رفتن به مطلب

درخواست افزونه حرفه ای پرداخت برای کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید 

اول بگم میخوام چیکار کنم بعد معرفی کنید 

یه مسابقه اینترنتی هست که اول باید کاربران عضو سایت بشن سپس مقاله اپلود کنن و هزینه مسابقه را پرداخت کنن ... بعد  >  پرداخت و اپلود در قسمت داشبورد کاربران نمایش داده بشه ( مثل این قسمت سایت بیگ تم که مخصوص کاربران هست ttps://user.bigtheme.ir )

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hassannak گفته است :

با سلام خدمت اساتید 

اول بگم میخوام چیکار کنم بعد معرفی کنید 

یه مسابقه اینترنتی هست که اول باید کاربران عضو سایت بشن سپس مقاله اپلود کنن و هزینه مسابقه را پرداخت کنن ... بعد  >  پرداخت و اپلود در قسمت داشبورد کاربران نمایش داده بشه ( مثل این قسمت سایت بیگ تم که مخصوص کاربران هست ttps://user.bigtheme.ir )

وقت بخیر

بیگ تم از whmcs استفاده کرده که به صورت مجزا داخل یک ساب دومین نصب میشه 

میتونین این cms رو نصب کنین سپس با کانفیگش این قابلیت رو داخل سایتتون راه اندازی کنید

توجه داشته باشید که نسخه ی کرک شده ی این سی ام اس موجود هستش و برای دانلودش میتونین خصوصی در تماس باشید

اگرم خواستین نسخه ی پولیشو استفاده کنین میتونین لایسنس رو تهیه کنید

در مورد تنظیماتش سوالی داشتید بنده در خدمتم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

بیگ تم از whmcs استفاده کرده که به صورت مجزا داخل یک ساب دومین نصب میشه 

میتونین این cms رو نصب کنین سپس با کانفیگش این قابلیت رو داخل سایتتون راه اندازی کنید

توجه داشته باشید که نسخه ی کرک شده ی این سی ام اس موجود هستش و برای دانلودش میتونین خصوصی در تماس باشید

اگرم خواستین نسخه ی پولیشو استفاده کنین میتونین لایسنس رو تهیه کنید

در مورد تنظیماتش سوالی داشتید بنده در خدمتم

موفق باشید

خیلی ممنون که این اسکریپت را معرفی کردین 

میخواستم ببینم افزونه این مورد هست برای وردپرس که کاربر بتونه هم اپلود انجام بده هم پول مسابقه را پرداخت کنه در پنل کاربری خودش 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، hassannak گفته است :

خیلی ممنون که این اسکریپت را معرفی کردین 

میخواستم ببینم افزونه این مورد هست برای وردپرس که کاربر بتونه هم اپلود انجام بده هم پول مسابقه را پرداخت کنه در پنل کاربری خودش 

وقت بخیر

شما به عنوان نمونه سایت بیگ تم رو ارسال کردین ما برای همین این cms رو معرفی کردیم

افزونه ای در این مورد استفاده نکردم ولی از این cms استفاده کردم و هر دو وبسایت من ناحیه ی کاربریش از همین whmcs هستش

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...