رفتن به مطلب

نمایش خلاصه مطلب در صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

همونطور که میدونید برای اینکه در صفحه اول سایت خلاصه نوشته نمایش داده بشه، میتونیم در داخل نوشته از ادامه مطلب استفاده کنیم. من دنبال روشی هستم که بدون استفاده از ادامه مطلب در داخل نوشته، برای همه نوشته ها مثلا ۳۰۰ کاراکتر اولشون نمایش داده بشه. (بدون اینکه خودم از ادامه مطلب استفاده کنم.)

ممنون میشم از راهنمایی

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، morteza60 گفته است :

سلام

همونطور که میدونید برای اینکه در صفحه اول سایت خلاصه نوشته نمایش داده بشه، میتونیم در داخل نوشته از ادامه مطلب استفاده کنیم. من دنبال روشی هستم که بدون استفاده از ادامه مطلب در داخل نوشته، برای همه نوشته ها مثلا ۳۰۰ کاراکتر اولشون نمایش داده بشه. (بدون اینکه خودم از ادامه مطلب استفاده کنم.)

ممنون میشم از راهنمایی

دوستان من کد the_excerpt رو جایگزین the_content کردم. اما دو تا مشکل داره:

اول اینکه وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، قاعدتا باید بره در صفحه نوشته و نوشته کامل رو نشون بده. اما میره در صفحه نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

ویرایش شده توسط morteza60
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، morteza60 گفته است :

دوستان من کد the_excerpt رو جایگزین the_content کردم. اما دو تا مشکل داره:

اول اینکه وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، قاعدتا باید بره در صفحه نوشته و نوشته کامل رو نشون بده. اما میره در صفحه نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

خب باید برید تو صفحه single و the_content جایگزین the_excerpt کنید

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

خب باید برید تو صفحه single و the_content جایگزین the_excerpt کنید

ببینید من میخوام در صفحه اول سایت، به جای اینکه متن کامل پست رو نمایش بده، خلاصه ای از پست رو نمایش بده.

برای همین به جای  the_content، تابع  the_excerpt رو قرار دادم.

اما درسته که اون مشکل حل شد و الان در صفحه اصلی خلاصه نمایش داده میشه، اما یه مشکل دیگه ایجاد شد. این که وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، به جای اینکه بره در صفحه اصلی نوشته و نوشته ی کامل رو نشون بده، میره در صفحه ی نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، morteza60 گفته است :

ببینید من میخوام در صفحه اول سایت، به جای اینکه متن کامل پست رو نمایش بده، خلاصه ای از پست رو نمایش بده.

برای همین به جای  the_content، تابع  the_excerpt رو قرار دادم.

اما درسته که اون مشکل حل شد و الان در صفحه اصلی خلاصه نمایش داده میشه، اما یه مشکل دیگه ایجاد شد. این که وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم، به جای اینکه بره در صفحه اصلی نوشته و نوشته ی کامل رو نشون بده، میره در صفحه ی نوشته و باز هم نسخه خلاصه نوشته رو نمایش میده.

از افزونه صفحه ساز استفاده نمی کنید؟

ویرایش شده توسط karimi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...