رفتن به مطلب

ادغام کدهای php و افزونه ی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:

من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.

حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 

سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟

یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.

لینک به ارسال

سلام :)

متوجه سوالتون نشدم لطفا کد هاتون اینجا قرار بدید در ضمن نام پلاگین مورد نظر هم اعلام بفرمایید...

اما چیزی که فعلا می تونم بگم:

برای اینکه بعد از انجام عملیات فرم به صفحه ای خاص برید می تونید از ریدایرکت استفاده کنید مثلا این تابع wp_redirect($url)

برای اینکه به اصطلاح شما کد ها رو متصل کنیم می تونید از شورت کد یا تعریف توابع در یک پلاگین اختصاصی یا در قالب استفاده کنید در مورد قالب فایل functions.php رو ویرایش کنید.

حالا بنظرم شما یه صفحه تعریف کنید و به کمک ایجاد یه تمپلیت سفارشی و استفاده از شورت کد فرمتون رو داخلش قرار بدید و در انتهای کد های فرمتون به کمک دستور ریدایرکت آدرس پنل کاربری رو بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام مجدد

اول ممنون لینکی که فرستادید در مورد custom page ها خیلی مفید بود.

یکم اگر جزئی تر در مورد شورت کد ها توضیح بدید من بیشتر ممنون میشم.در واقع میدونم شورت کد به چی گفته میشه ولی کاربردش در اینجا به چه صورته.

مورد بعدی اینکه اسم پلاگینی که میخوام کدهای خودم رو بهش متصل کنم youzer هستش.

بیشتر بخوام توضیح بدم کاربر وارد صفحه ی اصلی سایت من میشه ، از منو ثبت نام رو انتخاب میکنه ، حالا وارد فرم هایی که من نوشتم میشه ، اونها رو پر میکنه ، پیامک تشکری براش ارسال میشه و در این مرحله من میخوام که وارد پنل کاربریش در این پلاگینی که گفتم بشه و ادامه ی مسیر رو از اونجا دنبال کنه.

در واقع یعنی اطلاعات کاربری که وارد فرم های من کرده برای این پلاگین هم شناخته بشه.

لینک به ارسال

شما باید فرمهاتون رو به صورت page template دربیارین و از طریق افرودن برگه به وردپرس اضافه کنین طبق لینکی که جناب macse تو پست خودشون  قرار دادن
خب حالا شما آدرس برگه مورد نظرتونو دارین کافیه آدرس برگه رو در لینک ثبت نام قالبتون قرار بدین
اینجوری کاربر با کلیک روی دکمه ثبت نام وارد برگه فرمهای شما میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...