رفتن به مطلب

خاموش کردن بروز رسانی پوسته

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من از یکی از پوسته های پیشفرض وردپرس استفاده میکنم. پوسته رو ویرایش کردم و به دلخواه تغییر دادم. الان بروزرسانیش اومده که آپدیت کنم! من اگه آپدیت کنم تغییراتی که دادم از بین میره. بنابراین میخوام کاری بشه که دیگه در لیست بروزرسانی ها نیاره، چه کنم؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز استفاده از Child theme به همین دلیل هست، که وقتی شما تغییراتی روی قالبتون میدین در اصل روی یک نسخه کپی انجام میدین تا با بروزرسانی، تغییراتی که انجام دادین از بین نره!

لینک به ارسال
در در 10/28/2018 at 00:10، radintaban گفته است :

سلام

دوست عزیز استفاده از Child theme به همین دلیل هست، که وقتی شما تغییراتی روی قالبتون میدین در اصل روی یک نسخه کپی انجام میدین تا با بروزرسانی، تغییراتی که انجام دادین از بین نره!

کاملاً درسته - در ضمن شما بالاخره مجبور میشید حداقل به دلایل امنیتی قالب رو بروز کنید

لینک به ارسال

سلام و درود @Ali

در اصل که باید همون طور که دوستان فرمون از چایلد تم استفاده بشه.

ولی میشه در سرآیند فایل style.css قالب مقدار نوشته شده جلوی عبارت Version رو به یک عدد بالا تغییر بدید که پیام بروزرسانی حذف شه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...