رفتن به مطلب

اداره سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت تفریحی ( مجله اینترنتی ) دارم به آدرس poyeh.com و توش مطالب مختلفی اعم از آشپزی، آهنگ، بیوگرافی، سرگرمی، علمی، خودرو، عکس و ویدیو، مد و دکوراسیون، اخبار و ... میزارم اما یه مشکل فوق العاده بزرگ گریبان گیر سایتم شده.

سایتم حدود دو ساله قدمت داره و حدود یک سال پیش بخش کد آهنگ پیشواز رو توش راه اندازی کردم ، اما یه مشکل بزرگ که به وجو اومده اینه که تقریبا نزدیک به 70 الی 80 درصد بازدیدای من از کد آهنگ پیشوازه و این برای یه سایت تفریحی خییلی بده ، بدی کار اینجاست که من 4500 تا مطلب دارم که 200 تاش کد آهنگ پیشوازه و بقیش مطالب دیگه اما خب همونطور که گفتم بخش اعظم بازدیدای سایتم متعلق به همون 200 تا مطلبه کد پیشوازه طوری که سایتم داره به یه سایت کد آهنگ پیشواز تبدیل میشه.

الان سوالاتی برام به وجود اومده که خواستم ازتون بپرسم :

1- آیا بهتر نیست که سایت رو ( به طور ساده بگم » ) حذف و نصب کنم، یعنی کل محتواش رو حذف کنم و دوباره شروع به تولید محتوا کنم؟ ( البته اینم میدونم که بعد از اینکار سایتم دوباره به نقطه صفر میرسه )

2- آیا بهتر نیست که سایتم رو تغییر موضوع بدم ، مثلا کل محتواهاش رو حذف کنم و سایت رو به یک موضوع خاص مثل تکنولوژی یا سرگرمی اختصاص بدم؟

3- آیا بهتر نیست که سایت رو کلا بفروشم و یک سایت دیگه ایجاد و مدیریت کنم؟

4- اگه هیچ کدوم اینارو پیشنهاد نمیکنید پس من چیکار کنم که مشکل سایت حل بشه و مطالب دیگه هم بازدید بگیرن؟

دوس دارم که زودتر مشکلم با این سایت حل بشه چون من 2 ساله که دارم جون میکنم سایت تازه رسیده به روزی 3000 تا بازدیدکننده و رتبه الکسای 8000 ، در حالی که یکی از سایت های دوستانم عرض تنها 5 ماه به این آمار رسید و اینه که اذیتم میکنه.

لطفا راهنماییم کنید.

متشکر...

لینک به ارسال

با عرض سلام

من دانش انچانی ندارم، اما مظمئنم شما به هیچ وجه نباید محتوای سایت خودتون رو حذف کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، iwf2050 گفته است :

با عرض سلام

من دانش انچانی ندارم، اما مظمئنم شما به هیچ وجه نباید محتوای سایت خودتون رو حذف کنید.

سلام ، ممنون

اما مشکلات سایت از لحاظ سئو و محتوا انقد زیاد شده که دیگه نمیتونم حلشون کنم...

لینک به ارسال

مثل اینکه موقع حل معادلات دیفرانسیل دفرتون رو پاره کنید ؟ ایا چیزی حل میشه، ؟

میگم من چیز زیادی نمیدونم ولی یکبار این اشتباه رو کردم و تاوان بدی دادم و موقعیت خوب اینده رو از دست دادم !

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، iwf2050 گفته است :

مثل اینکه موقع حل معادلات دیفرانسیل دفرتون رو پاره کنید ؟ ایا چیزی حل میشه، ؟

میگم من چیز زیادی نمیدونم ولی یکبار این اشتباه رو کردم و تاوان بدی دادم و موقعیت خوب اینده رو از دست دادم !

حرف شما درسته و کلا سوال یک و دو رو بیخیال شدم ، اما راه حل مشکل چیه ، من سایتم شده مد آهنگ پیشواز کلا... و پیشرفتش خیلیی کند شده

لینک به ارسال

بهتره از چندین متخصص راهنمایی دریافت کنید.

سئو قالب

سئو داخلی

سئو خارجی

سئو محتوایی

تعیین استراتژی سایت و حرکت در اون مسیر.

حتی اگرم خواستی کلا ظاهر و محتوا سایتتو عوض کنی ، میتونی استراتژی جدید تعیین کنی ، مقالات معتبر در خصوص تولید محتوای بهینه و سئو داخلی بخونی ، روی ان ها تمرکز کنی.

