رفتن به مطلب

افزونه visual composer و slider revolution و layerslider

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در مخزن وردپرس در قسمت افزونه ها visual composer  و slider revolution و layerslider رو سرچ میکنم ولی نمیتونم پیداشون کنم نمیدونم دقیقا چی سرچ کنم تا بتونم این افزونه ها را دانلود کنم. نمیدونم این افزونه ها آیا پولی هستند که در مخزن وردپرس نیستند ؟ من به دنبال نسخه فارسی شون هم نیستم چون حتما پولی هست . من نسخه رایگان میخوام

حتی وقتی visual composer  رو در مخزن سرچ میکنم کلی افزونه مرتبط با vc میاد ولی اونی که صفحه سازه رو پیدا نمیکنم

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، member65 گفته است :

با سلام

من در مخزن وردپرس در قسمت افزونه ها visual composer  و slider revolution و layerslider رو سرچ میکنم ولی نمیتونم پیداشون کنم نمیدونم دقیقا چی سرچ کنم تا بتونم این افزونه ها را دانلود کنم. نمیدونم این افزونه ها آیا پولی هستند که در مخزن وردپرس نیستند ؟ من به دنبال نسخه فارسی شون هم نیستم چون حتما پولی هست . من نسخه رایگان میخوام

حتی وقتی visual composer  رو در مخزن سرچ میکنم کلی افزونه مرتبط با vc میاد ولی اونی که صفحه سازه رو پیدا نمیکنم

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز

این پلاگین هایی که فرمودید همه تجاری هستن و از طریق فروشگاه ENVATO میتونید این پلاگین ها رو تهیه کنید.

هیچ نسخه ای از این پلاگین هایی که گفتید در مخزن قرارداده نشده.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sajad گفته است :

دوست عزیز

این پلاگین هایی که فرمودید همه تجاری هستن و از طریق فروشگاه ENVATO میتونید این پلاگین ها رو تهیه کنید.

هیچ نسخه ای از این پلاگین هایی که گفتید در مخزن قرارداده نشده.

موفق باشید...

خیلی ممنونم از راهنمایی

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در 5 ساعت قبل، mohamad1989 گفته است :

افزونه لایر اسلایدر من کار نمیکنه. درونش هرچی روی ادیت متن یا دیلیتش میزنم کار نمیده. دلیلش چیه؟

لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین رو مطالعه کنید!

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...