رفتن به مطلب

فستیوال وب ایران

isk

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند روز دیگه وب فارسی یکی از فستیوال های بزرگش رو برگذار می کنه (شایدم برگزار می کنه).

به همین دلیل بعضی از دوستان، امضاهاشونو .....

چنانچه مدیران سایت مناسب ببینند، یه تاپیک ایجاد بشه تا این دوستان ضمن معرفی سایتشون، دیگران رو توی این ایام باقی مانده به قسمت رای گیری فستیوال هدایت کنند

چنانچه نظر مدیران مثبت بود میشه در مورد شرایط معرفی سایت ها بحث کرد مانند اینکه صاحب امتیاز سایت عضو این فروم باشه و یا اینکه سایت تحت وردپرس باشه و ....

گرچه ممکنه این جور رای دادن های هدایت شده کمی ایراد داشته باشه، اما به هر حال اگر نظر مثبت باشه بد نیست

لینک به ارسال

اگر منظور پارسی هست :)

خیر

با چنین تاپیکی هم مشکلی نداریم

فقط خارج از قوانین نباشد

لینک به ارسال

خيلي ها اين جشنواره را به كل قبول ندارند و انتخاباتش رو مافيايي ميدونن ...

نظر هاشون رو شنيدم دليل هاي قانع كننده هم داشتن ...

لینک به ارسال

خيلي ها اين جشنواره را به كل قبول ندارند و انتخاباتش رو مافيايي ميدونن ...

نظر هاشون رو شنيدم دليل هاي قانع كننده هم داشتن ...

هر کسی کار خودشو می کنه، حالا به قول شما مافیا یا مافیها

ما هم کار خودمونو می کنیم

لینک به ارسال

من چند وقتی بود که می خواستم پیشنهادی بدم که توفیق اجباری شد

به عنوان پیشنهاد اوایه به برپایی جشنواره یا مسابقه ای بین سایت هایی که با سیستم وردپرس در ایران فعال هستند را شاید بشه بررسی کرد

ولی

با قرار گرفتن سایت در ردیف شرکت کنندگان مسابقاتی در این سطح مخالفم به نظرم شان اینجا بالاتره

لینک به ارسال

بله اتفاقا پیشنهاد شما خیلی خیلی هم خوبه

اما منظور من شرکت دادن سایت "وردپرس پارسی" در فستیوال نبود، بلکه معرفی اون دسته از وب سایت های وردپرسی متعلق به کاربران سایت که در فستیوال شرکت کرده اند بود - تا سایر کاربران بتونن در ارتقای رای این سایت ها کمکی کنند

اما پیشنهاد شما بسیار عالی است

لینک به ارسال

درسته پیشنهاد خیلی خوبی هست.

اگر فرصت لازم پیش بیاد و بشه روش کار کرد مطمئنا خیلی خوب جواب میده

لینک به ارسال

من چند وقتی بود که می خواستم پیشنهادی بدم که توفیق اجباری شد

به عنوان پیشنهاد اوایه به برپایی جشنواره یا مسابقه ای بین سایت هایی که با سیستم وردپرس در ایران فعال هستند را شاید بشه بررسی کرد

پیشنهاد بسیار خوبی هست مثل جشنواره جوملا

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و جامعه وردپرس

صحبتی که من میخوام بکنم درد و دل خیلی از دوستان من است.من خیلی از بزرگان وب در ارتباط هستم و هرجا لازم باشه این موضوع را بیان میکنم.

