Negar7

مرتب سازی بخش دانلود ها در پنل کاربری ووکامرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام روز بخیر

پس از کلی جستجو در وب فارسی و عدم نتیجه درست و درمون :huh: روی به جستجوی فرا منطقه ای بردم اما بازم نتیجه ای نیافتم و درمانده ماندم :angry:

دوستان حتما دیدین که ، پنل کاربری ووکامرس (بخش دانلود ها) همه فایل ها همینجوری زیر هم میاد تا آخر ، مثلا اگه یه فروشگاه دیجیتالی داشته باشی کلاً کاربرات قاطی میکنن کی به کیه

چیکار کنم جدول بندی بشه؟ افزونه ای ؟ راهی ؟ فحشی ؟ ناسزایی؟

میخوام مثلا هر محصولی که میخره اول نامش رو بنویسه بعد تمام لینک های دانلود زیرش باشه نه اینکه همه رو بریزه زیر هم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط Mahdigp
      سلام وقت بخیر دوستان.
      یک مشکل در ووکامرس دارم، من یک تم طراحی کردم ولی یک جاش مشکل داره اونم اینکه در قسمت ستاره دهی (Review) با اینکه مقدار ستاره انتخاب شده و کامنت هم نوشته شده اما خطا میده که لطفا یک ستاره انتخاب کنید.
      مشکل از وردپرس و تنظیمات نیست چون با تم دیگه درسته این قضیه.
       احتمالا یک چیزی باید در قالب فراخوانی بشه یا فعال بشه.
      در واقع مشکل از فرم Review هست
    • توسط rezamodiri
      سلام ببخشید من یه سایت فروشگاهی دارم الان من هم جنس هایی دارم که به صورت تعدادی به فروش میرسن هم محصولی دارم که به صورت کیلویی به فروش میره
      مثلا بادام دارم نیم کیلو ازش میخوام بفروشم یا یک کیلو میخوام بفروشم بعضی اجناس هم تعدادی هست
    • توسط mortaza
      یه محصول مجازی/دانلودی در ووکامرس تعریف کردم قبلا یه تعداد اون رو خریدن حالا که یه فایل جدید به فایل های محصول اضافه میکنم به پنل خریداران قدیمی اضافه نمیشه و همون فایل ها که بودن رو فقط براشون نمایش میده بدون نمایش فایل های جدید
      چطور باید رفع کرد...
    • توسط ketabweb
      سلام دوستان وقت شما به خیر 
      بنده مدیر سایت کتاب وب ketabweb.com هستم .   سابقه کار با ورد پرس را نداشتم . همزمان با کار برای سایت خودم سفارش طراحی برای یک سایت به من رسید .
      در این سایت که خواستم با وردپرس راه اندازیش کنم  بعد از نصب ورد پرس و بارگذاری محصول در صفحه اصلی پر فروش ها و محصولات را فراخوانی کردم و سرعت سایت به شدت پایین اومد 
       راهی برای حل این مشکل هست؟