رفتن به مطلب

مشکل در نصب پوسته!

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب.

من میخواهم قالبم را بر روی هاستم قرار دهم و از ش استفاده کنم ولی به هیچ صراطی مستقیم نمیشه!!!!

از طریق ftp روی هاستم قرارش دادم و اکسترکتش کردم ولی وقتی به داشبورد وردپرسم مراجعه میکنم، قالبم رو در قسمت پوسته ها نمایش نمیده! 

من حتی از طریق خود داشبورد وردپرس هم اقدام کردم و سعی کردم پوسته رو آپلود کنم ولی آنقدر کند و آهسته فرایند آپلود شدنش در وردپرس انجام میشه که نگووووو. مثلا آخرین بار تا 30 درصد آپلود شد و بعدش ارور داد!

در کل تا الان نتونستم یه قالب ساده رو آپلود کنم و کارم گیر کرده همین اول کار!

ممنون میشم سریع تر راهنماییم کنید. یاحق

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، samanehjamadi گفته است :

عرض سلام و ادب.

من میخواهم قالبم را بر روی هاستم قرار دهم و از ش استفاده کنم ولی به هیچ صراطی مستقیم نمیشه!!!!

از طریق ftp روی هاستم قرارش دادم و اکسترکتش کردم ولی وقتی به داشبورد وردپرسم مراجعه میکنم، قالبم رو در قسمت پوسته ها نمایش نمیده! 

من حتی از طریق خود داشبورد وردپرس هم اقدام کردم و سعی کردم پوسته رو آپلود کنم ولی آنقدر کند و آهسته فرایند آپلود شدنش در وردپرس انجام میشه که نگووووو. مثلا آخرین بار تا 30 درصد آپلود شد و بعدش ارور داد!

در کل تا الان نتونستم یه قالب ساده رو آپلود کنم و کارم گیر کرده همین اول کار!

ممنون میشم سریع تر راهنماییم کنید. یاحق

به درستی انجام ندادید

فایل زیپ درونش باید فقط یک پوشه باشه و در اون پوشه سایر فایل های قالب باشه ( حتما باید فایل هایی مثل style.css دقیقا در همین پوشه باشه)

لینک به ارسال

neda411 عزیزم، خیلی خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم ازت. با پاسخی که دادی سرنخ حل مشکلم را دادی و مشکلم حل شد. 

بی نهایت ازت سپاسگزارم. سربلند و شاد و آرام باشی همیشه در زندگیت..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...