morteza60

نمایش خلاصه مطلب در صفحه اول سایت

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

همونطور که میدونید برای اینکه در صفحه اول سایت خلاصه نوشته نمایش داده بشه، میتونیم در داخل نوشته از ادامه مطلب استفاده کنیم. من دنبال روشی هستم که بدون استفاده از ادامه مطلب در داخل نوشته، برای همه نوشته ها مثلا ۳۰۰ کاراکتر اولشون نمایش داده بشه. (بدون اینکه خودم از ادامه مطلب استفاده کنم.)

ممنون میشم از راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، morteza60 گفته است :

سلام

همونطور که میدونید برای اینکه در صفحه اول سایت خلاصه نوشته نمایش داده بشه، میتونیم در داخل نوشته از ادامه مطلب استفاده کنیم. من دنبال روشی هستم که بدون استفاده از ادامه مطلب در داخل نوشته، برای همه نوشته ها مثلا ۳۰۰ کاراکتر اولشون نمایش داده بشه. (بدون اینکه خودم از ادامه مطلب استفاده کنم.)

ممنون میشم از راهنمایی

دوستان من کد the_excerpt رو جایگزین the_content کردم. اما دو تا مشکل داره:

اول اینکه وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، قاعدتا باید بره در صفحه نوشته و نوشته کامل رو نشون بده. اما میره در صفحه نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

ویرایش شده در توسط morteza60
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، morteza60 گفته است :

دوستان من کد the_excerpt رو جایگزین the_content کردم. اما دو تا مشکل داره:

اول اینکه وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، قاعدتا باید بره در صفحه نوشته و نوشته کامل رو نشون بده. اما میره در صفحه نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

خب باید برید تو صفحه single و the_content جایگزین the_excerpt کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

خب باید برید تو صفحه single و the_content جایگزین the_excerpt کنید

ببینید من میخوام در صفحه اول سایت، به جای اینکه متن کامل پست رو نمایش بده، خلاصه ای از پست رو نمایش بده.

برای همین به جای  the_content، تابع  the_excerpt رو قرار دادم.

اما درسته که اون مشکل حل شد و الان در صفحه اصلی خلاصه نمایش داده میشه، اما یه مشکل دیگه ایجاد شد. این که وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، به جای اینکه بره در صفحه اصلی نوشته و نوشته ی کامل رو نشون بده، میره در صفحه ی نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، morteza60 گفته است :

ببینید من میخوام در صفحه اول سایت، به جای اینکه متن کامل پست رو نمایش بده، خلاصه ای از پست رو نمایش بده.

برای همین به جای  the_content، تابع  the_excerpt رو قرار دادم.

اما درسته که اون مشکل حل شد و الان در صفحه اصلی خلاصه نمایش داده میشه، اما یه مشکل دیگه ایجاد شد. این که وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، به جای اینکه بره در صفحه اصلی نوشته و نوشته ی کامل رو نشون بده، میره در صفحه ی نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

از افزونه صفحه ساز استفاده نمی کنید؟

ویرایش شده در توسط karimi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، karimi گفته است :

از افزونه صفحه ساز استفاده نمی کنید؟

نخیر از چنین افزونه‌های استفاده نمی‌کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری