رفتن به مطلب

دلیل عدم نمایش سایت در جستجوی گوگل موقع استفاده از ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن

پست های پیشنهاد شده

دوستان سئو کار کمک کنند 

سایت زمینه بالابر نفری با اجرای ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن موقع جستجوی تک کلمه بالابر تو نتایج جستجو نشون داده نمیشه و فقط یکی دو تا سایت ایرانی تو نتایج میاد که در حالت عادی و بدون پرو-کسی تو صفحه اول نیستند. توی کلمات ترکیبی این مشکل نیست. 

سایت بالابر kok.ir  که این مشکل رو دارم ولی سایت اجاره بالابر rentlift.ir مشکلی نیست و با جستجوی کلمه اجاره بالابر میاد بالا.

لینک به ارسال

دوست عزیز گوگل با توجه به موقعیت مکانی شما بهترین نتیجه جستجو رو به شما نمایش می ده ،وقتی که شما از این ابزار استفاده می کنید موقعیت مکانی شما به کشوری به طور مثل لهستان تغییر می کنه بنابراین سایت شما رو برای یک کاربر لهستانی مناسب نمی دونه.درحالی که سایت شما کاملا در کشور ایران کاربردیه

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون dns سایتی که تو نتایج جستجو نشون میده رو چک کردم. سرور هاستش برای ایران نیست و uk ثبت شده. 

ولی چرا این برای جستجوی تک کلمه ها فقط اتفاق میفته. وقتی کلمه بالابر رو جستجو میکنم بقیه سایتها کلمه lift رو تو سایتشون دارند و فقط یک سایت ایرانی با کلمه بالابر رو نشون میده که سرورش ایران نیست.

ولی برای کلمات ترکیبی مثل اجاره بالابر یا بالابر نفری فقط سایتهای با کلمه مربوطه رو نشون میده

لینک به ارسال

تاثیر سئو محلی گوگل برای همین است.

خود کلمه بالابر خیلی کلی هست و سایت های خارجی زیادی هستند که در این کلمه یا همان lift قوی هستن بنابراین اونارو بالا نشون میده ولی برای کلمات ترکیبی گوگل بهتر از منظورتو میگیره و از سایت های فارسی نتایج را نشون میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...