اول میخوام در مورد جشنواره ای صحبت کنم که رویکردش نگاهی صاف و شفاف به تارنمای وب پارسی است.این هدف دست خوش باند بازی پشت صحنه نیست.کاری رو که ما شروع کردیم از اعتبار خوبی بین وبمسترین برخوردار است و این بخاطر نبود یک بستر اعتماد بخش در سایر پایگاهها است! در بعضی از پایگاه ها که نامی برای خودشون دست و پا کردند میان و بواسطه سلایق مدیریتی و مالی که مشتریان آنها براشون دارنند بهترین هارو بر میگزینند و دیگر سایت ها که پیشرفت خوبی در این راستا داشته اند اما بخاطر باند بازی کنار گذاشته میشوند.نمونه بسیار است و خودتون هم دارید در کنارتون که چنین اتفاقی براشون افتاده باشد.بگذریم ....

اهداف فستیوال ایرانی

هدف اصلی ما از برگزاری فستیوال بزرگ ایرانی، قدردانی از زحمات مدیران محترم, که در عرصه خدمت رسانی به کاربران ایران زمین هستند برآئیم و در کنار این میل به تولید محتوا و رعایت کپی رایت و انجام تحقیقات برای مدیران محترم که سطح علمی و کیفی دانش خود را در حد نام و آوازه ایران عزیزمان بالا ببریم. در این راه تلاش و زحمات بسیار باید کشید و ما آماده اییم تا بهترین ها را به شما معرفی نمائیم. باید گفت که برگزاری این فستیوال بزرگ در سطح ایران سبب میشود تا مراحل پیشرفت و توسعه وب سایت ها افزایش یافته و با سطح کیفی بسیار بالایی در عرضه و اطلاع رسانی روبرو باشیم. این خود عاملی در جهت رشد و شکوفایی وب ایرانی و بخصوص تعاملات بین المللی در این حوزه گسترده میشود.

اهداف اصلی برگزاری فستیوال ایرانی

• ایجاد فرصتی مناسب برای رقابت در سطح کیفی و کمی بین وب سایت های ایرانی و رسیدن به جایگاه واقعی در این حوزه
  • ایجاد بستری برای قدردانی از بهترین ها و تشکر و همراهی بخاطر تمامی زحماتی که در راه رسیدن به این جایگاه کشیده اند
  • ما آماده ایم تا زبان شیرین پارسی را گسترش دهیم, ما فرهنگ و تمدن بسیار غنی داریم و باید به بهترین شکل ممکن در این مهم برآئیم
  • توسعه و پیشرفت راهبردی در حوزه نشر وب و حمایت از قانون کپی رایت و همچنین رعایت حریم مادی و معنوی دست نوشته ها و تحقیقات مدیران
  • اهدای نشان و لوگوی برترین های وب به بهترین ها تا کاربران با عزیزانی که در این راستا زحمت فراوان میکشند, آشنا نمائیم

باید عرض کنم فستیوال ایرانی آمده تا بهترین ها که خودتون می آفرینید برگزیند.کلیه اطلاعات بصورت شفاف در اختیار کاربران قرار میگیرد.

نکته ای که میخواهم خدمت کاربران و مدیران عزیز عرض نمایم این است تیم داوری ما منتخب بهترین های وب است که در زمینه گرافیک , سئو , بلاگ نویسی , هاستینگ و ... تجربه و رزومه خوبی دارنند.

این افراد با دانش و درایت خود سایتها و وبلاگها را بررسی نموده و رتبه بندی میکنند, این کار بصورت سیکل تصادفی است.

باید بگم که ما برای وبمسترین آرشیوی از نظرات داوران را در نظر دارم تا علت کسب نمرات و مقام رو بدانند و در این راستا بر نقاط قوت و ضعف خود اجحاف داشته باشند.

باشد که بتوانیم در این رسالت خود که خدمت به جامعه وب پارسی است به بهترین شکل ممکن عمل نمائیم و حق اصلی را به حق دار بدهیم نه به پول دار ......... !

