رفتن به مطلب

انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

من سایتم را از یک هاست می خواهم روی لوکال هاست ببرم تا تغییراتی در ایجاد کنم و سپس به هاست پولی انتقال بدهم.اول از قسمت پست ها بک اپ گرفتم بعد آن را دانلود و به دیتابیس لوکال هاست انتقال دادم.ولی وقتی که می خواستم آپلود کنم این پیغام را می دهد.

SQL query:
INSERT INTO `wp_postmeta` (`meta_id`, `post_id`, `meta_key`, `meta_value`) VALUES (3650, 1893, '_wp_attached_file', '2012/11/ipad3_hundaei_nexus7_galaxy_s21.jpg'), (3651, 1893, '_wp_attachment_metadata', 'a:6:{s:5:"width";s:3:"630";s:6:"height";s:3:"415";s:14:"hwstring_small";s:23:"height=''78'' width=''128''";s:4:"file";s:43:"2012/11/ipad3_hundaei_nexus7_galaxy_s21.jpg";s:5:"sizes";a:3:{s:9:"thumbnail";a:3:{s:4:"file";s:43:"ipad3_hundaei_nexus7_galaxy_s21-150x150.jpg";s:5:"width";s:3:"150";s:6:"height";s:3:"150";}s:6:"medium";a:3:{s:4:"file";s:43:"ipad3_hundaei_nexus7_galaxy_s21-300x213.jpg";s:5:"width";s:3:"300";s:6:"height";s:3:"213";}s:14:"post-thumbnail";a:3:{s:4:"file";s:41:"ipad3_hundaei_nexus7_galaxy_s21-70x25.jpg";s:5:"width";s:2:"70";s:6:"height";s:2:"25";}}s:10:"image_meta";a:10:{s:8:"aperture";s:1:"0";s:6:"credit";s:0:"";s:6:"camera";s:0:"";s:7:"caption";s:0:"";s:17:"created_timestamp";s:1:"0";s:9:"copyright";s:0:"";s:12:"focal_length";s:1:"0";s:3:"iso";s:1:"0";s:13:"shutt[...]
MySQL said:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''a:6:{s:5:"width";s:3:"500";s:6:"height";s:3:"405";s:14:"hwstring_small";s:23:"h' at line 54

علت از چیست؟

لینک به ارسال

یه بار برای این کار از کل سایت ( فولدر ها - وردپرس - دیتابیس ) بک آپ بگیرید و بعد روی لوکال منتقل کنید

معمولاً من اینجوری جواب گرفتم

لینک به ارسال

همین کار را کردم ولی چون هاستم رایگان بود ، محدودیت آپلود داشتم ها که محدودیتم به پایان رسیده است یک ارور می دهد.

بعد از آن تصمیم گرفتم هاست بخرم اما قبل از آن باید روی لوکال هاست انتقال بدهم تا تغییراتی در آن انجام دهم.وقتی که من از کل پایگاه داده بک اپ می گیرم دوباره سایت همون ارور هایی که در تایپیک بالا می دهد را نمایش می دهد.برای همین تصمیم دارم چون فقط مطلب در سایتم دارد جدول wp-posts را انتقال بدهم.اما این کار را که انجام می دهم همان ارور تایپیک اول را می دهد.

لینک به ارسال

مطمئنید از جدول post بکآپ میگیرید؟

چون در کوئری بالا در جدول wp_postmeta داده ها insert میشن؟

لینک به ارسال

مطمئنید از جدول post بکآپ میگیرید؟

چون در کوئری بالا در جدول wp_postmeta داده ها insert میشن؟

یادم رفت بله آن هم است.

لینک به ارسال

چه مراحلی را طی میکنید؟

شما از جدولهایی که میخواهید بکآپ بگیرید

سپس جدول هم نام اگر در لوکال دارید حذف کنید

سپس import کنید

لینک به ارسال

این آخرین بک آپ سایتم است.حالا وارد دیتابیس کردم ولی دیگر آن آدرسی که روی لوکال هاست است بالا نمی آید.

لینک به ارسال

من در لوکال هاست دیتابیسی ایجاد کردم و import

به خوبی import شد

بدون خطایی

فکر میکنم شما در دیتابیس با جداول دارای محتوا دارید import میکنید

(فایل پیوست حذف شد)

لینک به ارسال

این آخرین بک آپ سایتم است.حالا وارد دیتابیس کردم ولی دیگر آن آدرسی که روی لوکال هاست است بالا نمی آید.

شما با وجود ارور چجوری وارد کردید اگر به زور وارد کرده باشید که طبیعی است

من پیشنهاد می کنم

از طریق پیشخوان -> ابزارها -> برون بری از سایت بک آپ بگیرید و بعد از نصب لوکال از طریق درون ریزی همون بخش وارد کنید

لینک به ارسال

شما با وجود ارور چجوری وارد کردید اگر به زور وارد کرده باشید که طبیعی است

من پیشنهاد می کنم

از طریق پیشخوان -> ابزارها -> برون بری از سایت بک آپ بگیرید و بعد از نصب لوکال از طریق درون ریزی همون بخش وارد کنید

آقا خیلی ممنون.فقط یه مشکل آن هم این که عکس ها مربوط به هاست قبلی است برای انتقال عکس ها باید پوشه آپودز را انتقال بدهم؟

لینک به ارسال

پوشه uploads را برای عکس ها و البته بهتر است کل پوشه wp-content را منتقل کنید چون تقریبا تمام محتواش شخصیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...