ولی مطالب  قبلی رو پاک نکن بزار باشن مثلا بطوری که اون دسته بندی ها رو فهرست های جدید نشان نده ،

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، پویه گفته است :

سلام

من یه سایت تفریحی ( مجله اینترنتی ) دارم به آدرس poyeh.com و توش مطالب مختلفی اعم از آشپزی، آهنگ، بیوگرافی، سرگرمی، علمی، خودرو، عکس و ویدیو، مد و دکوراسیون، اخبار و ... میزارم اما یه مشکل فوق العاده بزرگ گریبان گیر سایتم شده.

سایتم حدود دو ساله قدمت داره و حدود یک سال پیش بخش کد آهنگ پیشواز رو توش راه اندازی کردم ، اما یه مشکل بزرگ که به وجو اومده اینه که تقریبا نزدیک به 70 الی 80 درصد بازدیدای من از کد آهنگ پیشوازه و این برای یه سایت تفریحی خییلی بده ، بدی کار اینجاست که من 4500 تا مطلب دارم که 200 تاش کد آهنگ پیشوازه و بقیش مطالب دیگه اما خب همونطور که گفتم بخش اعظم بازدیدای سایتم متعلق به همون 200 تا مطلبه کد پیشوازه طوری که سایتم داره به یه سایت کد آهنگ پیشواز تبدیل میشه.

الان سوالاتی برام به وجود اومده که خواستم ازتون بپرسم :

1- آیا بهتر نیست که سایت رو ( به طور ساده بگم » ) حذف و نصب کنم، یعنی کل محتواش رو حذف کنم و دوباره شروع به تولید محتوا کنم؟ ( البته اینم میدونم که بعد از اینکار سایتم دوباره به نقطه صفر میرسه )

2- آیا بهتر نیست که سایتم رو تغییر موضوع بدم ، مثلا کل محتواهاش رو حذف کنم و سایت رو به یک موضوع خاص مثل تکنولوژی یا سرگرمی اختصاص بدم؟

3- آیا بهتر نیست که سایت رو کلا بفروشم و یک سایت دیگه ایجاد و مدیریت کنم؟

4- اگه هیچ کدوم اینارو پیشنهاد نمیکنید پس من چیکار کنم که مشکل سایت حل بشه و مطالب دیگه هم بازدید بگیرن؟

دوس دارم که زودتر مشکلم با این سایت حل بشه چون من 2 ساله که دارم جون میکنم سایت تازه رسیده به روزی 3000 تا بازدیدکننده و رتبه الکسای 8000 ، در حالی که یکی از سایت های دوستانم عرض تنها 5 ماه به این آمار رسید و اینه که اذیتم میکنه.

لطفا راهنماییم کنید.

متشکر...

وقت بخیر

به هیچ وجه سایتتونو حذف نکنین چون کلیه ی لینک های ایندکس شدتون ارور 404 میده و در نتیجه رتبه ی سایتتون شدیدا بالا میره (رتبه ی سایت هر چقدر بالا باشه بد هستش مثله رتبه ی کنکور)

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

به هیچ وجه سایتتونو حذف نکنین چون کلیه ی لینک های ایندکس شدتون ارور 404 میده و در نتیجه رتبه ی سایتتون شدیدا بالا میره (رتبه ی سایت هر چقدر بالا باشه بد هستش مثله رتبه ی کنکور)

موفق باشید

سلام

ممنون از پاسختون اما اینو جناب @iwf2050 هم گفتن . الان دنبال راهی میگردم که این مشکلو حل کنم ، طوری که تمام مطالب سایت بازدید نسبتا برابری بگیرن نه اینکه کل بازدیدام بره سمت یه سری کم از مطالب ...

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، پویه گفته است :

سلام

ممنون از پاسختون اما اینو جناب @iwf2050 هم گفتن . الان دنبال راهی میگردم که این مشکلو حل کنم ، طوری که تمام مطالب سایت بازدید نسبتا برابری بگیرن نه اینکه کل بازدیدام بره سمت یه سری کم از مطالب ...

وقت بخیر

راه حلی وجود نداره

مگه اینکه افزونه ی یاست سئو نصب کنین و اون مواردی ک ورودی زیادی دارن رو حذف کنین و به یه مطلب دیگه ریدایرکت کنین

ولی این کار رو هم توصیه نمیکنم چون کلا کار اشتباهی هستش

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

راه حلی وجود نداره

مگه اینکه افزونه ی یاست سئو نصب کنین و اون مواردی ک ورودی زیادی دارن رو حذف کنین و به یه مطلب دیگه ریدایرکت کنین

ولی این کار رو هم توصیه نمیکنم چون کلا کار اشتباهی هستش

موفق باشید

سلام

مطمئنا راه حلی داره ، در ضمن یواست دو ساله که روی سایتم نصبه

مثلا شاید بشه با ویرایش مطالب قبلی و تبدیل کردن اونا به مطالب یونیک و در کنار اون مطلب گذاری به صورت اختصاصی ، این رو خیلی از دوستان در گروه های وبمستران گفتن...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...