رفتن به مطلب

نیاز به پوسته انگلیسی برای فروش دانلودی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه شروع کردم با وردپرس کار کنم.قبلا با روشهای دیگه سایت رو کار کردم.

یک پوسته نیاز دارم که ویدئو بفروشم در واقع وقتی ممبر پول لینک رو میده بتونه اونو  تماشا کنه و اگر پول اشتراک سایت رو میده بتونه همه ویدئو ها رو تماشا کنه.

البته بتونم در همین سایت هم چیزهای فیزیکی رو احیانا بفروشم.

واقعا فرصت ندارم بتونم خودم روی اینها کار کنم چون تجربه  وردپرس ندارم و البته مجبورم ویدئو بسازم

اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم. پوسته خریدنی هم باشه مشکلی ندارم.

با تشکر از دوستان

لینک به ارسال

اگه سایت رو به زبان انگلیسی میخواهید بسازید به موارد زیر حتما دقت کنید :  

1 . باید ابتدا درگاه پرداخت رو جور کنید که اگه داخل ایران باشید استفاده از paypal ریسک هست بهتره از وب مانی یا پرفکت مانی که ارز دیجیتال هستند استفاده کنید 

2 . هاست شما بهتره در اروپا باشه . و دامنه شما هر چی بجز .IR

پلاگین های زیادی برای ساخت قسمت VIP سایت هست که میتونید با یک جستجوی ساده نحوه استفاده از اونا رو یاد بگیرید 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، A1iR324 گفته است :

اگه سایت رو به زبان انگلیسی میخواهید بسازید به موارد زیر حتما دقت کنید :  

1 . باید ابتدا درگاه پرداخت رو جور کنید که اگه داخل ایران باشید استفاده از paypal ریسک هست بهتره از وب مانی یا پرفکت مانی که ارز دیجیتال هستند استفاده کنید 

2 . هاست شما بهتره در اروپا باشه . و دامنه شما هر چی بجز .IR

پلاگین های زیادی برای ساخت قسمت VIP سایت هست که میتونید با یک جستجوی ساده نحوه استفاده از اونا رو یاد بگیرید 

تشکر از توجه شما.

من خارج از ایران هستم و مشکلی برای درگاه ندارم.

اشنایی با پلاگینهای وردپرس اصلا ندارم اگر چیز خاصی مدنطر دارید برای کار من بگید تا من بتونم بررسی کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...