رفتن به مطلب

عدم نمایش برگه آرشیو و دسته بندی برای پست تایپ دوم و سوم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. وقتتون بخیر باشه.

یه مشکلی با پست تایپ ها دارم که به هیچ صراطی مستقیم نیستن.

من 2 پست تایپ ساختم. هردو به خوبی کار میکنن. ولی مشکل اینجاست که فقط در پست تایپ اولی ادامه مطلب و آرشیو دسته بندی ها نمایش داده میشه و کار میکنه. ولی برای پست تایپ دوم به همون روش قبلی سینگل و آرشیو میسازم.

وقتی رو مطالبی که با پست تایپ دوم ساختم کلیک میکنم به برگه 404 میرسه. تو بخش آرشیو دسته بندی هاشم همینطوره.

نمیدونم این مشکل از کجا آب میخوره..

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، maraljoon گفته است :

سلام دوستان. وقتتون بخیر باشه.

یه مشکلی با پست تایپ ها دارم که به هیچ صراطی مستقیم نیستن.

من 2 پست تایپ ساختم. هردو به خوبی کار میکنن. ولی مشکل اینجاست که فقط در پست تایپ اولی ادامه مطلب و آرشیو دسته بندی ها نمایش داده میشه و کار میکنه. ولی برای پست تایپ دوم به همون روش قبلی سینگل و آرشیو میسازم.

وقتی رو مطالبی که با پست تایپ دوم ساختم کلیک میکنم به برگه 404 میرسه. تو بخش آرشیو دسته بندی هاشم همینطوره.

نمیدونم این مشکل از کجا آب میخوره..

ممنون میشم کمکم کنید

سلام ، برای پست تایپ دوم باید صفحه ی سینگل با نام single-{post_type}.php و صفحه ی آرشیو با نام archive-{post_type}.php بسازید.

بجای {post_type}،  اسم پست تایپتون و قرار بدید.

لینک به ارسال
در در 11/6/2018 at 14:44، Ghasemi گفته است :

سلام ، برای پست تایپ دوم باید صفحه ی سینگل با نام single-{post_type}.php و صفحه ی آرشیو با نام archive-{post_type}.php بسازید.

بجای {post_type}،  اسم پست تایپتون و قرار بدید.

ممنونم از شما. در واقع این کار رو هم انجام دادم ولی همچنان مشکل وجود داشت.

مشکل جای دیگه بود. نمیدونم این باگ یا مشکلی توی وردپرسه یا نه. وقتی پیوند یکتای وردپرس رو دوباره ذخیره کردم مشکل حل شد. مثلا روی نام نوشته بود گذاشتم روی حالت پیشفرضش دوباره روی نام نوشته سیو کردم. اینطوری مشکل پست تایپ حل شد.

گفتم شاید برای کسی پیش بیاد بدردش بخوره

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...