رفتن به مطلب

لود نشدن قسمت بررسی پیکربندی یواست سئو

پست های پیشنهاد شده

واقعا تو این انجمن کسی تو زمینه وردپرس فعال نیست 

نزدیک 5  تا پست گذاشتم بدون پاسخ 

اگه از دوستان دوست ندارن پاسخ مجانی بده تو پی ام واسم ملبغشون رو بکن تا کسی که میاد انجمن عضو میشه مشکلش حل بشه چه پولی چه رایگان

............

الان مشکل 

لود نشدن قسمت بررسی پیکربندی یواست سئو

رو دارم 

از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست 

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمالا شما هاستتون رو از هاست ایران خریداری کرده اید و افزونه یوست ایران را در لیست تحریم ها قرار داده و مشکل براتون ایجاد شده ،هر چند بیشتر مشکلش با اتصال با سرچ کنسول گزارش شده

در هر صورت سه توصیه

اول: یک بار افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید

دوم: از قالب استاندارد وردپرس استفاده کنید ببینید مشکل پابرجاست

سوم: تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید ببنید مشکل حل می شه اگه حل شد تک تک تست کنید ببینید با چه افزونه ایی تداخل داره

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، the-master گفته است :

دوست عزیز احتمالا شما هاستتون رو از هاست ایران خریداری کرده اید و افزونه یوست ایران را در لیست تحریم ها قرار داده و مشکل براتون ایجاد شده ،هر چند بیشتر مشکلش با اتصال با سرچ کنسول گزارش شده

در هر صورت سه توصیه

اول: یک بار افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید

دوم: از قالب استاندارد وردپرس استفاده کنید ببینید مشکل پابرجاست

سوم: تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید ببنید مشکل حل می شه اگه حل شد تک تک تست کنید ببینید با چه افزونه ایی تداخل داره

تشکر از پاسخگوی شما 

نه هاست اشتراگی المان هست از ایران سرور خرز خریداری کردم ( یدونه سایت دیگه هم دارم با همین قالب و افزونه ها و غیره تو اون مشکل ندارم )

1- حذف کردم درست نشد . اول غیر فعال کردم بعد حذف  . درست نشد 

2- از قالب جنه دارم استفاده میکنم استاندار هست 

3- این کار رو هم کردم 

فقط اینم بگم چند ماه پیش من سایت رو رو لوکال هاست کامپیوتر ریختم و تغییرات دادم بعد رو سایت اپلود کردم تمام اصول ها رو رعایت کردم اما نمیدونم از اون میتونه باشه یا نه به همه چجیز شاید میکنم . 

لینک به ارسال

امکانش هست که یه عکس از اون قسمت بفرستید

از این افزونه نسخه پرو استفاده می کنید یا معمولی اگر پرو استفاده می کنید نسخه رایگان و آخرین ورژنش رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید

ممکن هم هست با نسخه php مشکل داشته باشه از طریق کنترل پنل نسخه php رو تغییر بدید

---------------------------------------------

راهکار دیگر 

حتما قبل از انجام این کار بک آپ بگیرید

۱- آخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید

۲- وارد فایل منیجر هاستتون بشید و به قسمتی برید که وردپرس نصب شده

۳- تمامی فایل ها رو به جز پوشه wp content و فایل wp-config.php پاک کنید 

۴- وردپرس رو اکسترکت کنید و داخل پوشه وردپرس تمام فایل به جز پوشه wp content رو کپی کنید به محل نصب وردپرس

----------------------------------------

دوست عزیز ممکنه شما از ساب دامین یا اسکریپت و..... استفاده کنید که پوشه جداگانه دارد و آنها نباید حذف شود در هر صورت قبل از انجام این عملیات حتما بک آپ بگیرید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، the-master گفته است :

امکانش هست که یه عکس از اون قسمت بفرستید

از این افزونه نسخه پرو استفاده می کنید یا معمولی اگر پرو استفاده می کنید نسخه رایگان و آخرین ورژنش رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید

ممکن هم هست با نسخه php مشکل داشته باشه از طریق کنترل پنل نسخه php رو تغییر بدید

---------------------------------------------

راهکار دیگر 

حتما قبل از انجام این کار بک آپ بگیرید

۱- آخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید

۲- وارد فایل منیجر هاستتون بشید و به قسمتی برید که وردپرس نصب شده

۳- تمامی فایل ها رو به جز پوشه wp content و فایل wp-config.php پاک کنید 

۴- وردپرس رو اکسترکت کنید و داخل پوشه وردپرس تمام فایل به جز پوشه wp content رو کپی کنید به محل نصب وردپرس

----------------------------------------

دوست عزیز ممکنه شما از ساب دامین یا اسکریپت و..... استفاده کنید که پوشه جداگانه دارد و آنها نباید حذف شود در هر صورت قبل از انجام این عملیات حتما بک آپ بگیرید

موفق باشید

نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...