رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان عزیز

من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.

مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/

اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟

من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.

لطفاً منو راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ghasem47 گفته است :

سلام به همه ی دوستان عزیز

من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.

مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/

اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟

من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.

لطفاً منو راهنمایی کنید.

با تشکر

وقت بخیر

بهترین روش برای این کار استفاده از سی ام اس whmcs هستش

به این شکل که وبسایت شما وردپرس باشه و برای فروش محصولات از whmcs استفاده کنید و تمامی روند خرید از طریق همین سی ام اس انجام بشه

توجه داشته باشید که در صورتی که توانایی کانفیگ این سی ام اس رو داشته باشید میتونین همه چیزو به صورت اتوماتیک انجام بدین

به این شکل که هاست رو خودش باز کنه | هاست رو خودش ساسپند کنه | بعد از خرید به صورت خودکار هاست رو فعال کنه | به صورت خودکار فاکتور پرداخت رو ایجاد کنه و در صورت عدم پرداخت در تاریخ درج شده، هاست رو ببنده | به صورت خودکار دامنه رو ثبت کنه  

و برای فروش فایل هم میتونین از این سی ام اس استفاده کنین به این شکل که بعد از پرداخت هزینه به صورت خودکار لینک دانلود رو برای کاربر ایجاد کنه

در صورتی که نیاز به کانفیگ این سی ام اس داشتین پ.خ (پیغام خصوصی) در تماس باشید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 10/21/2018 at 22:05، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

بهترین روش برای این کار استفاده از سی ام اس whmcs هستش

به این شکل که وبسایت شما وردپرس باشه و برای فروش محصولات از whmcs استفاده کنید و تمامی روند خرید از طریق همین سی ام اس انجام بشه

توجه داشته باشید که در صورتی که توانایی کانفیگ این سی ام اس رو داشته باشید میتونین همه چیزو به صورت اتوماتیک انجام بدین

به این شکل که هاست رو خودش باز کنه | هاست رو خودش ساسپند کنه | بعد از خرید به صورت خودکار هاست رو فعال کنه | به صورت خودکار فاکتور پرداخت رو ایجاد کنه و در صورت عدم پرداخت در تاریخ درج شده، هاست رو ببنده | به صورت خودکار دامنه رو ثبت کنه  

و برای فروش فایل هم میتونین از این سی ام اس استفاده کنین به این شکل که بعد از پرداخت هزینه به صورت خودکار لینک دانلود رو برای کاربر ایجاد کنه

در صورتی که نیاز به کانفیگ این سی ام اس داشتین پ.خ (پیغام خصوصی) در تماس باشید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

ولی شما آموزشی برای این کار و یا منبع آموزشی رو سراغ ندارید که بشه از اون جا یاد گرفت که چطوری سایت رو با وردپرس راه اندازی کنیم ولی کار های هاستینگ و اینجور چیزارو با whmcs انجام بدیم؟

لینک به ارسال
در در 10/26/2018 at 21:53، ghasem47 گفته است :

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

ولی شما آموزشی برای این کار و یا منبع آموزشی رو سراغ ندارید که بشه از اون جا یاد گرفت که چطوری سایت رو با وردپرس راه اندازی کنیم ولی کار های هاستینگ و اینجور چیزارو با whmcs انجام بدیم؟

درود

بابت تاخیر در پاسخگویی عذر میخوام

توی نت سرچ کنین براتون چند تا آموزش میاره ولی بهتره که به فردی که تخصصشو داره بسپرین تا صفر تا صدشو کانفیگ کنه و تحویلتون بده

اگرم وقت کافی دارید خودتون از نت سرچ کنین و یکی یکی مراحل رو پیش برین

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...