماهی هست که واقعا کیفیت سرعت لود سایت و زمان پاسخگویی سرور های اون افتضاح شده

سرور من اشتراکی هست بهشون تیکت زدم میگه هاست های اشتراکی نهایت تا 10 کاربر انلاین جواب میده در حالی که من حداقل 30 کاربرد انلاین در هر زمان دارم. حال خودشون میگن باید از هاست پرپازدید استفاده کنید. 

سوالم اینه که واقعا هاست های اشتراکی این مشکل دارند؟ چون تو این 4 سال اصلا این مشکل نداشتم

و اینکه اگه جواب اری هست کسی از هاست های پر بازید میهن وب هاست استفاده میکنه؟ کیفیت اونها چطوره؟

و اگه بخوام به شرکت های دیگه مثل هاست ایران و هاست دی ال برم و از هاست های اشتراکی اونها استفاده کنم چطور؟

وقت بخیر

در مورد هاست های اشتراکی عرض کنم خدمتتون که نمیشه تعداد آنلاین رو بهش اختصاص داد ولی هاست اشتراکی به این شکل هستش که فرضا شما و من از یک شرکتی هاستیو خریداری کردیم 

اگه سایت من یه اختلالی براش پیش بیاد و لود اوریج سرور میزبانو بالا ببره در نتیجه سرعت شما هم کاهش خواهد یافت

ولی اگر هاست اختصاصی باشه اونو با برخی از پلاگین های سروری مثله کلود لینوکس اختصاصی میکنن و به این شکل میشه که هاست من 20 درصد از منابع سرور رو میتونه استفاده کنه اگ سایتمم فشاری داشته باشه در نهایت فقط سرعت وبسایت من کاهش خواهد یافت! و برای وبسایت شما هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد

امید وارم متوجه شده باشید

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

در ضمن اگ تمایل داشته باشین میتونم سرویس هاستینگتونو میزبانی کنم

برای اطلاع از پلن ها هم خصوصی پیام بدین تا ادرس سایت رو ارسال کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

در مورد هاست های اشتراکی عرض کنم خدمتتون که نمیشه تعداد آنلاین رو بهش اختصاص داد ولی هاست اشتراکی به این شکل هستش که فرضا شما و من از یک شرکتی هاستیو خریداری کردیم 

اگه سایت من یه اختلالی براش پیش بیاد و لود اوریج سرور میزبانو بالا ببره در نتیجه سرعت شما هم کاهش خواهد یافت

ولی اگر هاست اختصاصی باشه اونو با برخی از پلاگین های سروری مثله کلود لینوکس اختصاصی میکنن و به این شکل میشه که هاست من 20 درصد از منابع سرور رو میتونه استفاده کنه اگ سایتمم فشاری داشته باشه در نهایت فقط سرعت وبسایت من کاهش خواهد یافت! و برای وبسایت شما هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد

امید وارم متوجه شده باشید

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

در ضمن اگ تمایل داشته باشین میتونم سرویس هاستینگتونو میزبانی کنم

برای اطلاع از پلن ها هم خصوصی پیام بدین تا ادرس سایت رو ارسال کنم

موفق باشید

با سلام

آره منظور شما متوجه شدم

دقیقا مشکلی که هاست های اشتراکی وجود داره اینه که اگه یک سایت مشکل داشته باشه و از منابع همون سرور زیاد و بیش از حد استفاده کنه روی سایت های دیگه تاثیر میزاره

توی هاست های اشتراکی میهن وب هاست برای دیتابیس محدودیت حجم گذاشتن

آیا همه شرکت ها همین طوری شده؟

کسی هاست های هاست دی ال خارج کشور داره؟ حداکثر حجم دیتابیس تا چند گیگ ساپورت میکنه؟ البته تو سایت خودشون چیزی ننوشته بود

سپاسگزارم

لینک به ارسال
در هم اکنون، chem گفته است :

با سلام

آره منظور شما متوجه شدم

دقیقا مشکلی که هاست های اشتراکی وجود داره اینه که اگه یک سایت مشکل داشته باشه و از منابع همون سرور زیاد و بیش از حد استفاده کنه روی سایت های دیگه تاثیر میزاره

توی هاست های اشتراکی میهن وب هاست برای دیتابیس محدودیت حجم گذاشتن

آیا همه شرکت ها همین طوری شده؟

کسی هاست های هاست دی ال خارج کشور داره؟ حداکثر حجم دیتابیس تا چند گیگ ساپورت میکنه؟ البته تو سایت خودشون چیزی ننوشته بود

سپاسگزارم

توی هاست های ما (هم اشتراکی هم اختصاصی) هیچ محدودیتی توی دیتابیس وجود نداره

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، chem گفته است :

دوستان عزیز سلام

باسلام

من دو پیشنهاد دارم ، اول اینکه یک سرور مجازی ssd با وب سرور لایت اسپید از دیتاسنتر برج میلاد تهیه کنید . شرکت های معتبر زیادی هستن که رائه میدن.

اگر نه با خیال راحت از HostDl  خرید کنید . کانادا خوبه 

لینک به ارسال

در حال حاضر داخل کشور

نت افراز

هاست ایران

هاست دی ال

به ترتیب رتبه هایی که واقعا به درد میخوره رو براتون درج کردم

لینک به ارسال

ممنون از تمامی دوستان که راهنمایی فرمودند

کسی از هاست های پر بازدید میهن وب هاست استفاده کرده؟ بهم پیشنهاد دادن که 2 ماه بیایید رایگان روی این سرور های اگه اکی نبود بعد انتقال بدین به جای دیگه ( چون گفتم می خوام برم شرکت دیگه)

نظر شما چیه؟ کسی از این سرویس ها از میهن وب هاست داره؟

من الان هاستم خارج کشور هست و هاست های پربازدید اینها داخل کشور هست. تاثیری روی سئو میزاره؟

لینک به ارسال

هاست بصورت مستقیم تاثیری روی سئو نداره ولی غیر مستقیم داره

عواملی مثل سرعت، دیتکت اولیه و این چیزها روی رفتار کاربر تاثیر میزاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...