3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی

من یه مدت html css کار کردم و چند روزه ووردپرس رو شروع کردم چند تا سوال داشتم

من یک سایت نظرسنجی میخوام با ووردپرس طراحی کنم و در واقع گزینه های من عکس هایی هستند که پشتشون لینک قرار داده شده و میخوام مثل فروشگاه ووکامرس باشه یعنی وقتی موس رفت روی گزینه(عکس) پایین عکس یه نوشته با عنوان "نمایش جزئیات" بیاد و کاربر با کلیک روی اون وارد لینک بشه و نظرش رو ثبت کنه

ممنون میشم بگید چطوری میتونم این کار رو انجام بدم

ویرایش شده در توسط mojvan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میخوایین خودتون طراحی کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه میشد به فایل html ووردپرس دسترسی داشت خیلی خوب بود. شما راه حلی دارید؟

اگر هم نه با ادیتور و افزونه های ووردپرس چطور میشه؟

ویرایش شده در توسط mojvan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dirathali
      سلام و وقت بخیر
      بنده یه افزونه نظرسنجی میخوام که علاوه بر اینکه کاربر بتونه از میان گزینه ها یکی رو انتخاب کنه ، بتونه مثلا گزینه سایر رو انتخاب کنه و یک فیلد متنی باز بشه بتونه نظرش رو کوتاه بنویسه
      برای جوملا چنین افزونه ای هست که بشه نظر رو متنی ارسال کرد اما برای وردپرس ندیدم
      ممنون میشم معرفی کنید
    • توسط Parsa
      سلام دوستان
      لطفا در نظرسنجی 2014 وردپرس شرکت کنید
      و به سوالها پاسخ دهید

http://wp-survey.polldaddy.com/s/wp-2014
    • توسط shahdebee
      سلام بر اساتید محترم
      قبلا تاپیکی ایجاد کرده بودم که در آدرس زیر میتونید اون رو ببینید

مشکل رو موقتی برای ووکامرس حل کردم ولی امروز متوجه شدم این مشکل از ووکامرس نیست و برای دو پلاگین نظرسنجی و امتیازدهی ( WP-PostRatings و WP-Polls ) هم این مشکل وجود داره که وقتی میخای امتیاز بدی یا نظر بدی بعد از کلیک کردن و لود آژاکس ناگهان زیر اون بخش صفحه ی اصلی سایت پیداش میشه
      البته این مشکل در اینترنت اکسپلورر وجود داره و با غیر فعال کردن تمام پلاگین ها و امتحان حتی چند پوسته اوریجینال دیگه هم رفع نشد
      شما میتونید همین حالا با اینترنت اکسپلورر یه سری به سایت من بزنید و مشکل رو ببینید
      http://iranbee.com/
      امیدوارم اساتید کمک کنند چون برای تاپیک قبلی اصلا جوابمون رو ندادن
    • توسط Morteza
      پیررو تاپیک مسابقه : بهترین طرح و ایده جهت نوشتن یک افزونه کاربردی چیست؟ ، 3 طرح برتر انتخاب و برای انتخاب طرح برتر نظرسنجی عمومی برگزار میشه.
      پ.ن : لطفا برای بحث و اظهار نظر در این تاپیک شرکت کنید.
      فقط لطف کنید و از اظهارنظر خودداری کنید و فقط رای بدید.
      نظرسنجی تا 2 روز ادامه خواهد داشت.
      با تشکر
      توضیحات طرح ها(نقل قول مستقیم):
      نوشتن مطلب در قالب فعلی سایت
      این افزونه باید بتواند قالب سایت را به صورت پیش نمایش باز کند و تمام امکانات ویرایشگر متن را با خود داشته باشد و به صورت زنده بتواند متن , تصاویر, فیلم ها و .. را در قالب سایت قرار دهد و نیز زمینه های دلخواه با کد های آماده و به صورت زنده در نوشته قرار دهد.
      پیشنهاد دهنده: dnoj
      افزونه شخصی سازی قالب توسط کاربران
      با استفاده از فیلد های اضافه بخش کاربری
      و با در نظر گرفتن دو امکان
      دانلود و فراخوانی فونت فارسی دلخواه از روی سیستم کاربران (بجای هاست)
      نمایش عمومی قالب های شخصی شده در صفحه ی تمام ارسالات کاربر
      پیشنهاد دهنده: imanfakhar
      آچار فرانسه وردپرسی
      اولین طرحی که تو ذهن من هست،این هست که یک اچار فرانسه وردپرسی نوشته بشه.منظورم از این جمله اینه که خیلی از افزونه های که قدرت بسیار دارند و مشهور هستند،وظایفشون رو گلیچین کرده،و همه رو داخل این افزونه جای داد،یکجورایی میشه گفت که مثلا اگه یک فرد بخواد یک افزونه برای ایجاد فرم،یکی برای بک آپ یکی برای تغییرات داخل ادمین یکی برای اجاکس یکی برای .... نصب کنه،بجای این همه افزونه تنها یک افزونه نصب کنه که همه این امکانات رو داشته باشه..البته همیشه هم باید امکاناتش بیشتر بشه...
      برای نمونه کوچیک این نوع افزونه میشه WP TOTAL HACK رونام برد که تونسته 20 نوع هک رو در خودش بگنجونه،البته طرحی که من گفتم هک هارو هم در بر میگیرد....
      پیشنهاد دهنده: مرتضی نظری
    • توسط bafqir
      سلام
      من یک افزونه نظرسنجی دارم (wp-polls) که میخوام با باز شدن سایت خودبخود بصورت یک popup بالا بیاد.
      مثل پیام های خوش آمد گویی که در وبلاگها بکار میره.
      لطفا راهنمایی کنید؟