رفتن به مطلب

موضوع بندی مطالب سایت بصورت مجزا

پست های پیشنهاد شده

باسلام

میخوام موضوعات سایتم  بصورت دسته بندی های مختلف  در یک صفحه مجزا قرار بدهم

بعنوان مثال

موضوع بنام اموزش هست که وقتی وارد صفحه اموزش شد دسته ها بعنوان  اموزش کامپیوتر/وردپرس و...دسته بندی شده باشد

و موضوعات دیگر هم به همین سبک با زیر مجموعه به یک صفحه دیگر

و در صفحه اول سایت چند دکمه بذارم که وقتی کاربر روی دکمه کلیک کرد به موضوع مورد نظر هدایت بشه

سوال اینه 

برای اینکار باید به تعداد موضوعاتی که دسته بندی میکنم یک وردپرس جدا نصب کنم یا راه دیگه ای هم داره؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

خیر خیلی ساده دسته ایجاد کنید مثال:

دسته والد: آموزش

زیر گروه ها: رایانه، وب ، آشپزی و...

دسته والد ۲: اخبار

زیر گروه هاش: سیاسی ، تکنولوژی و...

و همین طور ادامه بدید

بعد منو (فهرست) بسازید با نام آموزش و اخبار و .... و ارجاع بدیدش به دسته های مرتبطشون...

خیلی سادس. موفق باشد :)

لینک به ارسال

خیلی ممنون

احتمالا منظور شما این بوده

1. من یک دسته ساختم با نام اموزش کامپیوتربا زیر مجموعه افیس/فتوشاپ
  2. بعد تو قسمت فهرست ها یک فهرست بنام اموزش کامپیوتر ساختم واین دسته اموزش کامپیوتر را ربط دادم به این فهرست وذخیره شده
  3. در قسمت ابزارک ها از طریق ابزارک فهرست راهبری این فهرست را در یک ابزارک بنام اموزش کامپیوتر فراخوانی  و وارد قالب کردم
  4. از طریق نوشته ها  دوتا نوشته با متن مجزا که حاوی اموزش هست به زیر مجموعه  آفیس  وفتوشاپ لینک  و منتشر کردم
  • ولی منظور من این بود که این فهرست در یک قالب جدا باشه یعنی اگر دسته دوم مثلا بنام اخبار با زیر مجموعه اجتماعی/ سیاسی و...درست کردم تو این قالب که اموزش کامپیوتربا زیر مجموعه افیس/فتوشاپ است نمایش نده

بلکه در همین قالب ولی بصورت مجزا نمایش بده

اگر تو صفحه اول روی لینک اموزش کامپیوتر کلیک شد فقط همون اموزش کامپیوتربا زیر مجموعه افیس/فتوشاپ نمایش بده

در حالیکه تو این روش اگر روی یک دسته کلیک شود همه دسته میاد

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...