7 پست در این موضوع قرار دارد

در این تاپیک تغییر و تحولات مدیریتی انجمن بصورت عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

دوست عزیزمون سعید حسینی بعد از فعالیت مفید و مستمری که در سمت همکار داشت، به عنوان مدیر انجمن انتخاب شد.

همچنین دوستان عزیزمون kasra و isk به عنوان مدیران جدید انجمن انتخاب شدند.

29

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیزمون shahab2005 به عنوان مدیر انجمن اتخاب شد.

24

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیزمون Mohammad که مدتی به عنوان همکار در انجمن فعالیت میکرد، به عنوان مدیر انجمن انتخاب شد.

18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیزمونسعید حسینی و kasra از بخش مدیریت خارج شدن

از این دوستان بخاطر زحماتی که طی این مدت برای انجمن کشیدن تشکر میکنیم

14

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیزمون و Black_sky و Farid و Farzad به عنوان مدیران جدید انجمن انتخاب شدند.

با آرزوی موفقیت برای این دوستان

*kasra عزیز مجدد به تیم مدیریت ملحق شدن.

21

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیزمون Mohammad و مهندس یار از بخش مدیریت خارج شدند.

از زحماتی که این دوستان طی این مدت کشیدن تشکر میکنیم

14

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیزمون و I..R و SM-Mahdavi به عنوان مدیران جدید انجمن انتخاب شدند.

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط newday
      من چند وقتی هست که به جای افزونه  wp-jalali از افزونه parsi date شما برای تبدیل تاریخ شمسی استفاده میکنم و البته دلایل بهتر بودن افزونه شما خیلی زیادن.
      تنها مشکلی که با این افزونه دارم اینه که اگر گزینه تغییر زبان مدیریت را به حالت غیرفعال در بیاریم به وردپرس فورس میکند که حتما بخش مدیریت باید انگلیسی باشد و حتی اگر در تنظیمات همگانی سایت زبان فارسی را انتخاب کنیم باز هم بخش مدیریت انگلیسی باقی میماند.
      در صورتیکه طبیعتا در حالت غیر فعال تغییر زبان مدیریت افزونه، نباید کاری به این داشته باشد که من چه زبانی را انتخاب کرده ام.
      و اجازه بده از پیش فرض فارسی خود وردپرس استفاده کنم.
      البته این موضوع رو توی انجمن افزونه توی سایت اصلی ورد پرس هم مطرح کردم ولی فکر میکنم اینجا بهتر و زودتر به جوابم برسم.
      با سپاس از به روز رسانی مستمر افزونه
    • توسط mahdi021
      سلام
      خسته نباشید
      من یوزر و پسورد رو میزنم ولی وقتی میزنم لوگین صفحه رفرش میشه باز همین صفحه میاد بدون هیچ اخطاری
      البته من دیروز ی افزونه امنیتی نصب کردم و ادرس صفحه لوگین رو هم عوض کردم
      ولی دیروز مشکلی نداشت از امروز اینجوری شده
      لطفا کمکم کنید
    • توسط رهنمافرد
      سلام
      امیدوارم حالتون خوب باشه.
      دنبال افزونه ای هستم که آخرین مطالب (یا دسته ای خاص) رو به صورت اسلایدر متنی نمایش بده. به این صورت که برای چند ثانیه عنوان مطلب نمایش داده بشه و بعد عنوان مطلب بعدی نمایش داده بشه و الی آخر ...
      هرچقدر گشتم مدلی که ارائه شده بود شبیه کارکرد تگ marquee بود ولی من می خواهم عناوین چند ثانیه ای مکث داشته باشند و بعد عوض بشن نه این که به صورت scroll حرکت کنند.
      امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...
      ممنون می شم اگر همچین پلاگینی سراغ دارید معرفی کنید.
      خیلی خیلی متشکر
    • توسط MohmdM
      عرض سلام و ارادت خدمت دوستان و اساتید عزیزم . 
      بنده سایتی دارم که حدودا یه ماهیه سرپاست و خداروشکر مشکلی نداشته . 
      اما از پریروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم ! 
      هر تغییری که میخوام تو سایت ایجاد کنم ، بعد از ذخیره به صفحه اصلی سایتم برگشت داده میشه و تغییر اعمال نمیشه .
      این تغییرات شامل انتشار پست جدید ، حذف افزونه ، تغییر css و کلا هرچیزی که وجود داره هست .
      از دیروز شروع کردم به عیب یابی ، مرورگر رو کاملا پاکسازی کردم (Cache) ، تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ، پوسته رو عوض کردم ، وردپرس رو بروز کردم ولی نشد که نشد .
      وردپرس رو به ورژنای قبلی هم دانگرید کردم بازم نشد . 
      الان دیگه واقعا دانش کاره دیگه ای رو ندارم و دستم به دامن شماست . 
      خیلی ممنون میشم کمک کنین تا این مشکلو برطرف کنم . 
      کوچیک شمام . پیشاپیش متشکر .

• توسط milika
      سلام دوستان
      من قصد دارم یه سایت آموزشی بزنم و نیاز دارم که کل صفحه اصلی در اختیارم باشه ( بغیر از header و footer و slider ) به نحوی که میخام این وسط حتی شده با کد نویسی php , جاوا خودم یه سری مقادیر استفاده کنم و این بشه صفحه اصلیم ، این چطوری میشه ؟
      با گزینه برگه نمونه امتحان کردم نشد ، یه سری مقادیر مثل اسم برگه و نویسنده و تاریخچه زیر برگه میاد که نافرم میکنه صفحه رو میخام  هیچ چیزی وسط نباشه و فقط خالی باشه میخام دوستان راهنماییم کنن.

بعدم اینکه میخام یه قالب کاملا ساده مثل همین انجمن داشته باشم اگر میشه اسم یه قالب خوب و فوق العاده ساده و شیک هم بهم بگید .