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط سزار
لینک به ارسال

حالا که بحث جشنواره ای که ما راه اندازی کردیم اومد وسط منم اگه اجازه هست بیام وسط

من و دوست خوبم رضا فرخی این سایت را اجرا کردیم که دوستان عزیزم در تیم وردپرس پارسی کمک زیادی به ما کردند که از اینجا ازشون تشکر میکنم

امیدواریم در پایان جشنواره تمامی سر و صدا ها در مورد ما خوابیده بشه و از همگی هم تشکر میکنم که جشنواره وب ما را حمایت میکنند و امروز در روز سوم جشنواره وب سایت های بسیار زیادی به ما اعتماد کردند و ثبت نام کردند

منتظر شما هم هستیم

بیاید دست بر دست هم نهاده و وب فارسی را از مافیا بازی جدا کنیم

لینک به ارسال

فصد تبلیغ به هیچ وجه ندارم - اما بسیار خوشحالم از اینکه آدم بزرگی مانند دوست عزیزمون 3zar که زحمت طراحی و ساخت قالب عالی و معروفی مانند sahifa رو کشیدند دست به برپایی چنین فستیوالی زدند - امیدوارم به زودی از قالب های قمر و جریده نیز که احتمالاً درحال ساختشون هستید رو نمایی کنید

لینک به ارسال

فصد تبلیغ به هیچ وجه ندارم - اما بسیار خوشحالم از اینکه آدم بزرگی مانند دوست عزیزمون 3zar که زحمت طراحی و ساخت قالب عالی و معروفی مانند sahifa رو کشیدند دست به برپایی چنین فستیوالی زدند - امیدوارم به زودی از قالب های قمر و جریده نیز که احتمالاً درحال ساختشون هستید رو نمایی کنید

ببخشید متوجه نشدم، مگه قالب صحیفه رو mo3aser از مصر نساختند؟

لینک به ارسال

ببخشید متوجه نشدم، مگه قالب صحیفه رو mo3aser از مصر نساختند؟

با سلام

تیم ما فقط ترجمه قالب های پرمیوم را برعهده دارد و پس از آماده سازی و ترجمه در اختیار کاربران قرار میگیرد.

ممنونم.انشالله در برنامه و روی میز تحریره قرار دادم.این هفته قالب goodnews 4.7 نسخه فول ورژن در اختیار کاربران قرار میگیرد.

لینک به ارسال

ممنونم.انشالله در برنامه و روی میز تحریره قرار دادم.این هفته قالب goodnews 4.7 نسخه فول ورژن در اختیار کاربران قرار میگیرد.

شکسته نفسی شما قابل تحسین هست:

Theme Name: قالب خبری صحیفه
Theme URI: http://3zar.ir/
Description: قالبی که کلیه نیازهای شما را به عنوان یک وبمستر برآورده میکند.
Author: ســــزار
Author URI: http://3zar.ir
Version: 3.0.4.2 Full Version with Special License.

لینک به ارسال

شکسته نفسی شما قابل تحسین هست:

Theme Name: قالب خبری صحیفه
Theme URI: http://3zar.ir/
Description: قالبی که کلیه نیازهای شما را به عنوان یک وبمستر برآورده میکند.
Author: ســــزار
Author URI: http://3zar.ir
Version: 3.0.4.2 Full Version with Special License.

خوب این یک بحث تبلیغاتی است. بصورت واضح معلومه که کاربران 90% پس از دریافت قالب این بخش رو تغییر میدهند.ظاهر این نوع قالب ها و همینطور معرفی قالب ها در انشارشون نشون میدهد که این نوع قالب ها از نوع خارجی هستند.صرف کمک و همیاری وبمسترین این موارد درج میشود.

لینک به ارسال

خیلی امیدوار بودم که جوابی ندید - اما برای ختم این بحث (لااقل از جانب خودم) عرض کنم که من به عنوان کسی که از سال 68 تا الان درحال کار و اشتغال در فضای آی تی و وب هستم اولین چیزی رو که یادگرفتم این بوده که یا حرفه ایی باشم و یا لااقل ادای افراد حرفه ایی رو دربیارم. و الان از شما به عنوان فردی حرفه ایی انتظار داشتم بیشتر یاد بگیرم.

