رفتن به مطلب

ایندکس نشدن سایت مپ تصاویر

aminabax

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.

سایت مپ تصاویر و سایت مپ پستها قبلا ایندکس میشدن بدون مشکل اما بعد از مدتی ایندکس تصاویر کم و کمتر شد و الان تقریبا صفره ولی ایندکس پستها درست عمل میکنه.
ناگفته نماند که یک بار سایت ارور 500 داد بعد خود هاستینگ اسم فایل htaccess رو عوض کرد و ایندکس تصاویر هم شروع به رشد کرد اما خب خودتون بهتر می دونید تغییر نام و یا حذف فایل htacess باعث ارور 404 میشه.
من این فایل رو هم تا جایی که میشد بررسی کردم و ویرایش کردم و مشکلی نداره اما نمیدونم جریان چیه ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، the-master گفته است :

سلام می تونید از  افزونه یوست استفاده کنید و قسمت نفشه تصاویر رو فعال کنید و در گوگل سرچ کنسول به صورت دستی ثبت کنید

اتفاقا از افزونه یواست و نقشه اش استفاده میکنم و همین مشکل رو در سرچ کنسول دارم

لینک به ارسال

اول ببنید در آدرس http://yoursit.com/sitemap_index.xml ببنید همه چیز اوکی هستش و قسمت های مختلف ایجاده شده ؟

پیشنهاد می کنم موقتا سایت مپ یوست رو غیرفعال کنید و افزونه Google XML Sitemaps رو تست کنید ببنید مشکلتون حل می شه یا خیر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، the-master گفته است :

اول ببنید در آدرس http://yoursit.com/sitemap_index.xml ببنید همه چیز اوکی هستش و قسمت های مختلف ایجاده شده ؟

پیشنهاد می کنم موقتا سایت مپ یوست رو غیرفعال کنید و افزونه Google XML Sitemaps رو تست کنید ببنید مشکلتون حل می شه یا خیر

عزیز اتفاقا اینکار رو هم انجام دادم ولی هیچ تغییری ایجاد نشد. سایت مپ هم همه چی اوکیه و مشکلی نداره چندین بار تنظیمات رو بررسی کردم . فایل روبوت رو هم بررسی کردم مشکلی نداشت. اما گفتم فایل htaccess هنگامی که تغییر نام داده شد دوباره ایندکس تصاویر برگشت اما بعد از برگردوندن نام فایل، دوباره همین آش و همین کاسه! تازه فایل htacess رو هم ویرایش کردم و گفتم حتما باید حل بشه بازم نشد

ویرایش شده توسط aminabax
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...