رفتن به مطلب

معرفی قالب خوب

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

دوستان اگه قالب خوب و بدون مشکل سراغ دارن ممنون میشم معرفی کنید میخوام قالب سایتم عوض کنم با این زیاد حال نمیکنم

آدرس وب سایت: https://www.pjmi.ir

لینک به ارسال
در در 10/25/2018 at 14:11، the-master گفته است :

سلام قالب جنه مناسب شماست

سلام ممنون

اگه قالب دیگه ای هم مدنظر دارین ممنون میشم لطف کنید بگید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام از قالب پابلیشر هم میتونی استفاده کنی

خود من از هم الان ازش استفاده میکنم

لینک به ارسال

یکی از مسائلی که اکثر افراد بهش توجه نمی کنن در انتخاب قالب ، نیاز هایی هست که از قالب انتظار دارن

مثال :

قالب آوادا طبق آمار و ارقام بهترین و منعطف پذیرین قالب دنیاست ، اما مثلاً تیم دیجی مگ از قالب GoodNews استفاده می کنن که به مراتب قالبی با امکانات کمتر هست نسبت به آوادا

دلیل اینه که تیم دیجی مگ بر اساس نیازهای خودشون و همچنین مزایا و معایب قالب ها تصمیم گرفتن

اینکه شما هم پرسیدین چه قالبی خوبه باید نیازسنجی کنید و بر اساس اون از بین قالب های مطرح یکی رو انتخاب کنید

قالب های مطرح و معروف آوادا ، صحیفه ، گودنیوز ، جنه ، دیوی و ...

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 11/15/2018 at 16:04، resanehwp گفته است :

یکی از مسائلی که اکثر افراد بهش توجه نمی کنن در انتخاب قالب ، نیاز هایی هست که از قالب انتظار دارن

مثال :

قالب آوادا طبق آمار و ارقام بهترین و منعطف پذیرین قالب دنیاست ، اما مثلاً تیم دیجی مگ از قالب GoodNews استفاده می کنن که به مراتب قالبی با امکانات کمتر هست نسبت به آوادا

دلیل اینه که تیم دیجی مگ بر اساس نیازهای خودشون و همچنین مزایا و معایب قالب ها تصمیم گرفتن

اینکه شما هم پرسیدین چه قالبی خوبه باید نیازسنجی کنید و بر اساس اون از بین قالب های مطرح یکی رو انتخاب کنید

قالب های مطرح و معروف آوادا ، صحیفه ، گودنیوز ، جنه ، دیوی و ...

سلام و خسته نباشید 

خیلی ممنون از راهنمای تون

لینک به ارسال
در در 11/15/2018 at 13:53، M.Hajloo گفته است :

سلام از قالب پابلیشر هم میتونی استفاده کنی

خود من از هم الان ازش استفاده میکنم

سلام و خسته نباشید

خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...