شما در فراخوان خودتون از من و سایرین دعوت کردید تا در مسابقه شرکت کنیم و مار رو مورد محک و قضاوت قرار بدید. این کار شما فی نفسه خیلی خوبه - اما متاسفانه سایت شما که نمایانگر حرفه ایی بودن شماست مملو از عناصر غیرحرفه ایی و غیر اخلاقیست.

چطور انتظار دارید من (نوعی) خودم رو و ایده هام رو در منظر شمایی قرار بدم که از بدیهی ترین اصول حرفه ایی که رعایت حق کپی رایت هست پرهیز می کنید؟

خیلی خوب هستش که پایین برگه ی قالب صحیفه (بخش Credits) در اینجا مراجعه کنید و ببینید که نویسنده و سازنده ی قالب حتی از jquery و wefont هم تشکر کرده.

امیدوارم جشنواره های ایرانی و من جمله جشنواره ی شما جایی برای وب نمایی باشد تا خودنمایی.

در نهایت ضمن عذرخواهی از شما و یا هرکسی که ممکنه از این بحث ها ناراحت شده باشه، تقاضا دارم سعی کنیم در دایره های بزرگتر شنا کنیم و البته قبلش سعی کنیم شناکردن در دایره های بزرگتر رو یادبگیریم. و مطمئنم شما درحال سعی کردن هستید. امیدوارم موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنونم از سخنانتون.

شما بسیار انسان زرنگی هستید و بحث را به بهترین شکل شروع کردید :) من دانسته به این بحث آمدم تا جواب آخرم به شما بدهم

وب ما دستخحوش همین مسائل است که شما میبینید . زحمت را فرد دیگری میکشد و نهایتا فرد دیگری از آن سوء استفاده می کند شما به ناخواسته وارد مسئله ای شدید که من مدت ها بود در انتظار آن بودم تا کسی آن را وسط بکشد و شما با درایت خود با شروع این مسئله که :

بسیار خوب به من کمک کردید.فرهنگی که در ایران ما به یک روال عادی و روتین در آمده در اختیار داشتن منابع و سورس ها بصورت رایگان است , این کار رو سایت های بزرگ به واضح انجام میدهند و از طرفی استفاده و تغییر نام به سمت خود است.در فرهنگ سازی که ما بدنبال آن هستیم میل به سمتی است که تولید محتوا بومی سازی شود و اگر استفاده ای میشود تمام حقوق مادی و معنوی ناشر آن در وب حفظ شود.

در این فستیوال که ما دنبال آن بودیم سایت من (سزار) که ناشر همین قالب هاست شرکت نکرده چون بنا به همان اصول که دنبالش هستیم نقض کننده است و جایگاهی در بین بهترین ها ندارد.در فستیوال حقوق کپی رایت مهم است و ما آن را ارج می نهیم.اگر قالبی معرفی و ترجمه میشود صرف کامل کردن این کمبود در بین وبمسترین است تا از با خیال راحت تر به تولید و تحقیق در تولید محتوا بپردازند و این خود ارزشی است که ما دنبال آن هستیم.صحبت از سزار شد باید بگم در پایگاه کوچک من خدمت و رسالتم کمک کردن است.من مثل شما انجمنی بزرگ ندارم اما در همان صفحات که کاربران نظری میگذارند سعی میکنم به بهترین شکل ممکن پاسخگوشون باشم.دوست دارم زکات علمم رو بدهم و این برای من ارزش است.

بازم از شروع و راه اندازی این بحث شیرین تشکر میکنم و از درایت و زرنگیتون که شایسته همچین پایگاهی است سپاسگذارم.یاشد که بتوانم جور دیگری جبران کنم.

لینک به ارسال

شما در واقع داشتید فیلم می کردید! خوب لااقل یه علامت تعجبی، شکلکی چیزی می ذاشتید!

