رفتن به مطلب

بین هاست لینوکس و وردپرس کدوم مناسب تر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دامین خریداری کردم الان برای خرید هاست دقیقا نمیدونم چه هاستی بدردم میخوره

سایتم قرار زبانش انگلیسی باشه و یه منبع خبری تو یه موضوع ورزشی برای خارج کشور باشه 

ولی نیاز به پشتیبانی قوی داره که تا الان میدونم حدودی ش به هاست بستگی داره اگه لطف کنید کمی راهنمایی کنید یا یه شرکت با پشتیبانی قوی معرفی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، rendesharif گفته است :

سلام

من دامین خریداری کردم الان برای خرید هاست دقیقا نمیدونم چه هاستی بدردم میخوره

سایتم قرار زبانش انگلیسی باشه و یه منبع خبری تو یه موضوع ورزشی برای خارج کشور باشه 

ولی نیاز به پشتیبانی قوی داره که تا الان میدونم حدودی ش به هاست بستگی داره اگه لطف کنید کمی راهنمایی کنید یا یه شرکت با پشتیبانی قوی معرفی کنید ممنون میشم

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین :) 

ببینید در حقیقت ما چیزی به اسم هاست وردپرس نداریم، هاست وردپرس همون هاستای معمولیه که یه سری کانفیگ‌های خاصی روش اعمال شده تا بهترین سازگاری رو با وردپرس داشته باشه (البته اکثرا الان هاست‌ها با وردپرس به طور کامل سازگار هستن)

توصیه‌ای که بتون دارم حتما جایی که ازش هاست می‌خرید از سرورای خارج از ایرانشون استفاده کنید (هم از نظر پایداری و آپتایم بهتره و هم اینکه چون مخاطبین شما خارج از کشور هستند صددرصد هاست خارج از نظر پینگ و سرعت براشون بهتر هست)

اما در خصوص شرکت هاستینگ، من داخل ایران با نت‌افراز و پارس‌پک کار کردم، هردو از نظر پشتیبانی در سطح قابل قبولی هستند و معمولا در کمتر از نیم ساعت تیکت‌ها رو جواب میدن، سایتای خودمونم در حال حاضر 2 تاش روی نت‌افرازه و 3 تا هم روی پارس پک داریم، از جفتشون راضیم من.

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال

@rendesharif وقت بخیر دوست عزیز

کسایی که میگن هاست وردپرس ارائه میدیم یه سری کانفیگ هایی روی سرور اعمال میکنن که وردپرس بهینه تر روش عمل کنه ولی بدان معنی نیست که هاست لینوکس بهینه تر عمل نمیکنه و در قیاس این دو یکی "خوب" هستش یکی "خوب تر" ولی هر دو میتونن کارتونو راه بندازن

در پاسخ دوستمون که فرمودن اکثر هاستینگا هاست معمولی رو با اسم هاست وردپرس ارائه میدن، این کاملا اشتباه هستش یه توضیحی رو خدمتتون عرض میکنم که کاملا مفهوم باشه واستون

یک سرور مجازی رو در نظر بگیرین با رم 4 و سیپیو 2 کور | و یک سرور دیگه ای رو در نظر بگیرین با همین منابع

این دو سرور هیچ محدودیتی توی میزبانی هاست ندارن و بی نهایت تا یوزر میشه توش ایجاد کرد | ولی بعضیا میان تخمین میزنن که یک سرور با منابع x میتونه 50 تا هاست رو میزبانی کنه و از سرور اولی 50 تا هاست می فروشن هر کدوم از هاست ها هزار تومن پول میگیرن ولی منابع هم اشتراکی میشه! به این معنی که اگه یکی از هاست ها فشاری داشته باشه در نتیجه هاست دیگه هم سرعتش کم خواهد بود چون در اثر فشار یکی از هاست ها لود اوریج سرور بالا میره و توی همه ی هاست ها تاثیر میزاره

ولی توی سرور دوم به جای فروش 50 هاست 10 تا هاست می فروشن تا فضای خالی توی سرور باشه و در صورتی که یکی از هاست ها فشاری توش بود، منابع سرور کم نباشه و بتونه اون 10 تا هاست رو به بهترین شکل ممکن میزبانی کنه و در نهایت لود اوریج هم بالا نره، ولی به جای هزار تومان از هر فرد 5 هزار تومان هزینه میگیرن و اسمشو میزارن منابع اختصاصی! هر چند منابع اختصاصی نیست ولی میتونه در صورتی که فشاری روی یکی از هاست ها بود، همشو بدون افت سرعت میزبانی کنه

ولی هستند هاستینگ هایی که با نصب کلود لینوکس روی سرورشون، میتونن منابع رو در هر هاستی کنترل کنن و به هر هاستی منابع خاصی رو اختصاص بدن

امید وارم متوجه عرایض بنده شده باشین

در صورتی که هاست با منابع اختصاصی و اشتراکی نیاز داشتید پ.خ (پیام خصوصی) در تماس باشید تا ادرس سایت رو ارسال کنیم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...