رفتن به مطلب

تکرار عنوان سایت در جستجوهای گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.

@Morteza

@mehran-b

چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.

سایت First90day.ir

تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.

مشکل از کجاست؟

problem.png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Borzou گفته است :

سلام دوستان

من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.

@Morteza

@mehran-b

چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.

سایت First90day.ir

تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.

مشکل از کجاست؟

problem.png

مشکل از قالبتون و یا تنظیمات Yoast می باشد

لینک به ارسال

الان دیدم شما قالبتون الان دو تا تگ <title> داره

که اولی مال خود قالبه و دوم مال افزونه است یا اون رو حذف کنید و یا اینکه تنظمیات اون را از قالبتون تصحیح کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، neda411 گفته است :

الان دیدم شما قالبتون الان دو تا تگ <title> داره

که اولی مال خود قالبه و دوم مال افزونه است یا اون رو حذف کنید و یا اینکه تنظمیات اون را از قالبتون تصحیح کنید

بله درسته الان تصحیح کردم. معمولا چقدر طول میکشه تا بر روی همه نوشته ها  اعمال بشه؟

ممنون از شما

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در 10/28/2018 at 14:05، Borzou گفته است :

بله درسته الان تصحیح کردم. معمولا چقدر طول میکشه تا بر روی همه نوشته ها  اعمال بشه؟

ممنون از شما

درود

در نمایش نتیجه ها در جستجوی گوگل اگر 2 لینک تکراری داری به ضرر سئو سایتت هستش و قدرت داره تقسیم میشه بین لینک ها

بنابراین از تگ کنونیکال استفاده کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...