لینک به ارسال

ولی خیلی تأسف داره که ما هنوز نتونستیم یه قالب تولید کنیم در حد همین صحیفه باشه! جای هیچ توجیهی هم نیست، من کل نت رو زیر و رو کردم که یه دونه قالب ایرانی درست و درمون پیدا کنم ندیدم، اون وقت میان چهارتا قالب بلاگفا به اسم وردپرس منتشر می کنن یا همون قالب خارجی رو یه ذره عوضی می کنن و یه ذره تو سی اس اسش دست می برن و اون وقت به چه قیمتی می فروشن! من که نه علم و نه وقتش رو دارم که اینجور چیزهایی درست کنم ولی کسانی که توانایی و وقت لازم رو دارن واقعا چرا یه ذره تکون نمی خورن و چهارتا قالب و افزونه مورد قبول درست نمی کنن، خب من نوعی چرا اصلا میام قالب ریپ شده و ... استفاده کنم؟؟ چون قالبهایی که ما نوعا داریم به درد ... نمی خوره و از سایتهای خارجی هم که نمی تونیم خرید کنیم، چه از حیث اینکه حساب بانکهای خارجی رو نداریم و چه از این حیث که به نرخ پول ما اگر بخواهیم خرج کنیم باید 8 برابر پول بدیم!!!! چی بگم به خدا <_<

لینک به ارسال

ولی خیلی تأسف داره که ما هنوز نتونستیم یه قالب تولید کنیم در حد همین صحیفه باشه! جای هیچ توجیهی هم نیست، من کل نت رو زیر و رو کردم که یه دونه قالب ایرانی درست و درمون پیدا کنم ندیدم، اون وقت میان چهارتا قالب بلاگفا به اسم وردپرس منتشر می کنن یا همون قالب خارجی رو یه ذره عوضی می کنن و یه ذره تو سی اس اسش دست می برن و اون وقت به چه قیمتی می فروشن! من که نه علم و نه وقتش رو دارم که اینجور چیزهایی درست کنم ولی کسانی که توانایی و وقت لازم رو دارن واقعا چرا یه ذره تکون نمی خورن و چهارتا قالب و افزونه مورد قبول درست نمی کنن، خب من نوعی چرا اصلا میام قالب ریپ شده و ... استفاده کنم؟؟ چون قالبهایی که ما نوعا داریم به درد ... نمی خوره و از سایتهای خارجی هم که نمی تونیم خرید کنیم، چه از حیث اینکه حساب بانکهای خارجی رو نداریم و چه از این حیث که به نرخ پول ما اگر بخواهیم خرج کنیم باید 8 برابر پول بدیم!!!! چی بگم به خدا <_<

تو این انجمن کسایی هستند که بتونن حتی بهتر ازاین قالب رو تولید کنند اما تا وقتی که حق کپی رایت رعایت نشه هیچکس دلش به کار نمیاد.

الان یه مطلب تولید میکنی میبینی فرداش همه جا به نام خودشون زدن چه برسه به قالب!!!

لینک به ارسال

پاسخ شما شما رو من اینطور میدهم که اولا حق با شماست.دوم اینکه کاربران ما عادت کرده اند به نقض قانون کپی رایت.

دلایل این امر هم موارد زیادی است که شامل عدم اخلاق مداری در بین کاربران عدم نظارت و مجازات منسجم بر روی کاربران.ما باید یک فرهنگ در بیاد رعایت قوانین کپی رایت اگر تونستیم به هر نحوی با این قضیه کنار بیام و به خود بفبولونیم که از لحاظ شرعی و عرفی مدیون هستیم میتونیم جواب برای گفتن داشته باشیم.وقتی ساده ترین نوع آن که استفاده از همین ویندوز یا آنتی ویروسه و برامون قابل درک نیست که هزینه لایسنس اونو بدهیم دیگه برای بقیه موارد جای صحبتی نیست ....

