رفتن به مطلب

قرار دادن آیکون در فهرست در قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام  و   وقت   بخیر

میخواستم کنار هر متن فهرستم  آیکون  مخصوص خودشو  قرار بدم ، در  فایل  style برای گزینه homeیه  کلاس  زیر  رو   نوشتم  و بعد در  پیشخوان  وردپرس  از  بخش نمایش  > فهرست گزینه  css  class  را  فعال  کردم  و  در  فهرستم  بخش  home  را باز  کردم  و  در  قسمت  css  classes   اسم  کلاس  رو  نوشتم homepage و  فهرست  رو   ذخیره  کردم   ولی این  کار جواب  نمیده ، میخواستم   برای  هر  گزینه ی  فهرستم  اینجوری  یه  کلاس بنویسم و  در پیشخوان  در فهرست ام   اسمشو   در css  classes وارد  کنم ولی  اولی  رو  که  نوشتم  امتحان  کردم  جواب  نداد، در یکی  دوتا افزونه هم  که  نگاه میکردم  اونهافقط آیکون  های  خودشو  داره  و از   آیکون دیگه  ای  نمیشه  browse  کرد، ممنون میشم 

.homepage {
background-image: url('/images/home.png');
background-repeat: no-repeat;
background-position: right;
padding-right: 5px;
}

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، member65 گفته است :

سلام  و   وقت   بخیر

میخواستم کنار هر متن فهرستم  آیکون  مخصوص خودشو  قرار بدم ، در  فایل  style برای گزینه homeیه  کلاس  زیر  رو   نوشتم  و بعد در  پیشخوان  وردپرس  از  بخش نمایش  > فهرست گزینه  css  class  را  فعال  کردم  و  در  فهرستم  بخش  home  را باز  کردم  و  در  قسمت  css  classes   اسم  کلاس  رو  نوشتم homepage و  فهرست  رو   ذخیره  کردم   ولی این  کار جواب  نمیده ، میخواستم   برای  هر  گزینه ی  فهرستم  اینجوری  یه  کلاس بنویسم و  در پیشخوان  در فهرست ام   اسمشو   در css  classes وارد  کنم ولی  اولی  رو  که  نوشتم  امتحان  کردم  جواب  نداد، در یکی  دوتا افزونه هم  که  نگاه میکردم  اونهافقط آیکون  های  خودشو  داره  و از   آیکون دیگه  ای  نمیشه  browse  کرد، ممنون میشم 

.homepage {
}

کاری ک انجام دادین درسته، فقط اگه آدرس صفحه رو بفرستین میتونم بگم کجای css  تون اشکال داره که عکس و نمیاره

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، member65 گفته است :

سلام  و   وقت   بخیر

.homepage {
}

وقت بخیر

شاید در قسمت درج کلاس خطایی داشتید

وگرنه این کاری ک انجام دادین درسته و میتونه استایل رو از اونجا بگیره

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...