رفتن به مطلب

مشکل در آپلود عکس بعد از بروزرسانی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

خیلی وقته که وردپرس رو به 4.5 برورسانی نمیکردم ؛ چون میدونستم همچین که بروزرسانی بکنم بعدش باید بشینم مشکلات جدید وردرس رو بشمارم!

اما دیشب ناگهانی ادیتور از بین رفت و دکمه های ویرایشگر متن لود نمیشدند،

با اینترنت دیگه و سیستم و مرورگرهای دیگه چک کردم دیدم بازم همینطوره!

دیگه دل رو زدم به دریا و بروز رسانیش کردم!

3.5 رو زدم اما وقتی تموم شد ، نوشت به وردپرس 3.6 خوش آمدید! { خیلی مرسی! }

حالا فعلا چیز بدی ازش ندیدم، اما بخش بارگذاری تصویر به شدت تخیلی شده و خیلی هم مسخره!

مشکلش هم اینجاست که دکمه ای برای گذاشتن عکس در متن نداره! و فقط میشه عکس رو بعنوان بند اندگشی ( شاخص) انتخاب کرد!

راهی برای حل این مشکل هست؟

آیا دکمه غلط کردم داره؟! میشه برگشت به همون 3.4 ؟

لینک به ارسال

سلام

در مورد اینکه به 3.6 رفت: الان وردپرس فارسی مشکل داره و بجاب بسته 3.5 بسته شبانه 3.6 رو قرار داده توی پکیج..اول فکر میکردم که همون 3.5 هست که اشتباه ترجمش شده 3.6 ... ولی حالا که خودم 3.5 نصب کردم(از وردپرس انگلیس) و بعد فایل زبان وردپرس فارسی رو قرار دادم دیدم نه اشتباه نبود چون توی اینجا درست نشون میده... و میگه 3.5 که به نظر من این خیلی بهتره...

قسمت بارگذاری که فوق العاده شده... هیچ مشکلی هم تو قرار دادن اندازه عکس در سایز های بزرگ تر وجود نداره...(به عکس پیوست شده توجه کنید) (البته اگر اندازه کامل را نخواهید نشان دهید بایستی به قسمت تنظیمات رسانه بروید و در آنجا اندازه های دیگری را تعریف کنید...

اگر هم تمایل به موندن در 3.5 ندارید میبایست وردپرس 3.4 رو به صورت دستی بروز رسانی کنید... (که به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه....) برای آپدیت دستی هم"آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس" رو ببینید.

موفق و موید باشید

یاحق

post-41-0-97746100-1358740732_thumb.png

لینک به ارسال

این بخشی که شما عکس دادید مربوط به تصویر شاخص هست. تصویر شاخص که توی نوشته نمیره!

در ضمن عنوان تاپیک رو بهتر درست انتخاب کنید. ویرایش شد...

لینک به ارسال

قبل از بروزرسانی، من از همون قسمت تصویر شاخص استفاده میکردم و دکمه گذاشتن در نوشته رو داشت و میشد!!!!

عنوان رو هم که فکر نمیکنم مشکلی داشت

======================

آپدیت:

عنوان این بود؟

بروزرسانی همانا و پشیمانی همانا؟

آره این مشکل داشت :lol:

========================

جواب سوال رو هم گرفتم،

قبلا میشد از طریق صفحه تصویر شاخص عکس گذاشت اما الان توی نسخه 3.6 یه جور دیگه شده، به نظرم آجاکسش بهتر شده و کار کردن باهاش راحت تر

========

سپاس.

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...