باید سعی کنیم از خودمون شروع کنیم.اگر تونستیم اونموقع میتونیم از بقیه مثل من ایراد گرفت.

با تشکر

لینک به ارسال

پاسخ شما شما رو من اینطور میدهم که اولا حق با شماست.دوم اینکه کاربران ما عادت کرده اند به نقض قانون کپی رایت.

دلایل این امر هم موارد زیادی است که شامل عدم اخلاق مداری در بین کاربران عدم نظارت و مجازات منسجم بر روی کاربران.ما باید یک فرهنگ در بیاد رعایت قوانین کپی رایت اگر تونستیم به هر نحوی با این قضیه کنار بیام و به خود بفبولونیم که از لحاظ شرعی و عرفی مدیون هستیم میتونیم جواب برای گفتن داشته باشیم.وقتی ساده ترین نوع آن که استفاده از همین ویندوز یا آنتی ویروسه و برامون قابل درک نیست که هزینه لایسنس اونو بدهیم دیگه برای بقیه موارد جای صحبتی نیست ....

باید سعی کنیم از خودمون شروع کنیم.اگر تونستیم اونموقع میتونیم از بقیه مثل من ایراد گرفت.

با تشکر

به خدا من هم ویندوزم اورجیناله هم آنتی ویروسم (آنتی ویروسم همون آنتی ویروس مایکروسافته) :)

ضمنا باور کنید من اصلا منظورم شما نبودید، من منظورم این بود که ماها حاضر نیستیم روی یه چیز درست کار کنیم و واقعا یه محصول خوب بیرون بدیم که برای افراد مختلف بصرفه که از اون استفاده کنن و بخشی از رعایت نشدن کپی رایت مربوط به همین هست

به هر حال ما باید از یه جایی شروع کنیم! مطمئن باشید هیچ وقت اتفاق نمی افته که شما صبح از خواب بیدار بشید و ببینید همه دارن کپی رایت رو رعایت می کنن و همه بجه های خوبی هستن و به موقع میرن بخوابن و نصفه شب نمیان انجمن :D باید از یه جایی شروع کرد، اینکه محصولاتی بدیم که مخاطب نیازش برآورده شه و نیاز نشه که بره محصولات نال شده و کرک شده و .... استفاده کنه

بیش از اینکه منظورم شما باشید منظورم افرادی هست که اینقده به حفظ کپی رایت گیر می دن اما وقت نمی ذارن یه کاری کنند که وضعیت از اینی که هست در بیاد!

لینک به ارسال

بیشتر بخاطر همین مسائل بود که نمی اومدم داخل انجمن ها :) حال آدمو سرجاش میارن ما هم که کیف میکنیم :D اما از حق نگذریم باید کمک کنیم تا اگر این انجمن و مدیر مسئولش اینقدر پایبند است و دوست داره اینه که چهره افرادی مثل من (من که خراب نمیشم حداقل در پیش خودم) خراب نشه.بهتره از همین انجمن شروع کنه و در جشنواره ای که میخواین بزودی راه بندازن رعایت کپی رایت یک ارزش و معیار ورودی باشه :) انشالله

امیدوارم خیلی ها از ما راضی باشند که ما دانسته و ندانسته حقوق آنها را زیر پا گذاشتیم.

لینک به ارسال
بیشتر بخاطر همین مسائل بود که نمی اومدم داخل انجمن ها :) حال آدمو سرجاش میارن ما هم که کیف میکنیم :D اما از حق نگذریم باید کمک کنیم تا اگر این انجمن و مدیر مسئولش اینقدر پایبند است و دوست داره اینه که چهره افرادی مثل من (من که خراب نمیشم حداقل در پیش خودم) خراب نشه.بهتره از همین انجمن شروع کنه و در جشنواره ای که میخواین بزودی راه بندازن رعایت کپی رایت یک ارزش و معیار ورودی باشه :) انشالله امیدوارم خیلی ها از ما راضی باشند که ما دانسته و ندانسته حقوق آنها را زیر پا گذاشتیم.

ای بابا، شما فعلا پستهاتون کمه و عنوان تازه کار دارید به همین خاطر بهتون گیر میدن، منو ببین به خاطر رده ام که کاربر فعالم هیچی نمی تونن بهم بگن :D

ببینید هر کدوم از ماها ضعفهایی داریم، خود من از همتون بدتر، خب همین افرادی که الآن اینجور به شما گیر دادن و خیلی به اصطلاح ضایع کردن و به اصطلاح خودم فیلمتون کردند، قبلا یه جریانی داشتیم بد نیست بگم، قبلا توی همین انجمن یکی چند تا قالب داشت می فروخت و گفت که من از سازنده اجازه گرفتم و من هم چون برام این مسئله خیلی عجیب و غریب اومد (چون توی اینجور چیزها سازنده هیچ وقت این کارها رو نمی کنه، حتی همین قالب صحیفه رو سازندش توی سایتش نمی فروشه بلکه لینک میده به تم فورست) بعد فقط برای اینکه ثابت بشه برام پرسیدم که آقا مدرکتون برا این حرف چیه و قصد خراب کردن کسی و یا متهم کردن نداشتم، بعد همین افرادی که اینجا به شما اینقده گیر دادن و اینجور فیلمتون کردند در حالی که بهتر هم می تونستند بگند در اونجا به من گفتد که به تو چه! چرا از چیزهایی بحث می کنید که فایده ای براتون نداره! (البته اگه تو کدهای css عبارت "به تو چه!" نگاه می کردید display:none رو حتما می دیدید) جالبتر اینکه کل پستهای ما و بقیه رو مربوط به کپی رایت اون قالبها توی اون تاپیک پاک کردند و الآن اثری ازش نیست! حالا شما خودتون بهتر می دونید که این قالبها کاملا بهینه هستند و فایل rtl دارند و حتی فایل زبان فارسی رو دارند و تنها کاری که باید انجام بشه این هست که اسم چند تا فونت رو توی استال قالب عوض کنی، همین! بعد بعضی ها به چه قیمتی می فروشنش برا خودشون حالا شما باز قالب رو نمی فروشید! (البته معذرت می خوام ها ولی نمی خوام از شما دفاع کنم، الآن این قالب توی سایت شما بیش از 2000 بار دانلود شده و شما باید 2000 بار جواب سازنده رو بدید)

{خدا کنه دوباره دعوای اونجا رو پیش نکشیده باشم چون اونجا قرار بود دعوا تموم شه}

ولی غرضم در هر حال اینه که اینجا اینجوری گیر می دن اما اونجا به خاطر همون مسأله ای که توی خط اول گفتم گیر نمی دن! (یه شوخی جدی بود) خدا رحم کنه به ما امیدوارم هر کسی از خودش شروع کنه تا مشکلات بتونن حل بشن

مثلا کسی که مسئولا همه جا متعادل برخورد کنه، کسی که حرفه ای هست سعی کنه محصولات کاملا حرفه ای تولید کنه که کم کم این فرهنگ جا بیفته و کمتر شاهد این مشکلات باشیم، هر چند که تا حدودی هم خودش ضرر کنه (ولی اعتقاد من اینه که ضرر نمی کنه و اگه واقعا اینجور محصولاتی به قول بجه ها با ذائقه ایرانی طراحی بشه مشتریان بسیاری پیدا می کنه از جمله خودم) اونی هم که سایت پر بازدیدی داره قالبهای پرمیوم رو برا دانلود نذاره، اونی هم که مثل من بلده فقط حرف بزنه اینقده حرف نزنه یه ذره عمل کنه! با تشکر از همگی برای همتون آرزوی موفقیت دارم

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...